Jeżeli ktoś o coś pyta a ci nie podoba się pytanie poprostu nie odpowiadasz. Mnie drażnią takie osoby jak ty płacz i płacz bo coś już było bo możesz sobie sam znaleźć. Ziomek pyta i ma do tego prawo.
Ominie go półfinał z realem szkoda. Na Chelsea będzie świeżo po kontuzji więc też pewnie kilka minut dostanie. Szkoda szkoda pozostaje nam czekać i czekać.
0
jak mi sie nie podoba kogos wpis to go omijam. Po co ten placz?to nic nie da. Kazdy ma prawo zadać nawet glupie pytanie. to forum dla kazdego.
5
Jeżeli ktoś o coś pyta a ci nie podoba się pytanie poprostu nie odpowiadasz. Mnie drażnią takie osoby jak ty płacz i płacz bo coś już było bo możesz sobie sam znaleźć. Ziomek pyta i ma do tego prawo.
0
Ronaldo ładował bramki z wszystkiego. Messi to nie tylko gole. Messi i długo długo nikt
0
Ominie go półfinał z realem szkoda. Na Chelsea będzie świeżo po kontuzji więc też pewnie kilka minut dostanie. Szkoda szkoda pozostaje nam czekać i czekać.
2
Alba ;)
1
Na coś tak8ego wpadłem na fb.
GdS: Barcelona przyjęła ofertę Interu Mediolan w wysokości 28 milionów euro za Rafinhę.
0
Do chin z panem R
3
Cristiano Ronaldo has been awarded the best player in La Liga for the month of December. [MARCA] czy to fake?
0
8 dni a co oni za przerwę mają?
0
Messi zarabia wiecej od niego.
2
Ładniejsza przecież one są takie same z tym że eto strzelał z dalszej odległości. Piękne gole
1
Jedno jest pewnie. Valverde wie co zrobić !pozdrawiam
0
Szkoda. Ciekawe czy demebele od 1 min
0
Witam czytałem gdzieś że semedo chory i nie j3st w 18 meczowej. Ktoś coś?
0
Rakieta jest w gazie. Jak dla mnie pewne miejsce w pierwszej 11!!!
3
Ćwierćfinał 16 17 luty a półfinału 7 8 luty ?
0
Grasz sparing po meczu ? Dobry masz skład?
0
Co to znaczy zamula ? U mnie jest spoko ale mieszkam w uk
1
Mi też:)
0
https://www.futbin.com/18/squad/2942937 to mój
0
Napewno w styczniu
0
Na Note 8 bym przygarnął :)
2
Myślę że stać nas na kogoś lepszego. Nie przekonuje mnie Ten mina nawet na Youtube. Mam nadzieję że nie przyjdzie
0
Niech przyjdzie latem za 9. A teraz taki Inigo by się przydał.
0
U nas chyba 14 ?
2
Przecież w sierpniu mówili że mają najlepsza ławkę na świecie i że teraz dominacja realu potrwa długe lata
4
Daniel tak to zrobił
0
Dobrze to wygląda. U Valverde ciężko trafić że składem
0
Tak. Po aktualizacji składów będzie u nas. W fut też dostanie kartę Barcy
0
Jako jest nasz bilans ?