denks1984
Dołączył/a: styczeń 2016
Gdańsk
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Oskar ... Grasz zadziwiająco wiele jak na najsłabszego stopera w naszej talii... Straszne błędy indywidualne, niewybaczalne.
1
Ja to wszystko odczytuje jako fakt że Dani naprawdę chce nam pomóc, chce grać dla klubu który kocha co wielokrotnie podkreślał. Mam do niego wielki szacunek za to, nie jest tutaj dla pieniędzy nie oczekuję dwuletniego kontraktu zależało mu tylko na podpisie żeby wejść do składu i pomoc na boisku, wilki szacun za to co dla nas zrobił i dalej chce robić
0
Wiara czyni cuda
4
Chciałbym żeby został takim drugim Eto'o w Barcelonie...
8
@Herbert szkoda mi ludzi którzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem
5
Sprzedawczykom podziękujemy.
0
A gdyby tak zostać przy 4-3-3 w środku busi de Jong Coutinho a z przodu na skrzydłach gavi z pedrim i na centra depay...
4
@Tobix podobno wkręcił się w Wiedźmina 3 i obecnie rozwala z krasnoludami gang Sku*****la Juniora w Nowigradzie
0
Będzie prawie na odprawę dla Koemana
5
Obecnie Barcelonie posiada jeden z najbogatszych składów porcelany na świecie
0
@czarek78 skąd już wiesz że tylko lekkie naderwanie?
0
Czyli 5 baniek bo pan Laporta jest tak ważny że nie pojechał?
0
Laporta był zbyt "ważny" żeby pojechać to niech teraz płaci klauzulę ze swoich
0
Wiecie czego nie mogę zrozumieć? Że zespół na takim poziomie jak Barcelona który osiągnął tak wiele i ma tak dobrych zawodników nie jest w stanie grać dynamicznie, dlaczego oni stoją jak ktoś ma piłkę? Przecież oni muszą doskonale wiedzieć że bez ruchu bez piłki nic nie wykreują, trzeba cały czas biegać żeby tworzyć te wolne przestrzenie bo tylko w tych wolnych przestrzeniach jesteśmy w stanie zbliżyć się do bramki rywala tworząc groźne sytuacje bramkowe. U nas tych sytuacji bramkowych jest naprawdę jak na lekarstwo przez bardzo dużą część meczu gramy jak dzieci we mgle bez żadnego zagrożenia pod bramką przeciwnika i jeszcze narażeni na kontrę nie wygląda to dobrze... Mam wrażenie że w tym klubie zapomniano o podstawach taktycznych nie wiem czy tam w ogóle jest jakaś taktyka. Xavi ma naprawdę mnóstwo roboty żeby ich odbudować, musimy znowu wyglądać fizycznie jak za czasów Luisa Enrique, bo bez tego nie ma biegania i nie ma wyników
1
@fotohobby Pikłe z Puziolem oglądają mecz w TV w domu
1
@Pawlak1992 to zastanów się obiektywnie ... Większym kotem w worku jest trener który prowadził drużynę w lidze katarskiej czy trener który świecił sukcesy klubowe w Ameryce Południowej ? Bo jak dla mnie Xavi na chwilę obecną jest większa niewiadomą, ale wiadomo że życzę mu jak najlepiej.
13
Ciekawe są takie problemy bogatych przyzwyczajonych do wygody ludzi... mieszkał w mega ekskluzywnym hotelu w centrum i było naprawdę ciężko z dziećmi... Dodatkowo gwar głośno... Godzina dojazdów, problemy nie do przejścia :-)
0
@Pawlak1992 bo trenuje w Ameryce południowej to przecież musi być taki sam jak Tata !!! Smuda i Guardiola trenują w Europie więc też są tacy sami !!!
4
Cieszę się że w tej delegacji jest sam Laporta, to dobrze rokuje w negocjacjach. Prezydent będzie osobiście co jest najlepszym dowodem szacunku
1
Co przychodzi nowy trener to każdy mówi że skupi się na aspekcie fizycznym a potem nic z tego nie wychodzi, chciałbym żeby w końcu faktycznie w Barcelonie zwiększono intensywność treningu siłowego, kondycyjnego aby zawodnicy potrafili grać na wysokim poziomie przez cały mecz bo jak na razie to bardzo odstają w fizycznie już nie tylko od tych najlepszych drużyn na świecie ale nawet od średniaków. Z tego co pamiętam to ostatni trener u którego jeszcze w miarę biegaliśmy to był Luis Enrique
5
@horang typowy komentarz dzbana, który nie ma szacunku do ludzi tego klubu.
5
Oby na konferencji nie rzucił na nas klątwy jak kiedyś na valencje bo w tym akurat jest skuteczny.. a teraz bardziej na poważnie zawsze będę darzył szacunkiem Kumana bo zrobił wiele dla tego klubu, oczywiście pozytywniej zapamiętamy go jako piłkarza chociaż trzeba przyznać że przejął klub w naprawdę złym momencie trudnym momencie. Nigdy nie robił problemów ze swoją pensją zgadzał się na wszystkie obniżki był człowiekiem tego klubu i dla tego klubu. Niestety jego przygodę jako trenera nie była udana, jako cule życzę mu jak najlepiej
22
Czyżby podchody pod Dembele do Bayernu?
0
- fatalny to ty jesteś, następne pytanie proszę, z panem już nie rozmawiam dziękuję ...
0
@Wojtas823 Liga Europy o tak wyżej niż puchar konfederacji ;)
8
Kibice pokazali swoje zdanie Koemanowi
http://fangol.pl/view/324613/kibice-barcelony-nie
5
Z Rudym w Monachium może być rekord....
2
Jak ustawi 3-5-2 u siebie na real (system w którym jesteśmy ultra beznadziejni), to wyjdę z siebie i stanę obok, a Koeman nie będzie betonem tylko żel-betonem.
7
Komentarz usunięty
1
Dobry towar mają w redakcji Asa