4

Wie ktoś może dlaczego Grizman w tym sezonie nie gra? Jakaś kontuzja czy daj Boże negocjuje transfer z innym klubem ???

0

Ten Aurier to może i kopać piłkę potrafi ale to psychol

1

@prodigy nie ma przekonania co do stanu konta w Neapolu bo w Barcelonie wie ile zarobi grzejąc ławkę

0

Jeśli w tym roku zostaje umtiti to Oskar powinien iść na wypożyczenie na rok żeby grać , jest za duży ścisk że stoperami

3

Żenada co się dzieje z piłką nożną , agenci piłkarzy niszczą ten sport , mają pomagać i chronić zawodników a zamiast tego ich głównym wyznacznikiem jest stan ich konta, dobro piłkarza jest na dalszym planie liczy się tylko KASA

1

No i dzięki Barcelonie Real ma Mbppae

2

No proszę jacy amigosi się nam narodzili

0

A może zamiast 10 baniek, oddamy Umtitiego ładnie zapakowanego w kokardkę koloru brokatowo - złotego ... Zrobić dobry marketing że mega promocja i okazja to może łykną

0

@dafik85 bo się zajarałeś jego ostatnią przewrotką :-P
Żartuje oczywiście, podzielam zdanie że obecnie to nasz numero uno , oby nie łapały go kontuzje bo też ma do nich szczęście.

0

Z całego serca życzę Filipowi, żeby odpalił po tej kontuzji. W zeszłym sezonie po wypożyczeniu i przed kontuzją bardzo dobrze rokował, jak zejdzie z pensji to zyska jeszcze większą przychylność kibiców co może mu tylko pomóc

1

Doskonale rozumiem ze chce odejść natomiast nie rozumiem po co chciał tu trafić skoro musiał być świadomy że będzie nr 2

0

@Cou7_ley to i to, jego fenomen opierał się tylko i wyłącznie na szybkości, a jak wiadomo z wiekiem motoryka i szybkość się kończy

30

Nie no bez jaj z tym aubameyangiem , to byłaby totalna porażka

0

Dla mnie bez sensu, skoro była wolna to powinien ją brać , to tylko liczba.

0

To tylko nr na koszulce.. większą wagę ma już np nr wyciągnięty od świeżo poznanej atrakcyjnej dziewczyny ;-)

0

@Dyimon pewnie wypłacimy mu kasę ale nie teraz musi najpierw złożyć pozew sądowy, a to wszystko będzie trwało może nawet kilka lat więc po prostu to jest takie odroczenie płatności na później

1

A on grał w tym meczu?????.

0

Zbiera już głosy na przyszłą prezydencką kandydaturę

0

@DIPENNN winszuje że wiesz co myślą inni... Chociaz ja jestem zdania że nie umiesz czytać ze zrozunieniem. Laporta jest prezydentem i do czasu rozpoczęcia sezonu kiedy dosłownie "się pali" powinien być na miejscu żeby mieć nad wszystkim nadzór. A to że ma ludzi od konkretnych zadań w klubie, jest chyba oczywiste.

0

@catalanian09 dlatego przykład żeby zapier***ać powinien iść z góry, szczególnie w tak newralgicznym momencie funkcjonowania klubu tuż przed rozpoczęciem sezonu.

4

Klub się pali a Laporta na urlopie , oj narazie nie jestem z niego zadowolony, a główny powód jest znany wszystkim.

0

Mają zostać zarejestrowani brzmi już lepiej niż klub "wierzy" że zostaną zarejestrowani

2

@Vintee nie wiem ale ponoć wczoraj nie mógł się wypróżnić

0

@tomczkin niestety na bank będą o nim pisać po każdej kolejce

16

Nie ładnie tak się bawić uczuciami cules z samego rana ... Wiem że to ściema a jednak ... Dopóki nie podpisze z psg, promyk nadziei będzie się tlił w moim sercu...

0

@Maykello bo chcial ale się opamiętał w porę

0

Powinni mu dać trochę urlopu żeby sobie chłopak do Disneylandu pojechał czy gdzie tam chce

0

Ten duży dzieciak 4 kapitanem , ŻAL

13

Tak będzie wyglądała konferencja :
http://fangol.pl/view/319936/tak-bedzie-wygladac

0

Martin oddał 9tke dla Memphisa i zadeklarował że udźwignie 10tke

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?