denks1984
Dołączył/a: styczeń 2016
Gdańsk
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Antułan na lewą obronę !!!!
0
16:49
Jednak coś się jeszcze wydarzy z Ousmane'em Dembélé? Jak pisze Fabrizio Romano, Francuz nie trenował dzisiaj z Barceloną i jest gotów przejść do Manchesteru United. Trwają rozmowy między klubami, ale na razie nie ma porozumienia.
19
Ku*wa grizmana...
9
@dunkelritter69 grał krotko nie dlatego bo tak chciał tylko dlatego że gość od krów mu tak kazał.
0
Szpica Messi za nim coutinho lewa fati prawa dembus a przed stoperami de Jong i pjanic, obrona wiadomo
2
Nainggolan odchodzi z Interu do caligari za 12 milionów euro , gość ma 32 lata, można? A od nas Vidal za milion, Suarez za zmienne , rakieta też za grosze echh...
1
Nie podniecajmy się tym meczem, przypominam że za kadencji setiena po pandemi z villarealem zagraliśmy najlepszy mecz i wygraliśmy chyba nawet 5-0 na wyjeździe i oprócz tego meczu graliśmy kupę
3
@AlwaysBlaugrana odżyła gra na skrzydłach czy na skrzydle ? bo jak dla mnie griezmann oglądał mecz NBA w.domu, kiedy już zeszedł to okej były skrzydła
0
@RosjaninBut nie musimy się nimi okazywać bo po prostu nimi jesteśmy
0
@catalunya77 alenia to nie piug, to są totalnie inne poziomy, wszyscy wiedzą że piug będzie wiodącą postacią Barcelony w przyszłości a co do Alenii takiej pewności nie było nigdy
0
@liamgreyhate nie porównaj grizmana do coutinho, francuz mógłby temu drugiemu nowe sznurówki na korki nawlekać
1
No i bardzo głupio zrobił! Odegard pograł kilka sezonów na wypożyczeniu i wrócił do Realu ukształtowany jako piłkarz pełną gębą no ale cóż, woli posiedzieć spoko....
2
@HypeR ale jak to przecież on ma SRA tzn DNA...
0
Zostawić Todibo a Erica za rok za darmo.
2
@Kibic31 drugi najlepszy transfer zaraz za sprzedażą grizmana.
2
Telles do wyciągnięcia z Porto za max 20 baniek bo ma kontrakt do czerwca 21, kurde powinniśmy pozbyć się alby lub firpo i brać tego tellesa
21
Najlepszy transfer jaki może zrobić Barca w tym sezonie to sprzedać grizmana.
0
Od razu widać że Coutinho brał lekcje rzutów karnych od pana Lewandowskiego w Bayernie:-)
0
@Tomek54321 myślę że Grizman nie pasuje Messiemu dlatego że po prostu dubluje jego pozycję,a jak wspomniałem wyżej na skrzydła czy na dziewiątkę się nie nadaje bo to też typowa dycha. Neymar natomiast był dla Messiego idealnym kompanem do gry bo to błyskotliwy skrzydłowy o dużym potencjale w dryblingu który potrafi skupić na sobie uwagę kilku zawodników i w ten sposób odciążyć Messiego dającą wolną przestrzeń w ataku
0
@Tomek54321 nie dyskutujemy teraz o Messim tylko opinia dotyczy grizmana, stan faktyczny jest taki że do Barcelony gość się przy obecnym składzie w mojej skromnej subiektywnej opini nie nadaje, jest tu zbędny i nie potrzebny . Wiem co ten gość osiągnąl w reprezentacji ale przełożenia na klub to nie ma a jego zasługi u trójkolorowych mnie nie obchodzą .
Odnosząc się do Messiego tak wali fochy itd... ALE dał nam potężnie wiele za co mam do niego wielki sentyment i jestem mu ogromnie wdzięczny ( JEŚLI NIE JESTEŚ GIMNAZJALISTĄ TO POWINIENEŚ PAMIĘTAĆ CO ROBIŁ DLA TEGO KLUBU), nie zmienia to faktu że jeśli chciał odejść i daliby za niego dobra kase to jak dla mnie powinien odejść, GODNIE POŻEGNANY
0
@David1991 naturalnie każdy ma prawo do swojej opinii, ja mam odmienną, fakt że biega w obronie ale z przodu go niema a to jego podstawowe zadanie.
3
Najgorszy transfer w historii Barcy patrząc na koszt transferu , pensje w stosunku do jakości którą daje tej drużynie ten pozer, ani dryblingu ani skuteczności gry na 9-tce, takie piąte koło u wozu zakupione przed naszego wspaniałego Bartka. Panu Coutinho to mogłoby buty czyścić, jako klasyczna 10tka jest o wiele słabszy od Brazylijczyka a skoro mamy Messiego jest Coutinho to ten gość jest tutaj totalnie nie potrzebny, najlepszą opcją byłoby wymienić go na jakąś fajną klasową dziewiątkę, ale to tylko płonne marzenia gościa który nie ma na nic wpływu....
0
Fati to skrzydłowy , dobrze że to wymysły mundo deportivo czyli takiego odpowiednika bravo sportu w Polsce.
1
Zaraz zaraz a czy on może trenować ? Nie ma żadnej kontuzji?
4
Przytoczę jedno zdanie "Neymar zostaje na 200 %"
1
Hmm czy to będzie jakieś video z fajnym intro i zaje***tym podkładem muzycznym??? A może nad La ramblą przeleci wielki balon , wybuchnę konfetti i ukarze się hasło z komunikatem? Nasi piłkarze zapomnieli jak się robi show na boisku to chociaż starają się wprowadzić jakąś dramaturgię poza boiskiem... Hmm można i tak.
0
@Felipe_PL 2 kluby na to stać czyli psg i city bo oni mają budżet no limit , to szejkowie naftowi, tam jedynym ogranicznikiem jest finansowe fair Play tylko nie wiadomo czy dotyczy ono tylko transferów czy też pensji i premii dla piłkarzy...
7
Parę dni i wyjdzie że Barca zadowoli się oddaniem vidala i messiego za free bo przecież zaoszczędzą na ich pensji, inne kluby mają świadomość że jesteśmy WIĘCEJ NIŻ KLUBEM więc po co nam płacić
0
@etobzyk mógł iść 2 lata temu za kasę ale zjeb Bartomeu i tego nie ogarnął
0
@blondasek Puyol to Puyol nasz Tarzan jedyny i niepowtarzalny najlepszy kapitan ever :-)