0

Jest Umtiti super wreszcie porządny test dla niego , trzymam mocno kciuki żeby Big Sam dał czadu

0

@HypeR w ofensywie jest słaby , zgadzam się natomiast w obronie bije Albę na łeb

0

@Dankhog ok nie dopisałem "nie" w zdaniu "bynajmniej (nie) w trykocie Blaugrany " a powinienem bo bynajmniej jest partykułą przeczącą.
Lenglet robi błędy w tym sezonie mając słabszy okres ale zeszły sezon pokazał że jest dobrym obrońcą, każdy ma zniżki formy ja bym go nie skreślał. Umtiti zdrowy jest jednym z najlepszych obrońców świata ale jego kolano to ryzyko więc jego sprzedać można, nawet poprzez wzgląd na kosmiczną pensję, chociaż szkoda. A Todibo jest słaby jak sik pająka, to moje zdanie .

13

@lj89 zazdroszczę Ci tego nie poprawnego optymizmu ale trzymam kciuki z całego serca abyś miał rację

0

@Dankhog po pierwsze jak możesz zakładać że Garcia będzie obrońca nr 3 skoro nie widziałes żadnego meczu z jego udziałem, bynajmniej w trykocie Blaugrany, po drugie czym urzekł Ciebie Todibo skoro nie przekonał trenerów w Niemczech Hiszpanii i Portugalii po trzecie dlaczego uważasz zeby sprzedać zarówno Umtiteiego jak i Lengleta przy takim deficycie stabilnych obrońców na rynku transferowym kiedy dodatkowo klub nie ma hajsu

1

@Dankhog odstaw te tabletki

0

Z tytułu swojej pensji Umtiti ma obowiązek wznieść się na wyżyny swoich możliwości aby wreszcie odpłacić się klubowi za kontrakt który otrzymał.

2

Niech Fati wróci jak najszybciej żeby wreszcie na stałe pojawiły się mocne skrzydła z Dembele, czekam na ich wspólną grę od początku sezonu kiedy to jeszcze Koeman bardziej wierzył w trincao niż dembusia

0

@Bochen78 i jeszcze Barca płaci część jego pensji żeby rywal w walce o mistrzostwo miał z niego pożytek.

1

OMG jak ja chciałbym widzieć już w zimie u nas Depaya, facet jest potrzebny od zaraz, oglądanie Duńczyka w akcji to katusze dla moich oczu a przecież ideą oglądania meczów ukochanego klubu jest relax i radość , to ma być przyjemność wynikająca z emocji doświadczanych przy efektownej grze... Brajtłajt w składzie przed meczem już psuje moje nastawienie do oglądania danej potyczki

3

@dariooo grizz na 9tke Konrad na lewo

5

@plastek87 myślę ze Koeman widzi jak rzadki jest trinkao ale ma jakieś przykazy z góry żeby go wpuszczać bo to jest towar za 31 baniek i siedząc na ławie traci wartość. Podobnie jest z Grizmanem, przepłacili 120 baniek ale ten musi grać choćby się waliło na głowę bo przecież dużo kosztował i dużo zarabia

0

Przecież Brajtłajt totalnie nie potrafi grać tylem do bramki rywala a to jest 9-ka!!! co ten gość robi w tym klubie

1

Nie oglądałem pierwszej połowy, czy piug faktycznie grał tak słabo że został zmieniony po 45min ?

9

Kur*a!!!!!!!!!!! Czemu lenglet a nie Umtiti !!!!!!!!!!

25

@catalunya77 gdyby Maclom trafił na erę Koemana a nie do gargamela to jego kariera w Barcelonie potoczyła by się zupełnie inaczej

2

Czemu nie dostaje szans Umtiti skoro wyzdrowiał? Gorszej kupy od lengleta nie zagra , jedna szansę już wykorzystał czemu nie dostanie kolejnej

1

Ty dałeś ciała gamoniu, obie bramki na twoje konto, pierwsza bo byłeś "gdzie indziej", druga bo złamałeś linie spalonego.

2

Kolejne błędy Alby w OBRONIE w kolejnym meczu o stawkę, liga mistrzów mi się przypomniała

0

Langlet za wolny na Wiliamsa, jeszcze z kartką do zmiany !! Umtiti szybszy

28

Madryt nie ma już bezpośredniego wpływu na losy superpucharu bo odpadł więc "ich" sędzia to ostatnia deska ratunku żeby pozbawić Barce trofeum

1

@jurekszach i może też nie wie że w telefonie jest funkcja budzik która pozwoli nie spóźniać się na treningi

20

Kto widział kolejne K.O Dembele kiedy leżał na murawie? Kamień z serca że to tylko skurcz

8

Często psioczę na Bhritewaita, ale ta asysta drugiego stopnia napędzająca akcję griezmana elegancko, szacun

5

@Barcza223 i Conte też

0

@kamiVeB i że brajtłajt na ławce

0

... i żeby Brajtłajt nie wyszedł w pierwszym składzie, amen.

2

@JarekS albo Umtiti jak go kolano nie będzie napie***ać

0

Spełnienia marzeń w nowym klubie

2

Niby problemy żołądkowe a pewnie znów go kolano napier***ało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?