denks1984
Dołączył/a: styczeń 2016
Gdańsk
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Isso89 któraś ze stacji pokazuje w kolorze?
0
@Toper1995 i za 3 lata sprzątnie go nam PSG
4
@fenix1983 po co ci Neymar ? Żeby rozwalić szatnie?
3
Po co, olać Neymara niech Cou zostanie , głupie pismaki z Hiszpanii.
4
Zdecydowanie najlepszy zawodnik Barcelony jakiego miałem przyjemność oglądać na boisku , doskonały obrońca, najlepszy możliwy przykład do naśladowania na boisku dla młodszych pokoleń , killer dla napastników który nigdy nie wdawał się w zbędne dyskusje , nie narzekał , nie stroił fochow nie gwiazdorzyl tylko wykonywał swoją robotę zachowując przy tym bardzo wysoki stopień kultury osobistej, zawsze oddany klubowi , skupiony na meczach, treningach i ciężkiej pracy a nie na swoim koncie, pensji i podwyżkach
0
@Kozaxus serio ??? Becks się sprawdzil w realu na boisku????? Jeśli tak to tylko jako reklama a nie piłkarz , przyszedł w czasie kiedy do Barcy zagościł Ronaldinho... Czy muszę dodawać więcej....?
0
@culesjasiules Dobra myślałem ze chodzi o Harrego ;-)
0
@Jurandinho
Dobra myślałem ze chodzi o Harrego ;-)
0
@culesjasiules a wymień chociaż jednego angola który sprawdził się w Hiszpanii......
46
@xavi890 iniesta też był mały i chudy a jakoś mu nawet poszło.....
0
@Pustelnik
Myślę że na camp nou powitanie też nie będzie najlepsze
1
@krefi10 a to byłaby jakaś nowość ???
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Dopłaćmy im za niego , to w stylu naszej polityki sprzedażowej
0
@Tasde tylko pamiętaj że de light to obrońca prawo nożny a umtiti lewo nożny dlatego jest on opcja za szykującego się na koniec kariery pique, natomiast umtiti może się zmieniać z langletem jaki lewy stoper
2
Jeśli to nie ploty to nasz zarząd jest po prostu głupi
4
Tylko Ten Hag, dzięki niemu możemy odzyskać swoje DNA i grać tak ze mecze będzie się oglądało z przyjemnością a nie z przymusu
3
Liverpool musi wygrać wszystkie mecze w lidze i liczyć na potknięci City wiec będą cisnąć do końca tym bardziej ze w moim przekonaniu akurat Liverpool mocniej ceni mistrzostwo Anglii od ligi mistrzów , chcą odzyskać swój tron w Anglii to jest ich cel nr 1 a liga mistrzów to deser którego oczywiście nie odpuszcza ale będą grać once de gala i tu i tu do końca sezonu
1
Ter stegen Roberto umtiti vermalen murillo vidal alenia Arthur malcom boateng coutinho
6
Kurde w środę mam nockę w pracy od 19 do 7, biorę tablet i od 21 do 23 nie ma mnie dla nikogo , olać robotę :-)
0
Dokładnie , najbardziej boli że w wygranych już meczach gdzie jest już wypracowana przewaga EV nie zdejmuje najbardziej wyeksploatowanych zawodników i na domiar złego wpuszcza jeszcze wpuszcza jeszcze piłkarzy którzy mieli wypaczac a ci głodni gry grzeją ławę
6
W jakich aspektach podczas jakich meczów dojrzałeś w nim talent na miarę Busquetsa?
0
Nie nie nieeeee
0
W ataku na bilbao dembele bogateng malcom a za nimi w pomocy coutinho i vidal z busim
3
Dembele najlepszy zawodnik z villarealem 1 skald coutinho ława, niech powoli łapie formę
1
Pomocników mamy wielu ale stopera klasowego w szkółce ciężko znaleźć dlatego de light jest potrzebny
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
Wystarczy zobaczyć jak się zachowywał w Borussi przed transferem do nas (np zdjęcie grupowe z fochem) od początku wiedziałem że to nie gość mentalnie dla nas
1
Gdzie pokazują ? Canal + ma dalej puchar króla ?
1
A ja myślę że bez Messiego reszta będzie zagubiona bo wszystko co teraz gramy , gramy pod niego i dla niego