denks1984
Dołączył/a: styczeń 2016
Gdańsk
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Naszym problemem jest to że mamy 3 10tki (Messi Coutinho i Grizman) które dodatkowo mają najwyższe pensje w klubie więc muszą grać a nie powinni grac razem BO SIE DUBLUJĄ!!!!!!!!!! i przez to nie mamy mocnych skrzydeł a bez tego bijemy głowa w mur
4
Tragiczny jest trincao
0
Tytuły mundo i sportu tylko potwierdzają że nic tak nie cieszy jak zła dola i nieszczęście innych
1
@BrusFCB firpo słabo z przodu ale w defensywie jest pewniejszy od Alby
3
Narazie Trincao jest rzadki jak zupa rybna w smażalni nad morzem, powinien iść na wypożyczenie, dla obrońców jest mega przewidywalny bo w 99% sytuacji schodzi na lewą noge, prawa u niego nie działa wcale, nie gra na poziomie 1 zespołu Barcelony
12
Bez busiego Hiszpania zagrała wczoraj perfekcyjny mecz, to jest fakt niezaprzeczalny
0
@X37 Ramos to charakterniak, do trzeciego też by podszedł bo gość ma jaja, to ważna cecha u piłkarza, nie boi się wziąć odpowiedzialność a że czasem nie wyjdzie ? Zdarza się. Gdyby Barca miała chociaż jednego kluczowego piłkarza z charakterem pokroju Ramosa to nie byłoby takich blamażów w LM
0
Sport popłynął.... :-):-):-):-):-)
0
Jedna ze znanych marek odzieżowych w kampanii reklamowej miała hasło przewodnie "impossible is nothing" ale uważam że obecnie nasz klub wyczerpał znamiona tego przekazu w ponad 100%
5
dobitnie miał przekazane że w tym roku będzie ciężko z minutami z uwagi na dużą konkurencję i system gry ale uparł się jak osioł że zostanie zamiast pójść na wypożyczenie i grać i teraz ma problem, trener zadeklarował się bardzo jasno przed rozpoczęciem sezonu
4
Oj Alba ... twoja wypowiedź o Messim wręcz ocieka wazeliną
0
@BARCA1899Messi tylko że Ronaldo chodził w momencie kiedy było 4-0 i mecz był przesądzony a Messi nie tworzył pressingu w sytuacji kiedy strata gola mogła oznaczać brak zwycięstwa
0
@slayer przełożony brajtłajta i pjuga
4
@slayer konferencja Kumana to wzór konspekt jak odpowiadać na pytania dla całego naszego sejmu
0
A myślałem że Messi
0
Trochę epokowe zdjęcie w nagłówku artykułu ;)
5
Messi jak na wielkiego kapitana przystało wysłał świeżaka do wywiadu na koniec, klasa.
0
@PJ777 do kumana mam żale nie o decyzję personalne a o to że w tym meczu przekombinował z ustawieniem na boisku, zabrał nam szybkie kreatywne skrzydła tym ustawieniem i dodatkowo postawil Coutinho przy linii przez co znów był tym słabym brazylijczykiem co przed wypożyczeniem
2
Uważam ze dziś źle ustawienie piłkarzy Barcy z przodu , Kuman zabrał w tym meczu to czego nam brakowało w zeszłym sezonie czyli skrzydła, przekombinował i tyle. zabraliśmy sobie sami nasze atuty , straciliśmy na Coutinho bo z boku to inny gość niz w środku, Messi kiedy nie gra na szpicy to nie walczy tyle w obronie, ponadto za późne zmiany , obaj stoperzy robią od początku za wiele głupich błędow , jak langlet może ciągnąć za koszulkę w polu karnym kiedy jest var!!!!!! Ku*wa jak debil się zachowal.
5
@messi 94 Dembele nie trincao
0
@BARCA1899Messi firpo w defensywnie jest stabilniejszy od alby a nad destem po swojej stronie ma przewage wiodącej lewej nogi
2
@Mysliwy zawsze mogłeś się urodzić w Syrii albo Zimbabwe i teraz plynąć na łódce pod granice Europy licząc że się jakoś przedostaniesz w poszukiwaniu lepszego życia w spokoju bez prześladowań i mając co włożyć do gara
1
Chyba lepiej zrobić porównanie vinicous vs Dembele, za duże oczekiwania do 17 latka Fatiego, mam nadzieję że nie wpłynie to na niego negatywnie. Swoją drogą bardzo chciałbym aby podstawowy sklad na skrzydłach stworzyli fati i dembuś
0
Lewa firpo prawa dest
1
Szkoda że trincao a nie Dembele, Dembele powinien się ogrywać z piłką bo ewidentnie mu tego brakuje a trincao wg mnie jest i tak na dzisiejszy dzień słabszy niż dembuś, de Jong też powinien grzać ławę po ostatnich słabych meczetach , byłaby okazja dla Pucza lub Alenii , no cóż zobaczymy co tam chłopaki pokażą , najważniejsze że Grizman wreszcie grzeje ławkę .
0
@paquito88 warunek musisz dużo grać w PlayStation
0
@yla w punkt ....
0
@tomFCB to potwierdzone info że dopłacają do jego pensji ? Wiem tylko że chodzily takie plotki . Może skoro oddali go za same zmienne to jednak już do pensji nie dopłacają
0
Ręce opadają....
1
@zibiku zapomniałeś że mamy super klasycznego snajpera dziewiątkę który kosztował 18 milionów - mr killer BRAJTŁAJT!!!