2

Tak bardzo ci zależy na tym transferze?

0

A co z jej zachowaniem?

0

Ja .......... jaka szopka.

0

Wie ktoś dlaczego Nicea przerwała wypożyczenie Marlona?

1

Nie jestem za transferem antka ale jak przyjdzie w pakiecie z thiago to biorę

0

Jaka szopka. Zostaje lub odchodzę i tyle.

0

Hazard

0

Ponoć o 14.:30

1

Czemu my nie możemy zagrać w tym finale. Zazdroszczę im !!!!!! :(

0

Nie chce mi się już dyskutować. Takich placków i cwaniaków na Internecie jest mnóstwo. A w normalnym życiu nie istnieją. Xavi Iniesta Messi to był football a nie jakieś drewno paulinho. 3 maj się wyjdź wkoncu z pokoju. Hahahaah

0

Chłopcze paulinho do nas nie pasuje i tyle. Taki Filip to jest transfer. Paulinho gomes i inne drewna out. W miejsce paulinho mozna tego artura sprawdzic bo gorzej byc nie moze. I nie wyjeżdżaj z fifa leszczu.

1

Paulinho to drewno n9e pasuje do nas i tyle. Beznadziejny transfer jak nasza gra w tym sezonie i 4 4 2 Valverde. Torby ty możesz nosić dla mnie chlopcze.

0

Możemy iść paulinho w gratisie:)

0

Dokladnie odrobili z psg i znów za chwile było to samo z juve. Teraz Roma. Szkoda szkoda

0

Masz rację ale ja oceniam to co widziałem. Dobrze ze cou przyszedl bo jak nie ma leo to nic sie nie dzieje na tym boisku

0

Ja oglądałem wszystkie na żywo

3

Jakbyśmy odpadli po normalnych okolicznościach w LM ocenilbym ten sezon dobrze. Ale po wyniku 4:1 odpaść z Roma to żart i wstyd. Jeżeli chodzi o lige mieliśmy 36 kolejek plbez porażki w tym sezonie ale gra nie pokrywała. Brakuje mi starej Barcy którą nigdy nie miała dość chcieli sttzelac jak najwięcej, w tym sezonie prawie w każdym meczu graliśmy dobrze tylko 1 połowę. Dla mnie ten sezon jest średni. Valverde mi jakoś nie leży. Ale to tylko moje zdanie. Pozdro

0

Jak przejdzie do realu to też spoko ?

0

Szkoda że sergi to zrobił. Bo osłabił nas na całą drugą połowę a z drugiej strony nóg trochę mocniej. Jak dla mnie na PO powinien grać semedo. Roberto grał wczoraj piach. Każda groźna sytuacja była z jego strony.

1

Są takie sam w tym momencie

1

Valverde i tą jego nudna gra. Albo ukończenie meczu przy 2:0 I system eco.

0

Roberto ledwo drepta ostatnio. Valencia jest szybka w kontach semedo bylby lepszy. Plus demebele na ławce. Może ten gość nie przegra meczu do końca sezonu ale grać nudno albo koncz7c mec z przy 2:0 To jakiś żart

0

Fut czy normalnie ?

1

Zajedzie Roberto! Roma musi atakować będzie mnóstwo miejsca dembele powinien grać.

0

Białym zawsze życzę porażki. Ale mistrzem wolę być jak najszybciej.

0

Oczywiście że ma. Lepiej mieć 12 niż 9

0

dla nas lepiej zeby real wygral. Ale mimo wszytsko licze ze przegraja :)

1

nie bylo karnego na suarezie I nie bylo wczoraj

0

Dzięki bardzo

0

Witam czy mozna gdzies obejrzec w pplskoej telewizji Josuha vs parker ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?