0

Ramos zagra w klasyku ligowym ?

6

dodaj mnie tam. Chetnie sie pozytywnie zdziwie w co watpie. pozdrawiam

11

Całą fifa to porażka. :)

1

ajax awansuje :)))

0

Betis zdecydowanie

8

Tak zmotywowany barce chcemy oglądać zawsze. Wqlka o kazda piłkę. Graliśmy szybko i widowiskowo. Jeden z najlepszych meczy w tym sezonie.

0

Xavi

2

Co za gole co za mecz. Mam nadzieję że Waldek nie zajedzie nam składu:)

1

Podobny do Florka

0

co robiles 6 lat ??

0

Ps5 ?

0

Biali w formie ?

0

Valverde musi odejść !!!!!!!

5

Nie ma środka nie ma gry. Jeden wielki burdel. Z taką grą to my LM nie wygramy.....

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jest semedo jest impreza

8

Nie wiem czy było :
Jak podaje Sky Sports, Maximiliano Gómez jest coraz bliżej opuszczenia Celty Vigo i przenosin do West Hamu.

1

oby nie

1

Dokładnie ..........

23

Niech przyjdzie i posadzi Pique na ławę

1

sevilla tez ostatio z nimi statysci a nas zrobili.....

0

oglada ktos mecz jak real gra?? po statach wyglada ze dobrze

1

Puchar króla nie jest najważniejszy zgadza się więc mam nadzieję że w rewanżu nie wyjdzie ten najmocniejszy skład. Jeżeli jest tak jak uważamy. Bo jeżeli wyjdzie to raczej Valdek jest słaby i jakiś dziwnie podchodzi do meczy

1

Oczywiście że jego. Na tak trudnym terenie powinniśmy zagrać jak najlepszym składem z niewielką ilością rotacji i wywieźć jak najlepszy wynik. Teraz jesteśmy 2 w plecy i trzeba odrabiać a mógłby już być na luzie w rewanżu....

1

Nie trzeba. Dziś było błędem gra bez suareza i cou i testu semedo na LO

0

Semedo na nowej pozycji brak Messiego suareza busiego alby cou czy demebele . Ciężko wejść w mecz z ławki. Powinniśmy zacząć jak najlepszym składem z tego co zabrał Valdek do Sevilli a później zmieniać. A nie grać bez ataku.

0

Rotowac składem to nie znaczy zostawić większość podstawowego składu na ławce na wyjazdowy skład z Sevilla. Jak już ni3 było Messiego busquetsa ten sadza na kawę Cou suareza i albe. Większość meczu graliśmy bez ataku. Pod czas meczu chciałem tylko żeby coś ukuli bo o wygrana wiedziałem że będzie ciężko.

0

Thiago szkoda że nie gra u nas .....

0

Jeśli Rakitic zostajie to wyklucza. Ale jest taka opcja że chce odejść a Vidal to nie jest przyszłościowym graczem tylko solidnym rezerwowym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?