5

@Isso89 któraś ze stacji pokazuje w kolorze?

0

@Toper1995 i za 3 lata sprzątnie go nam PSG

4

@fenix1983 po co ci Neymar ? Żeby rozwalić szatnie?

3

Po co, olać Neymara niech Cou zostanie , głupie pismaki z Hiszpanii.

4

Zdecydowanie najlepszy zawodnik Barcelony jakiego miałem przyjemność oglądać na boisku , doskonały obrońca, najlepszy możliwy przykład do naśladowania na boisku dla młodszych pokoleń , killer dla napastników który nigdy nie wdawał się w zbędne dyskusje , nie narzekał , nie stroił fochow nie gwiazdorzyl tylko wykonywał swoją robotę zachowując przy tym bardzo wysoki stopień kultury osobistej, zawsze oddany klubowi , skupiony na meczach, treningach i ciężkiej pracy a nie na swoim koncie, pensji i podwyżkach

0

@Kozaxus serio ??? Becks się sprawdzil w realu na boisku????? Jeśli tak to tylko jako reklama a nie piłkarz , przyszedł w czasie kiedy do Barcy zagościł Ronaldinho... Czy muszę dodawać więcej....?

0

@culesjasiules Dobra myślałem ze chodzi o Harrego ;-)

0

@Jurandinho
Dobra myślałem ze chodzi o Harrego ;-)

0

@culesjasiules a wymień chociaż jednego angola który sprawdził się w Hiszpanii......

46

@xavi890 iniesta też był mały i chudy a jakoś mu nawet poszło.....

0

@Pustelnik
Myślę że na camp nou powitanie też nie będzie najlepsze

1

@krefi10 a to byłaby jakaś nowość ???

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Dopłaćmy im za niego , to w stylu naszej polityki sprzedażowej

0

@Tasde tylko pamiętaj że de light to obrońca prawo nożny a umtiti lewo nożny dlatego jest on opcja za szykującego się na koniec kariery pique, natomiast umtiti może się zmieniać z langletem jaki lewy stoper

2

Jeśli to nie ploty to nasz zarząd jest po prostu głupi

4

Tylko Ten Hag, dzięki niemu możemy odzyskać swoje DNA i grać tak ze mecze będzie się oglądało z przyjemnością a nie z przymusu 

3

Liverpool musi wygrać wszystkie mecze w lidze i liczyć na potknięci City wiec będą cisnąć do końca tym bardziej ze w moim przekonaniu akurat Liverpool mocniej ceni mistrzostwo Anglii od ligi mistrzów , chcą odzyskać swój tron w Anglii to jest ich cel nr 1 a liga mistrzów to deser którego oczywiście nie odpuszcza ale będą grać once de gala i tu i tu do końca sezonu

1

Ter stegen Roberto umtiti vermalen murillo vidal alenia Arthur malcom boateng coutinho

6

Kurde w środę mam nockę w pracy od 19 do 7, biorę tablet i od 21 do 23 nie ma mnie dla nikogo , olać robotę :-)

0

Dokładnie , najbardziej boli że w wygranych już meczach gdzie jest już wypracowana przewaga EV nie zdejmuje najbardziej wyeksploatowanych zawodników i na domiar złego wpuszcza jeszcze wpuszcza jeszcze piłkarzy którzy mieli wypaczac a ci głodni gry grzeją ławę

6

W jakich aspektach podczas jakich meczów dojrzałeś w nim talent na miarę Busquetsa?

0

Nie nie nieeeee

0

W ataku na bilbao dembele bogateng malcom a za nimi w pomocy coutinho i vidal z busim

3

Dembele najlepszy zawodnik z villarealem 1 skald coutinho ława, niech powoli łapie formę

1

Pomocników mamy wielu ale stopera klasowego w szkółce ciężko znaleźć dlatego de light jest potrzebny

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

Wystarczy zobaczyć jak się zachowywał w Borussi przed transferem do nas (np zdjęcie grupowe z fochem) od początku wiedziałem że to nie gość mentalnie dla nas

1

Gdzie pokazują ? Canal + ma dalej puchar króla ?

1

A ja myślę że bez Messiego reszta będzie zagubiona bo wszystko co teraz gramy , gramy pod niego i dla niego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?