denks1984
Dołączył/a: styczeń 2016
Gdańsk
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czym są 3 godziny treningu dziennie dla kogoś kto nie ma nic innego do roboty i dostaje jeszcze za to hajs ? Większość ludzi musi płacić za możliwość uprawiania jakiejś aktywności i szukać czasu którego osoby pracujące, mające rodziny nie mają totalnie wcale
0
@Turio nie zgadzam się z Tobą , klub potrzebuje doświadczonego napastnika który dzieli minuty z nowym młodym nabytkiem. Suarez ma swoją pozycję wypracowana w klubie przez lata i mógłby przekazać wiele doświadczenia Lautaro , tym bardziej że sam przyznał iż traktowałby go jako następcę a nie rywala. Przykład Larsona czy Gudjonsena pokazuje że doświadczony napastnik w klubie pełni nieoceniona rolę, a my takiego nie musimy szukać bo Luis chce tu zostać
3
@Kuczek Werner jest rzadki jak sik pająka
11
Jedna z moich ULUBIONYCH 9-tek w Barcelonie, skuteczny szybki charakterny i zadziorny , w każdym meczu zostawiał swoje serducho na murawie , uwielbiałem oglądać go w akcji , był dla nas idealnym napastnikiem , i ta brameczka z finału ligi mistrzów ze słynną cieszynką - połamałem chyba wtedy krzesło w ekstazie :-P
0
70% ??!!! Bartek oszalał? To z czego będą żyć piłkarze i ich rodziny? Co do garnka włożą ?? Jak utrzymają swoje wille samochody trenerów personalnych dietetyków itd , to skadnal !!!!!
4
Brawo Atletico za serducho do walki , nieustępliwość i walkę DO OSTATNIEJ MINUTY, Nasi mają siwietny materiał szkoleniowy jak grać na wyjazdach i jak nie spuszczać głowy kiedy pierwszemu się traci szybko gola, ale niestety punktem wyjścia tej dysputy jest przygotowanie fizyczne całej drużyny a nasi są teraz trochę jak reprezentacja Polski , niby klasowi piłkarze ale poza wyjątkami na drugą połowę wychodzą bez sił (prawda panie Grosicki ?)
6
@Douglasinho z jednej strony cieszy natomiast z drugiej smuci fakt iż więcej radości mamy z potknięć odwiecznego rywala niż ze swojej własnej gry która jest fatalna
0
Niech najpierw poszuka instrukcji obsługi jak okiełznać drużynę z takim ego i taką ilością gwiazd. Oj przydałby się nam taki Conte, chociaż żeby na bieżącą ich j***ć za błędy i chodzenie po boisku
13
Barcelona desperacko potrzebuje błyskotliwego skrzydłowego, Neymar już 28 lat, grizman może odejść ok ale lepszy będzie Sancho, mlodszy dłużej pogra. W Barcelonie skrzydła były zawsze spektakularne i tym robiliśmy różnice, obecnie nie mamy skrzydeł wcale i desperacko atakujemy przez środek , rywale nas czytają i walimy głową w mur
0
@fryc_86 w ofensywie ma 100% lepiej ale ta obrona , lękam sie
1
Czy Alba dźwignie w defensywie ?
0
Ale się dziadzio z niego zrobił :-)
1
Średnio inteligentny szympans zauważy że w Barcelonie nie ma nadal ruchu zawodników bez piłki, to podstawa , bez tego nie ma szybkiej wymiany podań , jest statycznie i o bramkach decydują przeważnie indywidualne umiejętności
0
Skoro piłkarze Barcy mają lacznie najwyższe pensje na świecie to ciężko o szeroką kadrę , i tak klub wydaje najwięcej z czołówki europejskiej na pensje dla zawodników , taka u nas polityka
0
@adukla aha, ok
7
Beznadziejny ten podział La ligi w Polsce między eleven a c+
2
Mes unes club czyli faktycznie "więcej niż klub".... Wypychają na wypożyczenie ogranego wychowanka Pereza z opcją wykupu za 12 a biarą zwykłego gościa pod 30ke za 18 baniek, nie ma co naprawdę jesteśmy czymś więcej niż klubem ale niestety już nie w takim znaczeniu jakiemu ta maksyma miała służyć ....
1
Panie i Panowie oto nasz MAGIK
http://fangol.pl/view/291810/techniczny-fail-braithwaite-a
3
@Avatarr pamiętaj że w profesjonalnej pilce na najwyższym poziomie nie liczy się tylko gra do przodu a dwaj wspomniani przez ciebie piłkarze mają jeszcze ogromne braki w grze defensywnej dlatego są o wiele niżej w hierarchii od rakitica i roberto
5
Liczę na powiew tysięcy białych chusteczek w stronę Bartomeu na najbliższym meczu na Camp Nou "za całokształt jego rządów"
5
Rzygam tym zarządem
0
@VenoM Roberto i tak zagra jak nie w obronie to w ataku
5
Zaraz zaraz to jaka pensję ma ten człowiek którego przerasta 90 minut intensywnego biegania w tygodniu ?
3
Kroki i decyzje podejmowane przez cały zarząd sprawiły że obecnie Barcelona jest przeciętna drużyną z przebłyskami , jeśli nawet uda nam się przejść Napoli a dalej trafimy na Liverpool to oni nas po prostu zmiotą, będzie gorszy wpier**l niz rok temu.
2
@Antonio1985 najlpeszy mecz gdzie przez calem spotkanie było 0 ruchu bez piłki? ... Aha ok.
1
@zenoowity langlet jest stabilniejszy od pique , natomiast alba naslabszy defensywnie owszem
2
@yla a skad ty to kurde wiesz??? nadzorujesz go na co dzien że wysnuwasz takie tezy, media wyciągają lakoniczne informacje i ty na bazie pismaków z Hiszpanii wydajesz opinie na forum jakbyś wszystkie rozumy pozjadał
1
Chciałbym żeby wrócił Coutinho i żeby za Setiena grał u nas jak w pierwszym półroczu po przyjściu
0
@damian777 pisali coś wcześniej że ma problemy
0
@pluszek Polska ma jednego z najlepszych napastników na świecie czyli Lewego a powiesz że nasz kraj to kolepka znakomitych napastników?? No nie bardzo ...