0

Cały sezon jedna 11 chciał grać!

0

Dobrzeeeeee :-) ale najważniejsze że my Wygrywamy

0

Roma nas wyprzedza o 5%.ale lipa jak nie będzie transmisji

0

Chelsea pokazują psg a na Barce trzeba głosować? Co to ma być

0

dobry piłkarz ale jego zachowanie i przynajmniej ta wypowiedz robi z niego buraka moje zdanie !!!

1

Na koniec Ronaldo powiedział: „Wiem, że w końcu wiele osób zda sobie sprawę, że byli oszukiwani.
Ciekawe o co chodzi temu burakowi!

1

dobra grupa :))

7

walsnie na takich jak ty piszemy hala dzieci !!!! idz do szkoły lepiej dzieciaku !!

1

26 masakra !!!!!!!!!

0

no to jedziemy !!! :))))

1

0

kiedy teraz bedzie chętnie obejrzę ??

5

moze ktos dac linka do prezentacji druzyny i na mecz ?? pozdrawiam

0

Moglaby wyjasnic sie sprawa transferow. Po wypozyczeniu delefou jest luka w ataku. Ciekawe co z transferem Cuardado.

1

Zajebista opcja:)) jeszcze tydzien !!!

0

Szkoda liczyłem ze w ataku będą rotację i Gerard pogra. Jestem w szoku bo zostało nam 4 napastników w czym Suarez nie zagra 11 meczy. Śmierdzi cuardado?

4

9 dni do pierwszego meczu w lidze :))))

0

rozumie wszystko ale z Jamesem przesada !!

0

jak bym mógł wybierać ściągnął bym Thiago !!!

1

już nie mogę się doczekać sezonu !!! dokładnie cala drużyna pracuje na zwycięstwo !!! Mam nadzije ze nowi zawodnicy wniosą świeżość do skladu !!!!

0

możemy już zakończyć ta głupią rozmowę !!!!!

0

0

Jakby to powiedział mój dobry ziomek: śmierdzący ch.. Cię to obchodzi ale zapytać się możesz :-) pozdro

0

Nie twoja sprawa :-)

0

Jakieś wideo z treningu?

2

Ktoś chętny na Meczyk w Fifa 14 na ps4?

2

chcesz zagrać el clasico ??

2

gram a co

0

ktos chetny na meczyk w fifa 14 na ps4??

0

zenekFCB wyslalem zaproszenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?