0

@kokos_xd osoby które wymieniłeś to tylko malutki ułamek perelek całej aglomeracji pomocników przeciętnych bo Brazylia to nie są kreatywni pomocnicy, Ronaldinho to skrzydłowy Juninho był dobry głównie z wolnych a pomocnik to zwykły jakich wielu, Paulinho casemiro to twardzi zadaniowy a Arthur ma zadatki na kreatywna grę w pomocy ale jest niestety jak do tej pory NIESTABILNY

2

Nie przekonują mnie pomocnicy z Brazylii , napastnicy, skrzydłowi, obrońcy owszem ale pomocnicy to zawsze jedna wielka niewiadomoma stabilności ich formy

23

Nie wiem jak Wy uważacie ale obecnie Semedo o wiele wyższa forma od Roberto

1

@Harnas2 a gdzie rotację się pytam ?????? Kuźwa znowu nie będzie sił na puchary w lidze mistrzów!!!!

11

Dodatkowe mecze w szczytnych celach to ja rozumiem

0

@oZinho Lautaro

0

@Sylvvester932 Vela gra ostatnie lata jako 9-ka

1

Teraz tylko Vela serio on da radę i jest tani!!!!!!!!! A w lato ofensywa po laudaro

25

Lepiej z leganes u siebie niż z jakimiś ogórkami z 3 ligi na wyjeździe bo znowu było by ciężko

2

Co wy chcecie 85% posiadania piłki DNA Barcy znowu żyje :-P

0

@luckash1985 bo Paco nie chce

0

@Lares bo dźwignie grę na 9-tce a technicznie idealny do Barcy

4

@Mroziu oglądał na TVP historia

2

Wziąć Vele z mls za pół darmo i spokój ( Messi ma pewnie droższe klapki pod prysznic niż kosztuje wypożyczenie Veli) a zakupy przyszłościowego napastnika w lato. A odnosząc się do wszystkch podnieconych opcja zakupu Wernera - takkkk na pewno Lipsk sprzeda swojego najlepszego napastnika który nie ma klauzuli odstępnego w połowie sezonu walcząc o mistrzostwo , yhymmm baju baj baju baj tara tara ....

6

@catalanian09 niech orają , ja za skrawek ich pensji zaper....bym do zrzygania

0

@woro1 velverde nie może sobie od tak zostawić pracodawcy wobec którego ma zobowiązanie, dostaje duży hajs i ma kontrakt. Odwrotnie już może tak być ale wtedy Barca musi wypłacić odszkodowanie za wcześniejsze rozwiązanie umowy

1

@Coutinho007 porównujesz boatenga z velą? To jakbyś porównywał dacie Logan z audi A5... A tak bardziej poważnie niech nie daj Boże wypadnie nam Messi lub Grizman i jesteśmy w czarnej d....ie

8

Wypożyczenie Veli z USA nie jest głupa opcją, gość jest ograny w Hiszpanii i jest bajeczny technicznie , wg mnie bardzo się przyda i nie pochłonie wielkich kosztów

0

@jeykey1543 straciliśmy 2.5 Roku smutnym nudnym stylem gry zatracając swoją tożsamość więc jeszcze pół roku nie zrobi już różnicy , zarząd popełnił POTĘŻNY błąd ponieważ już po porażce w pucharze króla z Valencia powinien zwolnic velverde

0

Widać na tym forum jest wiele dzieci w gorącej wodzie kąpanych. Byłem za zwolnieniem velverde już przed sezonem , nawet życzyłem Barcelonie na początku 3-4 porażek z rzędu żeby go szybko zwolnili ( za co zostałem tu zlinczowany że niby życzę źle klubowi ) teraz roszady nie mają już i tak sensu , Xavi to wielka niewiadoma jako trener !!!!!! Niech najpierw poprowadzi z rok Barce B , bo narazie jego jedyne doświadczenie trenerskie jest z kataru , ludzie opanujcie się!!!!!!! Nie ma szans na wyciągnięcie dobrego trenera w trakcie sezonu który za pomocą magicznej różdżki nas uzdrowi. Chciał czy nie chciał Gargamel musi zostać do końca sezonu , trudno życie, a po sezonie dopiero go pożegnać i zatrudnić człowieka z reputacją, najlogiczniej Ronalda Kumana po euro , może Ten Haag którego szkolił Guardiola , to już czas pokaże....

1

@GeraltzKatalonii według gargamela stoperzy się nie męczą

3

Najlepszy możliwy na tą chwilę skład, Gargamel chce utrzymać stołek za wszelką cenę stąd zajeżdża skład na maksa

4

Po tym jak nas wydy***i z obowiązkowym wykupem rafinhi drzwi do jakichkolwiek wypożyczeń dla Interu powinny być zamknięte

0

@etobzyk bez kitu o tym samym pomyślałem

2

@Pustelnik dobry przykład to Coutinho, w Liverpoolu jeden z najlepszych piłkarzy premier league a teraz po prostu grajek z dobrą techniką

21

Qwa trzymajcie mnie mocno bo nie mogę czytac takiego pie***lenia, a co Ernest podtrzymuje dna Barcy ? Paplanina pozbawiona sensu.

2

Za robotę się lepiej weź

2

@etobzyk tym czymś był po prostu autorytet wychowanka który w parze z jego charakterem sprawił że był dla Barcelony osobą której niestety teraz nie mamy.

4

Zero Barcy w Barcelonie, smutno nudno czyli to co serwuje velverde tylko tym razem nie udało się szczęśliwie strzelić , Suarez same straty, totalny BRAK RUCHU BEZ PIŁKI, cieszmy się z remisu, serio , piękna Barcelona została już dawno pochowana .

2

@Tomek54321 tak i na pewno ogłosił to mediom 2 dni przed meczem :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?