4

Gomes nadal jest młody i uważam że powinien zostać a pożegnać powinniśmy ivana rakiticia który ma z sezonu na sezon tendencje spadkowa jeśli chodzi o formę a młodszy już nie będzie

13

Trzeba walczyć o Coutinho już w zimę bo w lato do akcji przystąpi państwo Katar tzn żabojady PSG a z nimi nie mamy szans pod kątem aspektu finansowego natomiast na naszą korzyść przemawia projekt sportowy i historia klubu, ten chlopak chce tu grać dlatego musimy zrobić wszystko żeby go ściągnąć. To najlepsza alternatywa dla Iniesty na przyszłość może brać jako ofensywny środkowy pomocnik i jako skrzydłowy. Technika Coutinho pozwoliła by mu się szybko wkomponować w nasz zespół , w jego grze jest ten pierwiastek magii, potrafi poczarować a co najważniejsze w przeciwieństwie do Neymara "ma równo pod sufitem" a co do Neya to ten gość pomimo potężnego talentu (bo nie oszukujemy się jest fenomenalny ) nigdy nie osiągnie poziomu Messiego talent to nie wszystko Neymar jest po prostu głupi. W dłuższej perspektywie odejście neyamra i przyjście coutinho wyjdzie Barcelonie na wielki PLUS przekonacie się o tym jeszcze

3

Bezsensowny komentarz

0

I tak na C+ lepszy komentarz

1

Coutinho si si si !!!

0

Panowie w szatni rządzi Leo a on nie pozwoli grzać ławy Suarezowi

6

Luis Suarez w tym sezonie niestety w każdym meczu jest irytujący i nie chodzi mi juz tylko o skuteczność ale o panowanie nad piłką i jej przytrzymanie, przegląd pola i kreatywność. Powinien powoli wchodzic do składu z ławki bo na chwilę obecną po prostu nie zasługuje na pierwszą 11tkę. W kontekście całego sezonu bardzo ważne jest aby LS wrócił do najlepszej wersji siebie

0

Grizman jest znakomity ale nie pasuje do naszego systemu gdzie by grał? To podwieszony napastnik a nie skrzydłowy czy pomocnik , ewentualnie alternatywa dla Luiza Suareza

4

Przy obecnej kadrze lepiej go zostawić jako skrzydłowego a jego doświadczenie może jeszcze zaprocentować ale żeby tak było to musi dostawać szansę a kiedy nie ma tridente to jest to jak najbardziej mozliwe. W przypadku dobrej gry być może pojawia się chetni na jego kupno.
Velverde ma u mnie dużego minusa na start bo dawal grać neymarowi kiedy ten się wahal czy z nami zostanie, mógł dawać szansę ardzie na pokazanie się a Neymar powinien grzać ławę do momentu podjęcia decyzji o swojej przyszlosci. Dzięki temu mielibyśmy większe szanse no dobór odpowiedniej taktyki na superpuchar Hiszpanii a tak gość który ciągnął caly presezon tuszując nasze braki odszedł i zostaliśmy w czarnej d......

2

Białe chusteczki dla Bartomeu na najblizszym meczu na Camp Nou!!!!!!!

0

Ile dostał odegard? 20 z bonusami??? Nie żartuj, nawet mppae mógł liczyć na max 7 baniek na początek

2

To jest chore gość ma dopiero 20 lat! Real by sobie na coś takiego z młodzikiem nie pozwolił ale niestety oni mają kumaty zarząd

0

Nadzieja umiera ostatnia...

1

Laporta musi wrócić

0

Teraz kawa i telefon czekam na potwierdzenie transferu Coutinho a przy okazji jakiś mecz Polski z Dania się obejrzy ...

0

Starczy nam zamienników

6

Niechaj te okno już się skończy! Męczy mnie już te czekanie na potwierdzenie transferu najpierw verrattiego teraz coutinho, co 10 minut od kilku tygodni tylko sprawdzam pełen nadziei jak sytuacja z transferami, jestem wyssany psychicznie z energii....

0

Wartościowy bo z nazwiskiem? Kiedy widziałeś jego ostatni dobry mecz ??

2

LUDZIE LITOSCI !!!!! czy na tej stronie jest aż tyle dzieci???????? Gosc uciszal palcem Camp Nou na meczu z PSG Jak w ogóle można rozważać myśl że ten marniak mógłby postawić stopę w szatni naszego ukochanego klubu. Liczyłem że na NIE bedzie ponad 90% cules, ZAWIEDLISCIE MNIE

1

Zalalmka Vidal wymiatal w ostatnich tygodniach i bardzo mu kibicowalem. Meeega szkoda oby jednak nie było tak źle jak to wygladalo

12

Przypominaja mi sie czasy kiedy Etoo byl "za slaby" na real a potem tak pieknie ich karcil w koszulce Blaugrany hehe, reasumujac w koncu godny zastepca genialnego Samuela ktorego sprzedazy dluuuuugo nie moglem przebolec

0

Stary co ty bredzisz.... masakra.

0

Sytuacja Bartry przypomina mi Montoi z zeszlego sezonu, nic z tego nie bedzie bo w przyszlym sezonie dojdzie na 100% jakis klasowy stoper ale.to tego.czasu LE bedzie go trzymal bo.sezon jest jeszcze dluuuuugi....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?