Z tym gościem za dużo nie wygramy. Często strzelamy gola lub dwa i przestajemy grać. Presing jest słaby. Zawodnicy mało agresywni, często nie są zmotywowani. Dużo meczy w tamtym sezonie było wygranych na styku lub na dużym szczęściu aż wkoncu nas Roma pojechała jak jakiś leszczy. Mamy teraz taka pake że moglibyśmy walczyć o wszytsko ale nie z tym gościem. Mam jest potrzebny wielki trener i szef w szatni.
Gelson będzie grał z ławki nie sądzę że się sprawdzi. My kupiliśmy jeszcze vidala wzmocnilosmy obronę. Nasza ławka wygląda bardzo dobrze i jest kim grać a nie wykluczone że ktoś jeszcze przyjdzie
Denis rafa czy samper to przeciętni gracze. Napewno nie na barcelone więc jakby miał przyjść pogba który może walczyć o pierwszą 11 oddalbym tych trzech i to szybko.
3
Z tym gościem za dużo nie wygramy. Często strzelamy gola lub dwa i przestajemy grać. Presing jest słaby. Zawodnicy mało agresywni, często nie są zmotywowani. Dużo meczy w tamtym sezonie było wygranych na styku lub na dużym szczęściu aż wkoncu nas Roma pojechała jak jakiś leszczy. Mamy teraz taka pake że moglibyśmy walczyć o wszytsko ale nie z tym gościem. Mam jest potrzebny wielki trener i szef w szatni.
0
kogo to obchodzi ze robili co mogli. Nalezal im sie punkt za co przeciez tam nie szlo grac.
1
zgadzam sie nie ma co oceniac. Chcialbym zeby za tydzien zagral Malcom za Luisa, Semedo za Roberto I Vidal za Ivana.
0
A Roberto jest za wolny
0
Nie ma co narzekać na naszych. Czekamy tydzień na mecz w którym nie da się wymienić szybko 3 podań. Dramat
0
Dzięki za skład. Pozdro
0
Widzę że dużo ludzi ogląda juve dla Cristiano.hahaha
3
Ameryki nie odkryłes :)))))
0
Podobno .......
0
Gelson będzie grał z ławki nie sądzę że się sprawdzi. My kupiliśmy jeszcze vidala wzmocnilosmy obronę. Nasza ławka wygląda bardzo dobrze i jest kim grać a nie wykluczone że ktoś jeszcze przyjdzie
9
W czym Atletico lepsze od nas ?
1
Zagralbym z Messi na fałszywej 9 na skrzydle dembele i Malcom. Pomoc cou vidal busquets. Obrona alba umtiti lenglet semedo.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jasne że satelitarnych
0
Są też inne telewizje które mają wszystko :)))
2
semedo musi grac jak najweicej minut I musi byc podstawowym po !
0
Nie wiem jaka jest umowa. Myślałem poprostu że będzie tu i tu
0
napastnik nie jest potrzebny, masz racje messi powinnien grac czeciej na 9! pozdro
0
Wszystkie mecze Barcy pewnie będą na eleven i canal + pokazywane
5
Denis rafa czy samper to przeciętni gracze. Napewno nie na barcelone więc jakby miał przyjść pogba który może walczyć o pierwszą 11 oddalbym tych trzech i to szybko.
0
Jak oceniacie okienko transferowe ? Będzie jeszcze jakiś transfer ?
8
To jakiś żart. Mecze co 3 dni jeszcze do stanów latać. Plus dla nas kibiców oznacza to mecze w godzinach nocnych.
1
mlody zajebisty byl wszedzie, arthur malo widoczny
1
gral na luzie mial duzo strat. Dramat to munir czy paco. dembele to bedzie kot w tym sezonie
0
Na yt nie działa.
0
2
Za 10 min się zaczyna
1
0
Ja na 6:00 Ale i tak najbardziej mi odpowiada tą godzina:) raz w tygodniu można pospać 5h
0
nie ogladam psg czy ligi francuskiej. Ten rabiot naprawde taki dobry??