Puchar króla nie jest najważniejszy zgadza się więc mam nadzieję że w rewanżu nie wyjdzie ten najmocniejszy skład. Jeżeli jest tak jak uważamy. Bo jeżeli wyjdzie to raczej Valdek jest słaby i jakiś dziwnie podchodzi do meczy
Oczywiście że jego. Na tak trudnym terenie powinniśmy zagrać jak najlepszym składem z niewielką ilością rotacji i wywieźć jak najlepszy wynik. Teraz jesteśmy 2 w plecy i trzeba odrabiać a mógłby już być na luzie w rewanżu....
Semedo na nowej pozycji brak Messiego suareza busiego alby cou czy demebele . Ciężko wejść w mecz z ławki. Powinniśmy zacząć jak najlepszym składem z tego co zabrał Valdek do Sevilli a później zmieniać. A nie grać bez ataku.
Rotowac składem to nie znaczy zostawić większość podstawowego składu na ławce na wyjazdowy skład z Sevilla. Jak już ni3 było Messiego busquetsa ten sadza na kawę Cou suareza i albe. Większość meczu graliśmy bez ataku. Pod czas meczu chciałem tylko żeby coś ukuli bo o wygrana wiedziałem że będzie ciężko.
0
Ramos zagra w klasyku ligowym ?
6
dodaj mnie tam. Chetnie sie pozytywnie zdziwie w co watpie. pozdrawiam
11
Całą fifa to porażka. :)
1
ajax awansuje :)))
1
http://livetv.sx/eventinfo/756973_barcelona_sevilla/
0
Betis zdecydowanie
8
Tak zmotywowany barce chcemy oglądać zawsze. Wqlka o kazda piłkę. Graliśmy szybko i widowiskowo. Jeden z najlepszych meczy w tym sezonie.
0
Xavi
2
Co za gole co za mecz. Mam nadzieję że Waldek nie zajedzie nam składu:)
1
Podobny do Florka
0
co robiles 6 lat ??
0
Ps5 ?
0
Biali w formie ?
0
Valverde musi odejść !!!!!!!
5
Nie ma środka nie ma gry. Jeden wielki burdel. Z taką grą to my LM nie wygramy.....
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jest semedo jest impreza
8
Nie wiem czy było :
Jak podaje Sky Sports, Maximiliano Gómez jest coraz bliżej opuszczenia Celty Vigo i przenosin do West Hamu.
1
oby nie
1
Dokładnie ..........
23
Niech przyjdzie i posadzi Pique na ławę
1
sevilla tez ostatio z nimi statysci a nas zrobili.....
0
oglada ktos mecz jak real gra?? po statach wyglada ze dobrze
1
Puchar króla nie jest najważniejszy zgadza się więc mam nadzieję że w rewanżu nie wyjdzie ten najmocniejszy skład. Jeżeli jest tak jak uważamy. Bo jeżeli wyjdzie to raczej Valdek jest słaby i jakiś dziwnie podchodzi do meczy
1
Oczywiście że jego. Na tak trudnym terenie powinniśmy zagrać jak najlepszym składem z niewielką ilością rotacji i wywieźć jak najlepszy wynik. Teraz jesteśmy 2 w plecy i trzeba odrabiać a mógłby już być na luzie w rewanżu....
1
Nie trzeba. Dziś było błędem gra bez suareza i cou i testu semedo na LO
0
Semedo na nowej pozycji brak Messiego suareza busiego alby cou czy demebele . Ciężko wejść w mecz z ławki. Powinniśmy zacząć jak najlepszym składem z tego co zabrał Valdek do Sevilli a później zmieniać. A nie grać bez ataku.
0
Rotowac składem to nie znaczy zostawić większość podstawowego składu na ławce na wyjazdowy skład z Sevilla. Jak już ni3 było Messiego busquetsa ten sadza na kawę Cou suareza i albe. Większość meczu graliśmy bez ataku. Pod czas meczu chciałem tylko żeby coś ukuli bo o wygrana wiedziałem że będzie ciężko.
0
Thiago szkoda że nie gra u nas .....
0
Jeśli Rakitic zostajie to wyklucza. Ale jest taka opcja że chce odejść a Vidal to nie jest przyszłościowym graczem tylko solidnym rezerwowym.