3

Z tym gościem za dużo nie wygramy. Często strzelamy gola lub dwa i przestajemy grać. Presing jest słaby. Zawodnicy mało agresywni, często nie są zmotywowani. Dużo meczy w tamtym sezonie było wygranych na styku lub na dużym szczęściu aż wkoncu nas Roma pojechała jak jakiś leszczy. Mamy teraz taka pake że moglibyśmy walczyć o wszytsko ale nie z tym gościem. Mam jest potrzebny wielki trener i szef w szatni.

0

kogo to obchodzi ze robili co mogli. Nalezal im sie punkt za co przeciez tam nie szlo grac.

1

zgadzam sie nie ma co oceniac. Chcialbym zeby za tydzien zagral Malcom za Luisa, Semedo za Roberto I Vidal za Ivana.

0

A Roberto jest za wolny

0

Nie ma co narzekać na naszych. Czekamy tydzień na mecz w którym nie da się wymienić szybko 3 podań. Dramat

0

Dzięki za skład. Pozdro

0

Widzę że dużo ludzi ogląda juve dla Cristiano.hahaha

3

Ameryki nie odkryłes :)))))

0

Podobno .......

0

Gelson będzie grał z ławki nie sądzę że się sprawdzi. My kupiliśmy jeszcze vidala wzmocnilosmy obronę. Nasza ławka wygląda bardzo dobrze i jest kim grać a nie wykluczone że ktoś jeszcze przyjdzie

9

W czym Atletico lepsze od nas ?

1

Zagralbym z Messi na fałszywej 9 na skrzydle dembele i Malcom. Pomoc cou vidal busquets. Obrona alba umtiti lenglet semedo.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jasne że satelitarnych

0

Są też inne telewizje które mają wszystko :)))

2

semedo musi grac jak najweicej minut I musi byc podstawowym po !

0

Nie wiem jaka jest umowa. Myślałem poprostu że będzie tu i tu

0

napastnik nie jest potrzebny, masz racje messi powinnien grac czeciej na 9! pozdro

0

Wszystkie mecze Barcy pewnie będą na eleven i canal + pokazywane

5

Denis rafa czy samper to przeciętni gracze. Napewno nie na barcelone więc jakby miał przyjść pogba który może walczyć o pierwszą 11 oddalbym tych trzech i to szybko.

0

Jak oceniacie okienko transferowe ? Będzie jeszcze jakiś transfer ?

8

To jakiś żart. Mecze co 3 dni jeszcze do stanów latać. Plus dla nas kibiców oznacza to mecze w godzinach nocnych.

1

mlody zajebisty byl wszedzie, arthur malo widoczny

1

gral na luzie mial duzo strat. Dramat to munir czy paco. dembele to bedzie kot w tym sezonie

0

Na yt nie działa.

0

2

Za 10 min się zaczyna

1

0

Ja na 6:00 Ale i tak najbardziej mi odpowiada tą godzina:) raz w tygodniu można pospać 5h

0

nie ogladam psg czy ligi francuskiej. Ten rabiot naprawde taki dobry??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?