denks1984
Dołączył/a: styczeń 2016
Gdańsk
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Od początku pracy velverde gramy hu*owo tylko w zeszłym sezonie broniły go wyniki, ponadto irytuje mnie że nie daje szans młodzieży i ciągle gra swoimi ulubieńcami nawet kiedy co nie mają formy ( pique Suarez ) moim marzeniem jest zatrudnienie bezrobotnego Conte,gość z charakterem i swoim zdaniem który poukłada nasze święte krowy . Ale niestety czuje że real go wezmie
2
Luis jest jak mourinho , zadufany specyficzny gość wobec którego nie można przejść obojętnie , albo się go lubi albo nie znosi, nie ma półśrodków :-P
0
Na oficjalnej stronie
28
Uważam że zmiennicy są bo Munir już dojrzał pilkarsko ale to trenerowi brakuje jaj żeby zdjąć z boiska suareza kiedy mu nie idzie
2
Oddajmy gomesa za darmo my jesteśmy takim wporzo klubem
0
Ten langlet jakiś niedorobiony wg mnie Mina jest lepszy ale cóż może się mylę
0
Chodzi o zemstę czy rewanż w aspekcie sportowym, Barcelona zawsze musi udowadniać że je najlepsza , mimo że wtedy faktycznie odpadła jako zespół słabszy od Romy to chyba każdy z nas marzy o tym aby przy kolejnej konfrontacji pokazać rywalom ich miejsce w szyku
2
No niestety kolego taka jest Barcelona że dzieciakom typu dembele płaci na start 7 baniek , pod tym względem polityka płacowa realu zostawia nas Dalego w tyle
9
Zemsta może być tylko na boisku a nie poza nim
0
Po co? Się kur*a pytam po co się spuszczają nad gościem który nie ma doświadczenia w Europie ??? A thiago jest dostępny do zakupu z Bayernu , gość który ma jakość i umiejętności i który od zaraz może pełnić ważną rolę w zespole
3
Może jestem ślepy ale ja nie widzę w tym gościu niczego nadzwyczajnego
8
A po co ten dziadek w zamian za młodego perspektywicznego obrońcę który za 2 lata będzie warty ponad 100mln
8
Tu nie będzie niczego w stylu kwestti godzin do końca transferu bo griezman ma klauzule wykupu w przeciwieństwie do poprzedników których wymieniłeś bo oni takich klauzuli nie mieli
5
Niech debilny zarząd dalej daje takie astronomiczne pensje dla mlokosow jak dembele który ma jeszcze mleko pod nosem a dostał taki kontrakt ze się nie dziwię innym doświadczonym piłkarzom których mogło to wkur**ć
1
Jak stać ich to brać, Suarez jest coraz starszy więc grizman może być fałszywa dziewiątka jako kapitał na przyszlosc. Ale bardziej zarząd powinien się spiąć z podwyżka i zatrzymaniem Umtitiego bo wczorajszy mecz obnażył nasze słabości w obronie, mina musi się ograć w Europie gość nie nadaje się do Barcelony na teraz , Umtiti daje stabilność w obronie na lata więc nie oszczędzać tylko dać godna podwyżkę żeby grał z nami dalej
2
Szejka z PSG stać na to żeby za kare posadzić Neymara na trybunach do końca kontraktu czyli na jakiś 4 lata bo nie ma klauzuli wykupu , araby kasy nie liczą więc i mogą mu na złość zniszczyć najlepsze lata kariery więc niech lepiej siedzi cicho w tej swojej złotej klatce bo jest tam tylko pionkiem poza boiskiem.
1
No kur*a mać jakie to jest pojeb*ne taka gra w kotka i myszkę żeby oglądać dobra piłkę to trzeba oplacac teraz eleven c+ i Polsat , brak słów
0
Powiedzcie szczerze czy oglądacie w tym sezonie mecze Barcy z zapartym tchem ? Bo ja nie, gramy nudna stabilną piłkę jesteśmy solidni ale nie mamy już sowjej tożsamości , od zawsze Barcelona przyciągała widowiskowością a teraz niby wygrywają ale nie chce się na nich patrzeć taka jest prawda. Uważam że velverde nie jest trenerem dla Barcelony tak jak Capello nie był dla realu mimo iż też wygrał z nimi lige
0
Ale ty pier****sz głupoty idź na plac zabaw dalej się bawić
0
Wiem ale po h*j on musi dziś znowu grać
0
Coman Neymar a dziś kto skręci kostkę ? Może zawsze grający Messi
1
Hu***y skład Messi i Suarez powinni grzać ławę i ewentualnie wejsc z ławki bo w perspektywie Atletico i Chelsea . Z kim i kiedy jak nie dziś i z las Palmas powinni grać coutinho i dembele nie kumam
8
Szacun tak jak on nie zachowałoby się nawet 1% populacji
0
Paulinho ma ewidentna obniżkę formy jest wolny długo myśli za dlugo trzyma piłkę dużo podań do tylu a i w defensywie nie powala wiec z tą formą nie jest to zawodnik na pierwszy skład
0
Nie mam do niego żadnej pewności nie widziałem nawet żadnego meczu z jego udzialem i nie powiedziałem że jestem jego zwolennikiem. Preferuje zwiekszyc rolę Aleni
9
Moim zdaniem Denis już nie odpali na poziomie FCB ,gość ma technikę ale za WOLNO myśli za długo trzyma pilke nie ma tej błyskotliwości w szybkim rozegraniu. Deulofeu to z kolei jeździec bez głowy, gość jest szybki niby przebojowy ale patrzy na piłkę a nie przed siebie , na orliku byłby gwiazda ale na FcB jest za zadki także uważam że tych 2 panów najpóźniej do lipca powinno się pożegnać z nami.
3
Nareszcie nareszcie potrawa zwana Fc Barcelona zyskała swój ostatni magiczny składnik który pozwoli jej wejsć na sam Olimp by wypieścic podniebienie Zeusa
4
I zniknął ten głupi uśmieszek zidana charakterystyczny z wygranych końcówek meczów realu z zeszłego sezonu .....
1
Jeśli dla Ciebie Valencia na pozycji vice lidera brzmi "dziwnie" to znaczy że jesteś chyba jeszcze bardzo młodym człowiekiem. I mało wiesz o historii tej drużyny. Pomijając czasy gdy zdobyli mistrzostwo, i tak zawsze byli czołowym hiszpańskim zespołem ze wspaniałym stadionem, a ostatnie 2 lata były wypadkiem przy pracy.
7
Trzeba obiektywnie przyznać że Cristiano jest wzorem do naśladowania dla wielu młodych sportowców jeśli chodzi o zaangażowanie do ciągłej pracy i chęci bycia lepszym, coraz lepszym. Co innego jego zachowanie na boisku, czy też życie prywatne które mnie nie interesuje ,. Nie raz go przeklinałem i wyzywalem oglądając mecze z Realem ale dla mnie ten gość jest w aspekcie czysto sportowym wielkim piłkarzem i za to mam do niego wiele szacunku