Abidal został u nas dyrektorem sportowym i odrazu taki skandal. Ciekawe czemu wcześniej to nie wyszło. ..... jak dla mnie to brednie. Klub teraz zamiast zająć sie transferami będzie musiał zajmować się czym innym.
Oczywiście że nie. Od początku mówię to samo nie potrzebny mam i tyle. Często porusza się i zajmuje pozycje gdzie porusza się Messi. Myślę że trzeba wzmocnić inne pozycje.
0
Jakie pośmiewisko. Takie są ceny. Koleś ma 29 lat i jeszcze pogra z 4 lata na wysokim poziomie
3
Dawać z 4 lata pogra. Cena mnie nie interesuje,ja za to nie płacę:)
0
Ten numer powinien być dla thiago
0
Ja mam lewą telewizję płacę 10£ miesięcznie i mam wszytsko. Jak to zakładałem bałem się o jakość ale jest to samo co nc+.
2
Polsat. Będziesz miał wszystkie mecze Barcy plus lige mistrzów.
0
Thiago + james i niech biorą
7
Nie jest ofensywny. Tak musimy grać
0
Przeczytałem artykuł że strony i poiwme że można się zdenerwowac.....
0
To nie są janusze to jest jakiś wałek. Kupują kolesia za 40mln później go wypożyczania zarttttt. Z możliwością wykupu
0
Wypożyczenie? O co tu chodzo
0
Paulinho mu zwolni
3
Dostali Fabregasa za 30 mln a za 30 latka chcą 80mln.
3
Abidal został u nas dyrektorem sportowym i odrazu taki skandal. Ciekawe czemu wcześniej to nie wyszło. ..... jak dla mnie to brednie. Klub teraz zamiast zająć sie transferami będzie musiał zajmować się czym innym.
0
Paulinho +30 mln za pjanica
2
Jeżeli jest taka okazja sprzedać. Ten gracz już nic nie wniesie i nie pasuje do nas chociaż miał bardzo dobry początek.
0
Słaby ten ruski mundial .....
0
YT slabe źródło. Wolę usłyszeć opinie kogoś kto oglądał Psg. Możliwe że nasza pomoc wzmocni właśnie rabiot i Arthur i to pewnie będzie na tyle .
1
Chcielibyście Rabiota u nas ? Ktoś może coś powiedzieć o nim więcej? ja Ligue 1 nie oglądam
0
LENGLET FICHADO! - sport
0
Oby został. My powinniśmy kupić de ligta to będzie kot !
0
Oby nie przyszedł. De ligt to będzie kot! Tylko zapewne go nie kupimy
3
Argentyna wygra turniej. Muszę tylko bramkarza zmienić:
0
iran
1
Jak to prawda to brak pytań.... napewno puchar króla wygramy.....
0
Z nami napewno wygrałby więcej. Ale fajnie że został
0
Graj o lige Europy. Nie chciałem tego transferu i dobrze się stało.
0
Ciekawe kto do nas dołączy. Kto odejdzie po griezmanie nie ma jasnego celu.
0
Mecze się nie nakładają więc lecą wszystkie.
1
Oczywiście że nie. Od początku mówię to samo nie potrzebny mam i tyle. Często porusza się i zajmuje pozycje gdzie porusza się Messi. Myślę że trzeba wzmocnić inne pozycje.
0
Od samego początku nie widziałem grizmana u nas i dobrze że tak się stało. Francja jak narazie słabo