denks1984
Dołączył/a: styczeń 2016
Gdańsk
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trochę za niski na stopera
0
@barczyk do meczu z Bayernem też tak myślałem, ale tam w kryzysowej sytuacji reagował smutkiem a nie wkurwem
5
Jeśli faktycznie City dają za niego te 200 milionów to sprzedać z pocałowaniem w rękę. mimo ogromnego szacunku do Messiego za to co zrobił dla klubu obecnie nie jest już piłkarzem niezastąpionym nie jest tak doskonały fizycznie jak choćby Cristiano Ronaldo i lepszy już raczej nie będzie więc jeżeli faktycznie chce odejść to nie powinni mu robić problemów. Piłkarz genialny zaznaczam ale kapitana w nim nigdy nie widziałem, nie ma tego czegoś to samo busi czy piqe. Przykład to Ramos, Puyol, to są ikony które wiedzą co oznacza opaska kapitańska, w obecnym składzie nie widzę narazie prawdziwego dowódcy
17
@saviolagzk w tym wieku 150 to bardzo dużo , Messi nie jest fizycznym fenomenem jak Ronaldo
1
Może to zagrywka vabanque na Bartomeu ? Jakikolwiek to nie byłby powód należy mu się wieczny szacunek i uznanie za wszytko co zrobił dla tego klubu, życzę mu wszystkiego najlepszego
0
Niech go ustawi na ofensywnego pomocnika pomocnika a nie skrzydłowego a da nam jeszcze wiele radości , talentu się nie traci od tak sobie
3
@Roobo skąd wiesz? Jeśli tak to fajnie chociaż lekarz jest już rozwiązaniem ostatecznym po fakcie czyli po kontuzji natomiast tu przydałby się bardziej ktoś od właściwego przygotowania fizycznego aby wszelkiego rodzaju urazom zapobiegać
0
Od początku łapałem się za głowę z transferem griezmana, kupili go tylko dlatego bo okazja bez sensu wydana kasa!!!!!!? po co nam 10tka skoro mamy Messiego, wątpię czy jakiś klub zapłaci za niego choćby 50 baniek. Zdecydowanie bardziej z innym trenerem odpali już coutinho według mnie. Neymar mnie w...rwił ale obecnie jego transfer nie byłby zły wraz z kumanem móglby wnieść nowego ducha do zespołu jak kiedyś inny duet trenera z Holandii i Brazylijczyka czyli Rijkarda i Ronaldinho.
2
@malicinho a widziałeś chociaż jeden mecz Holandii lub evertonu za jego kadencji ? Koeman to trener uniwersalny jak Enrique, jego zespoły nie grają statycznie, wiedzą kiedy klepać a kiedy bronić i przechodzic do kontrataku większą ilością zawodników a słowem klucz to tego jest przygotowanie fizyczne którego na razie w Barcelonie po prostu nie ma, Bayen mógłby grać z Barcą jeszcze przed kolejną godzinę i by się nie zmęczył
0
Pytanie o najlepszego piłkarza świata na pewno od dziennikarza sportu lub mundo deportivo. Wku****ją mnie już pytania tego typu, dziennikarze jak dzieci w podstawówce....
1
Szkoda że nie zagra Brajtłajt, on by ich zniszczył...
3
Rakitic jest tym elementem NAJMOCNIEJSZEJ dostępnej jedenastki ? ???? Hmmm
0
I tak go wywalą
11
Sevilla nie jest głupia, dobrze wiedzą że negocjują z najbardziej nieporadnym zespołem na rynku transferowym, odczekają i dostaną rakietę za darmo, Barcelona lubi działać charytatywnie wspomagając inne kluby poprzez oddawanie za bezcen swoich piłkarzy. Przynajmniej w tym aspekcie maksyma "więcej niż klub" ma swoje realne odniesienie
3
@DLFCB 20 gdzie 1 milion w gotówce a 19 baniek w zmiennych ,min. Kwalifikacji west hamu do ligi mistrzów i zdobycia króla strzelców w premier league....
1
Taaaak on już wybrał skład i ustawienie , wszystkie katalońskie media to wiedzą, tylko trener Napoli nic nie wie, niech już ten mecz się zacznie .. no ale niestety jeszcze 5 dni takich pierdołów-kocopołów
2
Nie przyjdzie bo umtiti nie odejdzie, 12 baniek pensji piechotą nie chodzi plus spa w katarze z leczeniem zachowawczym
0
@Rreddevil zajebisty to jest ale w moim pesie 2020 natomiast w Manchesterze duzo nie pograł
1
A gdzie reakcje piłkarzy Barcy po meczach z osasuną czy celtą, wtedy jakoś cisza o tym na stronie.
0
Kumam po euro i wyborach do tego czasu płacz ból posucha i agonia będzie trwać w najlepsze, zdobędę się nawet na twierdzenie iż bartomeu jest gorszym prezydentem od gasparta czyli do tej pory prezydenta najgorszego (bo stracił figo). Ale to co odwalił Bartek ... Nie ma już "Mes unes club"
1
@Gall barto może ogarnąć jakoś ten transfer bo ma wyjebane w ewentualne długi na poczet przyszłego zarządu, jemu został i tak tylko rok
13
Za 142 miliony euro to tego Grizmana spakowałbym jeszcze w ładne pozłacane pudełko z brokatowa wstążką i osobiście zaniósł do Manchesteru na plecach. Natomiast z kupnem neymara będzie ciężko bo jest trochę za młody dla nas nie przekroczył nawet 30 lat
7
Słaby mecz suareza a zastępczy rezerwowy na ławce za ponad 100 baniek wchodzi na boisko w 90 minucie i to nie za suareza bo trener boi się go zdjąć... to mówi wystarczająco wiele o tym że satien ma słabą osobowość i nie jest pewny siebie jako trener, nie twierdzę że jest on złym trenerem ale uważam że absolutnie nie jest gościem który nadaje się do prowadzenia tak wielkiego klubu z tak dużymi gwiazdkami o tak dużym ego
3
Barcelona to już teraz tylko stan umysłu....
1
@AdrianMadrid92
Serio i teraz wszyscy mogą z nas słusznie szydzić , pozdro
12
Bartomeu za kraty!!!! za jego kadencji Barca nie jest już "więcej niż klubem" staliśmy się pośmiewiskiem na arenie międzynarodowej za ruchy transferowe i traktowanie swoich piłkarzy i pracowników, za fałszywe gierki za ich plecami, tu śmierdzi poważnymi zarzutami i kryminałem, w przyszlosci wszystko wypłynie ... Renoma budowana od początku powstania tego klubu została po prostu zniszczona za kadencji obecnego zarządu z je***ym bartomeu na czele.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
Mimo że bez kibiców to rewanż powinien być na Camp Nou, to nie jest fair bo Napoli grało u siebie pierwszy mecz , dopiero po rewanżach dokończenie lm w Lizbonie powinno być
4
"Barcelona Dyskretnie pracuje nad sprowadzeniem Neymara" i jest o tym napisane w prasie gdzie każdy to czyta , jak ja nie lubię plotek w oknie transferowym , gazety się tylko biją o lepszy nagłówek wypisując totalne głupoty
0
Czyli największe szanse na odejście mają oprócz Rafinhi młode wilki z potencjałem , brawo.