denks1984
Dołączył/a: styczeń 2016
Gdańsk
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@luki828282 karnego zabrał sędzia a nie var
13
@KSOO3 bardziej niż "taka drużyna " twierdzę że z ciebie "taki" kibic urwany z Fify, tam może wygrywasz i gromisz grając Barca z osasunami, granadami itd..
8
I tylko 1 z tych wychowanków osiągnął sukces w drużynie
6
Ile ten Arthur się nagrał że znowu wolne musi mieć , gość jest niby profesjonalista a dalej nie dźwiga kondycyjnie 90 min, o co kaman...
0
@Sekstet2009 bez sensu piszesz
0
@Patry10 z Liverpoolem u siebie bo im się bardzo chciało z Messim na czele
3
@rasta212 każdy zawsze chwali swoich z klubu, jakby trafił do Wisły to by powiedział że najlepszą 9 świata jest Brożek :-P
3
Nie wypier***a cały zarzad razem z velverde i niech sobie prowadza jakaś Numancie lub Cordobę bo ci ludzie pozbawili Barcelonę godnosci , nikt nas się już nie boi a Barcelona już nie jest więcej niż klubem, niestety . "Więcej niż klub" nie gra takiej kupy
0
A pisałem do Bartomeu żeby zwolnił gargamela po zakończeniu zeszłego sezonu to się upierał , teraz jesteśmy w czarnej du**e bo żaden klasowy trener nie przejmie tonącego statku na pełnym morzu , sezon musi się skończyć , statek musi dopłynąć do stoczni i wtedy trzeba go naprawić od postaw
1
Już chyba Smuda bo to lepiej ogarnął od gargamela
0
Skończony trener
0
Jak ten rzadki real może być na 2 miejscu w lidze.....
4
@Greenalley umtiti w formie bije langleta na głowę
1
@MarshallLAW albo z PSG :-P
1
@hazo428 Bo jest słaby zarówno na skrzydłach jak i 9-tce, jedyna pozycja to cofnięty napastnik środek pola 10-tka , tak samo powinien grać u nas Coutinho, ale mamy Messiego więc zarówno zakup Cou jak i Grizmana był bez sensu , chociaż Cou mógłby grać spokojnie na środku ale nasz ślepy trener tego nie widział
1
@YoungMan napisałem tylko ko jest najbliższy stylem i najlepiej pasowałby Barcelonie , wg mnie po Pepie to najlepsza opcja dla Blaugrany, co innego szanse na jego pozyskanie teraz
70
Żadnych wynalazków spoza Europy!!!! Najlepsza opcja to obecny trener Ajaxu
7
Ile porażek do zwolnienia velverde ? Już Marcelino lepsza opcja bo teraz wolny
0
Dawać Probierza na trenera Barcy !!!!
2
Hmm może zacznę włączać wyjazdowe mecze Barcy jako kołysankę do snu dla mojej małej córeczki .. TAAAAK to jest myśl, odleci w minutę !
11
Smutny Ernesto Velverde i jego smutna wyjazdowa Barca , z pozostałych wiadomości śnieg jest biały , trawa zielona a deszcz mokry
0
Czemu firpo nie ma nawet na ławie ? O co kaman??
0
Robi nam się vermalen 2
1
Dla mnie top 3 najlepszych napastników w historii Barcelony , cieszę się że miałem okazję delektowac się meczami Barcelony z jego udziałem , uwielbiałem Eto'o za jego serducho do walki i oddanie , zaraz za Puyolem największy fighter w naszym teamie, nie był typowym sępem, dużo pracował dla drużyny , bardzo szybki i doskonaly w grze zespołowej a do tego zabójczo skuteczny . Wszystkiego najlepszego Sami ;);););)
17
Jak tak bardzo go chcieli to Messi mógł zejść z pensji 10 baniek suarez 5 i polityka plac nie została by zachwiana , Barca to nie studnia pieniędzy bez dna, te wszytkie, gwiazdy trzeba jakoś utrzymać , jak dla mnie real o wiele mądrzej rozporządza pensjami piłkarzy , przykład ? Taki nieopierzony Dembele na start dostaje taka pensje że nie specjalnie go motywuje ciężka praca dla kolejnych podwyżek
0
@socha wiem co to znaczy wymiana 1 do 1, chodzi mi o to że po co co brać pomocnika skoro mamy ich w nadmiarze i tak , już lepiej jakiegoś obrońcę
0
Na h*j nam kolejny pomocnik???? Bez sensu piszą żeby coś pisać.
0
Neymar stał się kanarkiem w złotej klatce (od początku transferu do PSG miałem takie zdanie ) i może się obrażać itd ale jak szejk powie "nie" to nie i koniec dyskusji, w PSG kasy nie brakuje mogą sobie nawet pozwolić na to żeby zesłać Neymara na rok do rezerw, ma kontrakt , nie ma klauzuli więc może tylko marzyć , na pewno zrozumiał że popełnił wielki błąd zostawiając Barcelonę , talent potężny i nieprzeciętny natomiast pod kopułą ma bajzel jak ich mało więc możez to i lepiej nie nie wróci. Sam talent i umiejętności nie wystarczają żeby być wielkim piłkarzem , trzeba mieć jeszcze charakter , pokorę i cierpliwość w dążeniu do celu i niestety tego Neymarowi zabrało kiedy był u nas. Może wreszcie zaczął dojrzewać piłkarsko ale kto wie czy się nie spóźnił i przegapił swój moment do uzyskania pełnego pilkarskiego szczęścia i satysfakcji ze swoje kariery .
9
3 nudny sezon z velverde, pomijając wynik męczę się oglając ich grę , łapie się na tym że po 10 minutach bawię się już telefonem i przeglądam internet zamiast oglądać mecz. Druga czarna owca przez którą Barca nie jest już "Mes unes Club " to bartomeu przez którego Barca traci wszystko to co budowała latami (traktuje piłkarzy jak g*wno, przykład Coutinho)
2
@Mati2207 po komentarzu obstawiam ze Jesteś rocznik 2000+