0

Jakie pośmiewisko. Takie są ceny. Koleś ma 29 lat i jeszcze pogra z 4 lata na wysokim poziomie

3

Dawać z 4 lata pogra. Cena mnie nie interesuje,ja za to nie płacę:)

0

Ten numer powinien być dla thiago

0

Ja mam lewą telewizję płacę 10£ miesięcznie i mam wszytsko. Jak to zakładałem bałem się o jakość ale jest to samo co nc+.

2

Polsat. Będziesz miał wszystkie mecze Barcy plus lige mistrzów.

0

Thiago + james i niech biorą

7

Nie jest ofensywny. Tak musimy grać

0

Przeczytałem artykuł że strony i poiwme że można się zdenerwowac.....

0

To nie są janusze to jest jakiś wałek. Kupują kolesia za 40mln później go wypożyczania zarttttt. Z możliwością wykupu

0

Wypożyczenie? O co tu chodzo

0

Paulinho mu zwolni

3

Dostali Fabregasa za 30 mln a za 30 latka chcą 80mln.

3

Abidal został u nas dyrektorem sportowym i odrazu taki skandal. Ciekawe czemu wcześniej to nie wyszło. ..... jak dla mnie to brednie. Klub teraz zamiast zająć sie transferami będzie musiał zajmować się czym innym.

0

Paulinho +30 mln za pjanica

2

Jeżeli jest taka okazja sprzedać. Ten gracz już nic nie wniesie i nie pasuje do nas chociaż miał bardzo dobry początek.

0

Słaby ten ruski mundial .....

0

YT slabe źródło. Wolę usłyszeć opinie kogoś kto oglądał Psg. Możliwe że nasza pomoc wzmocni właśnie rabiot i Arthur i to pewnie będzie na tyle .

1

Chcielibyście Rabiota u nas ? Ktoś może coś powiedzieć o nim więcej? ja Ligue 1 nie oglądam

0

LENGLET FICHADO! - sport

0

Oby został. My powinniśmy kupić de ligta to będzie kot !

0

Oby nie przyszedł. De ligt to będzie kot! Tylko zapewne go nie kupimy

3

Argentyna wygra turniej. Muszę tylko bramkarza zmienić:

0

iran

1

Jak to prawda to brak pytań.... napewno puchar króla wygramy.....

0

Z nami napewno wygrałby więcej. Ale fajnie że został

0

Graj o lige Europy. Nie chciałem tego transferu i dobrze się stało.

0

Ciekawe kto do nas dołączy. Kto odejdzie po griezmanie nie ma jasnego celu.

0

Mecze się nie nakładają więc lecą wszystkie.

1

Oczywiście że nie. Od początku mówię to samo nie potrzebny mam i tyle. Często porusza się i zajmuje pozycje gdzie porusza się Messi. Myślę że trzeba wzmocnić inne pozycje.

0

Od samego początku nie widziałem grizmana u nas i dobrze że tak się stało. Francja jak narazie słabo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?