denks1984
Dołączył/a: styczeń 2016
Gdańsk
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Wie ktoś może dlaczego Grizman w tym sezonie nie gra? Jakaś kontuzja czy daj Boże negocjuje transfer z innym klubem ???
0
Ten Aurier to może i kopać piłkę potrafi ale to psychol
1
@prodigy nie ma przekonania co do stanu konta w Neapolu bo w Barcelonie wie ile zarobi grzejąc ławkę
0
Jeśli w tym roku zostaje umtiti to Oskar powinien iść na wypożyczenie na rok żeby grać , jest za duży ścisk że stoperami
3
Żenada co się dzieje z piłką nożną , agenci piłkarzy niszczą ten sport , mają pomagać i chronić zawodników a zamiast tego ich głównym wyznacznikiem jest stan ich konta, dobro piłkarza jest na dalszym planie liczy się tylko KASA
1
No i dzięki Barcelonie Real ma Mbppae
2
No proszę jacy amigosi się nam narodzili
0
A może zamiast 10 baniek, oddamy Umtitiego ładnie zapakowanego w kokardkę koloru brokatowo - złotego ... Zrobić dobry marketing że mega promocja i okazja to może łykną
0
@dafik85 bo się zajarałeś jego ostatnią przewrotką :-P
Żartuje oczywiście, podzielam zdanie że obecnie to nasz numero uno , oby nie łapały go kontuzje bo też ma do nich szczęście.
0
Z całego serca życzę Filipowi, żeby odpalił po tej kontuzji. W zeszłym sezonie po wypożyczeniu i przed kontuzją bardzo dobrze rokował, jak zejdzie z pensji to zyska jeszcze większą przychylność kibiców co może mu tylko pomóc
1
Doskonale rozumiem ze chce odejść natomiast nie rozumiem po co chciał tu trafić skoro musiał być świadomy że będzie nr 2
0
@Cou7_ley to i to, jego fenomen opierał się tylko i wyłącznie na szybkości, a jak wiadomo z wiekiem motoryka i szybkość się kończy
30
Nie no bez jaj z tym aubameyangiem , to byłaby totalna porażka
0
Dla mnie bez sensu, skoro była wolna to powinien ją brać , to tylko liczba.
0
To tylko nr na koszulce.. większą wagę ma już np nr wyciągnięty od świeżo poznanej atrakcyjnej dziewczyny ;-)
0
@Dyimon pewnie wypłacimy mu kasę ale nie teraz musi najpierw złożyć pozew sądowy, a to wszystko będzie trwało może nawet kilka lat więc po prostu to jest takie odroczenie płatności na później
1
A on grał w tym meczu?????.
0
Zbiera już głosy na przyszłą prezydencką kandydaturę
0
@DIPENNN winszuje że wiesz co myślą inni... Chociaz ja jestem zdania że nie umiesz czytać ze zrozunieniem. Laporta jest prezydentem i do czasu rozpoczęcia sezonu kiedy dosłownie "się pali" powinien być na miejscu żeby mieć nad wszystkim nadzór. A to że ma ludzi od konkretnych zadań w klubie, jest chyba oczywiste.
0
@catalanian09 dlatego przykład żeby zapier***ać powinien iść z góry, szczególnie w tak newralgicznym momencie funkcjonowania klubu tuż przed rozpoczęciem sezonu.
4
Klub się pali a Laporta na urlopie , oj narazie nie jestem z niego zadowolony, a główny powód jest znany wszystkim.
0
Mają zostać zarejestrowani brzmi już lepiej niż klub "wierzy" że zostaną zarejestrowani
2
@Vintee nie wiem ale ponoć wczoraj nie mógł się wypróżnić
0
@tomczkin niestety na bank będą o nim pisać po każdej kolejce
16
Nie ładnie tak się bawić uczuciami cules z samego rana ... Wiem że to ściema a jednak ... Dopóki nie podpisze z psg, promyk nadziei będzie się tlił w moim sercu...
0
@Maykello bo chcial ale się opamiętał w porę
0
Powinni mu dać trochę urlopu żeby sobie chłopak do Disneylandu pojechał czy gdzie tam chce
0
Ten duży dzieciak 4 kapitanem , ŻAL
13
Tak będzie wyglądała konferencja :
http://fangol.pl/view/319936/tak-bedzie-wygladac
0
Martin oddał 9tke dla Memphisa i zadeklarował że udźwignie 10tke