Nie chce mi się już dyskutować. Takich placków i cwaniaków na Internecie jest mnóstwo. A w normalnym życiu nie istnieją. Xavi Iniesta Messi to był football a nie jakieś drewno paulinho. 3 maj się wyjdź wkoncu z pokoju. Hahahaah
Chłopcze paulinho do nas nie pasuje i tyle. Taki Filip to jest transfer. Paulinho gomes i inne drewna out. W miejsce paulinho mozna tego artura sprawdzic bo gorzej byc nie moze. I nie wyjeżdżaj z fifa leszczu.
Paulinho to drewno n9e pasuje do nas i tyle. Beznadziejny transfer jak nasza gra w tym sezonie i 4 4 2 Valverde. Torby ty możesz nosić dla mnie chlopcze.
Jakbyśmy odpadli po normalnych okolicznościach w LM ocenilbym ten sezon dobrze. Ale po wyniku 4:1 odpaść z Roma to żart i wstyd. Jeżeli chodzi o lige mieliśmy 36 kolejek plbez porażki w tym sezonie ale gra nie pokrywała. Brakuje mi starej Barcy którą nigdy nie miała dość chcieli sttzelac jak najwięcej, w tym sezonie prawie w każdym meczu graliśmy dobrze tylko 1 połowę. Dla mnie ten sezon jest średni. Valverde mi jakoś nie leży. Ale to tylko moje zdanie. Pozdro
Szkoda że sergi to zrobił. Bo osłabił nas na całą drugą połowę a z drugiej strony nóg trochę mocniej. Jak dla mnie na PO powinien grać semedo. Roberto grał wczoraj piach. Każda groźna sytuacja była z jego strony.
Roberto ledwo drepta ostatnio. Valencia jest szybka w kontach semedo bylby lepszy. Plus demebele na ławce. Może ten gość nie przegra meczu do końca sezonu ale grać nudno albo koncz7c mec z przy 2:0 To jakiś żart
2
Tak bardzo ci zależy na tym transferze?
0
A co z jej zachowaniem?
0
Ja .......... jaka szopka.
0
Wie ktoś dlaczego Nicea przerwała wypożyczenie Marlona?
1
Nie jestem za transferem antka ale jak przyjdzie w pakiecie z thiago to biorę
0
Jaka szopka. Zostaje lub odchodzę i tyle.
0
Hazard
0
Ponoć o 14.:30
1
Czemu my nie możemy zagrać w tym finale. Zazdroszczę im !!!!!! :(
0
Nie chce mi się już dyskutować. Takich placków i cwaniaków na Internecie jest mnóstwo. A w normalnym życiu nie istnieją. Xavi Iniesta Messi to był football a nie jakieś drewno paulinho. 3 maj się wyjdź wkoncu z pokoju. Hahahaah
0
Chłopcze paulinho do nas nie pasuje i tyle. Taki Filip to jest transfer. Paulinho gomes i inne drewna out. W miejsce paulinho mozna tego artura sprawdzic bo gorzej byc nie moze. I nie wyjeżdżaj z fifa leszczu.
1
Paulinho to drewno n9e pasuje do nas i tyle. Beznadziejny transfer jak nasza gra w tym sezonie i 4 4 2 Valverde. Torby ty możesz nosić dla mnie chlopcze.
0
Możemy iść paulinho w gratisie:)
0
Dokladnie odrobili z psg i znów za chwile było to samo z juve. Teraz Roma. Szkoda szkoda
0
Masz rację ale ja oceniam to co widziałem. Dobrze ze cou przyszedl bo jak nie ma leo to nic sie nie dzieje na tym boisku
0
Ja oglądałem wszystkie na żywo
3
Jakbyśmy odpadli po normalnych okolicznościach w LM ocenilbym ten sezon dobrze. Ale po wyniku 4:1 odpaść z Roma to żart i wstyd. Jeżeli chodzi o lige mieliśmy 36 kolejek plbez porażki w tym sezonie ale gra nie pokrywała. Brakuje mi starej Barcy którą nigdy nie miała dość chcieli sttzelac jak najwięcej, w tym sezonie prawie w każdym meczu graliśmy dobrze tylko 1 połowę. Dla mnie ten sezon jest średni. Valverde mi jakoś nie leży. Ale to tylko moje zdanie. Pozdro
0
Jak przejdzie do realu to też spoko ?
0
Szkoda że sergi to zrobił. Bo osłabił nas na całą drugą połowę a z drugiej strony nóg trochę mocniej. Jak dla mnie na PO powinien grać semedo. Roberto grał wczoraj piach. Każda groźna sytuacja była z jego strony.
1
Są takie sam w tym momencie
1
Valverde i tą jego nudna gra. Albo ukończenie meczu przy 2:0 I system eco.
0
Roberto ledwo drepta ostatnio. Valencia jest szybka w kontach semedo bylby lepszy. Plus demebele na ławce. Może ten gość nie przegra meczu do końca sezonu ale grać nudno albo koncz7c mec z przy 2:0 To jakiś żart
0
Fut czy normalnie ?
1
Zajedzie Roberto! Roma musi atakować będzie mnóstwo miejsca dembele powinien grać.
0
Białym zawsze życzę porażki. Ale mistrzem wolę być jak najszybciej.
0
Oczywiście że ma. Lepiej mieć 12 niż 9
0
dla nas lepiej zeby real wygral. Ale mimo wszytsko licze ze przegraja :)
1
nie bylo karnego na suarezie I nie bylo wczoraj
0
Dzięki bardzo
0
Witam czy mozna gdzies obejrzec w pplskoej telewizji Josuha vs parker ?