Valverde To nie powinien nawet dokończyć sezonu. Wczorajsza kompromitacja boli bardzo boli. Trzeba kogoś poważnego na trenera. Rakieta Suarez Busquets czy Filip zero walki. Nie wiem co do Filipa ale reszta powinna odejść.
Najważniejsze jest zatrudnić trenera z czołówki który będzie miał pomysł na drużynę i to jak najszybciej. Powinni prosić na kolanach Pepa i dać mu pełną władzę nad zespołem i transferami
Zwolnić Valdka jak najszybciej. Wczorajszy mecz to jest kompromitacja historyczna całą noc nie spałem pewnie jak wielu nas tutaj. Barca gra bez agresji presing, zostawia mnóstwo miejsca między formacjami. Dużo bardzo dużo meczy na styku albo poprostu szczęśliwych w lidze i lidze mistrzów również. Trzeba przewietrzyć szatnie Rakitic Suarez busquets. Trzeba znaleźć nowa energię drużyn A musi mieć charakter wszyscy muszą atakować i bronić a nie k.... stać w miejscu i czekać na okazję. Nie mówię że wszyscy mają odrazu odejść ale trzeba stawiać na kogo innego a ci wyżej wymienieni powinni pełnić inna rolę albo odejść.
Valverde naprawdę dzięki za wszystko ale tak słabiej Barcy jak w ostatnich sezonach nie chce już oglądać. Dużo meczy bez zaangażowania. My musimy grać agresywnie i odważniej!!!
0
Jak nie przyjdzie to będzie porażka. My potrzebujemy zmian motywacji. Środek obrona atak w każdej formacji
0
Według Romero agent De Ligta liczy na poprawę propozycji Barcelony i zagwarantowanie że będzie ważna postacią w zespole.
0
Roberto Busquets Rakitic w takiej kolejności
0
Roberto..... ..... Nie wiem co w nim widzi Valverde i Enrique
0
Real nie wie co to tryplet.... o czym ty piszesz człowieku
1
chcialbym go za Valdka !!
0
Czy wygramy PK czy nie Valverde musi odejść ten gość już nic nowego nie wymyśli oprócz nudnej Barcelony bez pressingu.........
0
Najpierw nowy trener później transfery. Antek nic nam nie da z Valverde, b3dzie grał na lewym skrzydle jak Cou i tyle.
2
Przyjdzie Antek a Valverde zrobi z niego drugiego Cou bo będzie grał na lewym skrzydle ......
1
Umtiti w formie zjada Lengleta
1
Ja z Graudiola
0
Dzięki
0
Obojętnie też się dołączam
0
Prawdziwy czy nie na filmiku jest on. Ciekawe co mówi
1
Nie wie czy już było ale jest ktoś w stanie to przetłumaczyć :
https://www.facebook.com/545158305998964/posts/632975497217244/
0
Jak dla mnie Umtiti w formie koło De Ligta.
0
oczywiscie ze dla klubu ale wybor nowego trenera moze pomoc
0
Może i tak być. Kto chciałby przyjść i grać dla Valdka.
0
to bedzie ten De Ligt czy nie? Zwalniac tego Valdka nie ma na co czekac ...
0
jestem tam, chciaz ciezko sie z tego cieszyc, lepiej bylby sie mile zaskoczyc
35
Oby to nie była prawda !!!
0
Również poznam zdanie kogoś kto może coś powiedzieć. Ja o gościu usłyszałem nie dawno jak Ajax zaczął czarowac
0
Wyjazd z gościem i z tą gra. Święte krowy z naszego skład też na sprzedaż
0
Drużyna wszyscy atakują i wszyscy bronią coś takiego jak my graliśmy zawsze. Teraz to wyglądamy tak że wszyscy stoją i czekają co zrobi Messi
0
Valverde jeszcze nie podał się do dymisji ? 2 takie kompromitację bez walki,serca zostawionego na murawie ten gość i kilku piłkarzy powinni odejść!!!
0
Valverde To nie powinien nawet dokończyć sezonu. Wczorajsza kompromitacja boli bardzo boli. Trzeba kogoś poważnego na trenera. Rakieta Suarez Busquets czy Filip zero walki. Nie wiem co do Filipa ale reszta powinna odejść.
1
Najważniejsze jest zatrudnić trenera z czołówki który będzie miał pomysł na drużynę i to jak najszybciej. Powinni prosić na kolanach Pepa i dać mu pełną władzę nad zespołem i transferami
2
Zwolnić Valdka jak najszybciej. Wczorajszy mecz to jest kompromitacja historyczna całą noc nie spałem pewnie jak wielu nas tutaj. Barca gra bez agresji presing, zostawia mnóstwo miejsca między formacjami. Dużo bardzo dużo meczy na styku albo poprostu szczęśliwych w lidze i lidze mistrzów również. Trzeba przewietrzyć szatnie Rakitic Suarez busquets. Trzeba znaleźć nowa energię drużyn A musi mieć charakter wszyscy muszą atakować i bronić a nie k.... stać w miejscu i czekać na okazję. Nie mówię że wszyscy mają odrazu odejść ale trzeba stawiać na kogo innego a ci wyżej wymienieni powinni pełnić inna rolę albo odejść.
3
Tylko Pep. Niech go proszą na kolanach
0
Valverde naprawdę dzięki za wszystko ale tak słabiej Barcy jak w ostatnich sezonach nie chce już oglądać. Dużo meczy bez zaangażowania. My musimy grać agresywnie i odważniej!!!