1

Każde z trójki dzieci griezmanna urodziło się 8 kwietnia, teraz życzę mu hattrika w meczu z Realem :-)

1

Źródło MD, nie jarać się nie przeżywać, temat z d*py na zapełnienie strony.

1

@Kgorecki2500 zwyrodnienia kolana w przyszłości związane byłyby z całkowitym usunięciem łąkotki co z kolei przyspieszyłoby regenerację po zabiegu, torbiel to inna bajka.

2

Kolano to taka pięta Achillesowa u piłkarza, jak zaczną się problemy to czasem już nigdy nie wróci się do swojej dyspozycji, nawet nasz najlepszy obrońca w historii Puyol skończył karierę przez problemy kolanem. szkoda mi Ansu, wiem że szycie łąkotki daje nadzieję na wolniejszy proces zwyrodnienienia stawu kolanowego ale szyta nigdy nie będzie już tak samo wytrzymała. Nie rozumiem za to czemu Coutinho bawił się w szycie a nie częściowe usunięcie, gość idzie do 30tki i gdyby usunął to teraz mógłby już grać z pełnym obciążeniem

2

W tym roku wziąć Depaya za darmo , sprzedać grizmana i/lub Coutinho, dogadać się z haalandem i za rok wykupić go za klauzule odstępnego

19

Ramos z Albą jak na Titanicu

0

Szczęścia zdrowia i słodyczy denks życzy

8

Marudzicie z Busim ale gość zrobił progres w aspekcie fizycznym względem ostatniego sezonu a własne tu tkwił największy problem bo piłkarsko umiejętnościami nadal jest jednym z najlepszych defensywnych pomocników świata!!!! Koeman sumiennie realizuje założenia poczynione przed sezonem czyli poprawa wydajności fizycznej piłkarzy. Z PSG na wyjeździe Busi zapier*alał na boisku jak wół i wypełniał wolne przestrzenie, oby dalej podążał tą drogą

0

Żenada po h*j odchodził Suarez.

0

Może niemiecki zjadacz "bab" przyjdzie

1

@tomFCB ja bym go sprzedał w promocji i jeszcze zapakował w złotą wstążkę

0

Spokojnie źródło to mundo więc luzzz

0

Tylko wara od tego klubu a kysz!!!

0

A ja myślę że kluczem do finału był ... Haaland, tak właśnie on.. i pewnie myślicie jak to? dlaczego ? Otóż dlatego że to on zabił pewność siebie bloku defensywnego Sevilli w meczu ligi mistrzów z Borussią, pokazal że można ich skrzywdzić , że jak się chce można rozerwać obronę która srubowala rekord czystych kont. Ten młokos wprowadził do zespołu z Andaluzji pierwiastek chaosu , był iskrą która Barca zamieniła w płomień wygrywając w sobotę w lidze 2-0 i robiąc to w stanowczy pewny sposób emanując pewnością siebie na boisku. Wtedy pewność siebie andaluzujczykow została już mocno nadszarpnięta. A Barcelona przekonana że może skrzywdzić rywala.. zagrała już koncert od 4 minuty na Camp Nou , oczywiście przy odrobinie szczęścia

0

Myślałem że nie zagra ale patrząc na źródło tej informacji sądzę że jednak zagra

0

Wracaj kapitanie

3

Dzięki Clement, kolejny mecz zawalileś

0

Z niecierpliwością czekam na artykuł z serii "komentarze zawodników po meczu" ale jakaś cisza ...

0

Busi i Alba na Camp Nou ok, ale nie wyobrażam sobie ich obecności na wyjeździe , poprzednie klapy w LM to zawsze ci dwaj panowie w roli głównej

0

Wie ktoś jaki jest bilans pojedynków pochettino i Koemana w premier league ?

7

Może jeszcze odpali....

0

@AlexDark00 Pazdan :-P

1

@Bruttal a kiedy na okładkach katalońskich był Madryt po wygranym meczu?

2

nawet VAR w Hiszpanii dyma Barcę, jaki spalony????!!!!! ja pier...e!!!!!!! Myślę że sędziowane to jedyny element w Hiszpanii który jest na niższym poziomie niż w ekstraklasie, mimo ze ligi polskiej nie ogladam

2

Szkoda chłopa , jest jaki jest ale jako fan piłki nożnej życzyłbym sobie aby Neymar mógł zagrać dla lepszego spektaklu, można się cieszyć z porażek rywali , życzyć złych wyników ale moim zdaniem nigdy nie powinno się życzyć komuś kontuzji

6

@adukla masz szczęście że przynajmniej nie wyłączyłeś ;)

0

@fifek TVP Sport online

0

@Bochen78 wystarczę wejść na TVP Sport online i tam leci normalnie z komentarzem Laskowskiego

1

@kaamil1910 już kilka razy ta chwila prawdy dla niego miała miejsce i za każdym razem okazywała się fałszem

0

@Avatarr musimy poczekać na Ansu , będzie pykał na wahadle z Dembusiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?