17 września 2014, 16:06
0
Cały sezon jedna 11 chciał grać!
13 września 2014, 22:56
Dobrzeeeeee :-) ale najważniejsze że my Wygrywamy
8 września 2014, 12:44
Roma nas wyprzedza o 5%.ale lipa jak nie będzie transmisji
4 września 2014, 13:17
Chelsea pokazują psg a na Barce trzeba głosować? Co to ma być
29 sierpnia 2014, 13:09
dobry piłkarz ale jego zachowanie i przynajmniej ta wypowiedz robi z niego buraka moje zdanie !!!
29 sierpnia 2014, 12:20
1
Na koniec Ronaldo powiedział: „Wiem, że w końcu wiele osób zda sobie sprawę, że byli oszukiwani. Ciekawe o co chodzi temu burakowi!
28 sierpnia 2014, 10:26
dobra grupa :))
26 sierpnia 2014, 11:46
7
walsnie na takich jak ty piszemy hala dzieci !!!! idz do szkoły lepiej dzieciaku !!
26 sierpnia 2014, 11:45
26 masakra !!!!!!!!!
24 sierpnia 2014, 20:05
no to jedziemy !!! :))))
18 sierpnia 2014, 21:44
18 sierpnia 2014, 18:39
kiedy teraz bedzie chętnie obejrzę ??
18 sierpnia 2014, 18:21
5
moze ktos dac linka do prezentacji druzyny i na mecz ?? pozdrawiam
18 sierpnia 2014, 08:57
Moglaby wyjasnic sie sprawa transferow. Po wypozyczeniu delefou jest luka w ataku. Ciekawe co z transferem Cuardado.
16 sierpnia 2014, 13:32
Zajebista opcja:)) jeszcze tydzien !!!
15 sierpnia 2014, 01:05
Szkoda liczyłem ze w ataku będą rotację i Gerard pogra. Jestem w szoku bo zostało nam 4 napastników w czym Suarez nie zagra 11 meczy. Śmierdzi cuardado?
14 sierpnia 2014, 11:09
4
9 dni do pierwszego meczu w lidze :))))
14 sierpnia 2014, 11:07
rozumie wszystko ale z Jamesem przesada !!
29 lipca 2014, 23:09
jak bym mógł wybierać ściągnął bym Thiago !!!
29 lipca 2014, 18:38
już nie mogę się doczekać sezonu !!! dokładnie cala drużyna pracuje na zwycięstwo !!! Mam nadzije ze nowi zawodnicy wniosą świeżość do skladu !!!!
29 lipca 2014, 18:30
możemy już zakończyć ta głupią rozmowę !!!!!
29 lipca 2014, 18:09
29 lipca 2014, 18:04
Jakby to powiedział mój dobry ziomek: śmierdzący ch.. Cię to obchodzi ale zapytać się możesz :-) pozdro
29 lipca 2014, 18:01
Nie twoja sprawa :-)
29 lipca 2014, 17:56
Jakieś wideo z treningu?
29 lipca 2014, 17:55
2
Ktoś chętny na Meczyk w Fifa 14 na ps4?
29 lipca 2014, 14:24
chcesz zagrać el clasico ??
29 lipca 2014, 14:22
gram a co
29 lipca 2014, 13:58
ktos chetny na meczyk w fifa 14 na ps4??
29 lipca 2014, 12:53
zenekFCB wyslalem zaproszenie
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Cały sezon jedna 11 chciał grać!
0
Dobrzeeeeee :-) ale najważniejsze że my Wygrywamy
0
Roma nas wyprzedza o 5%.ale lipa jak nie będzie transmisji
0
Chelsea pokazują psg a na Barce trzeba głosować? Co to ma być
0
dobry piłkarz ale jego zachowanie i przynajmniej ta wypowiedz robi z niego buraka moje zdanie !!!
1
Na koniec Ronaldo powiedział: „Wiem, że w końcu wiele osób zda sobie sprawę, że byli oszukiwani.
Ciekawe o co chodzi temu burakowi!
1
dobra grupa :))
7
walsnie na takich jak ty piszemy hala dzieci !!!! idz do szkoły lepiej dzieciaku !!
1
26 masakra !!!!!!!!!
0
no to jedziemy !!! :))))
1
0
kiedy teraz bedzie chętnie obejrzę ??
5
moze ktos dac linka do prezentacji druzyny i na mecz ?? pozdrawiam
0
Moglaby wyjasnic sie sprawa transferow. Po wypozyczeniu delefou jest luka w ataku. Ciekawe co z transferem Cuardado.
1
Zajebista opcja:)) jeszcze tydzien !!!
0
Szkoda liczyłem ze w ataku będą rotację i Gerard pogra. Jestem w szoku bo zostało nam 4 napastników w czym Suarez nie zagra 11 meczy. Śmierdzi cuardado?
4
9 dni do pierwszego meczu w lidze :))))
0
rozumie wszystko ale z Jamesem przesada !!
0
jak bym mógł wybierać ściągnął bym Thiago !!!
1
już nie mogę się doczekać sezonu !!! dokładnie cala drużyna pracuje na zwycięstwo !!! Mam nadzije ze nowi zawodnicy wniosą świeżość do skladu !!!!
0
możemy już zakończyć ta głupią rozmowę !!!!!
0
0
Jakby to powiedział mój dobry ziomek: śmierdzący ch.. Cię to obchodzi ale zapytać się możesz :-) pozdro
0
Nie twoja sprawa :-)
0
Jakieś wideo z treningu?
2
Ktoś chętny na Meczyk w Fifa 14 na ps4?
2
chcesz zagrać el clasico ??
2
gram a co
0
ktos chetny na meczyk w fifa 14 na ps4??
0
zenekFCB wyslalem zaproszenie