0

David Bernabeu z katalońskiego sportu hehe

0

Nie się wreszcie ogarnie i zacznie dobrze grać i przede wszystkim biegać, jak sobie zasłuży to pogra ale na razie nic nie wnosi

0

To już bed znaczenia czy Alonso czy Eric, obaj to dramat. Dzisiaj walka o przetrwanie aby rewanż miał jakiś sens

0

@45 co ma nr na koszulce to faktu że gość nie biega, wchodzi w 60 minucie i nie wraca do obrony o skuteczności już nie wspominając, jego problemem jest totalny brak przygotowania motorycznego

0

Eric szybszy nie będziesz , nie nadajesz się do stylu Barcy bazującego na mega wysoko grającej linii obrony, to nie twoja wina

0

@QuentinTarantino może nie pisałeś ale powinieneś wiedzieć że Barca nigdy nie gra klasycznym 442, to jest tylko na papierze. W fazie ofensywniej gramy 343 gdzie jeden z pomocników jest łącznikiem lewej flanki ze środkiem. Ostatnio tak grał Gavi a teraz mecz pokazał że tam grał Roberto tylko o wiele gorzej co było do przewidzenia. W jego roli może Ferran wypadłby lepiej no ale teraz po meczu można gdybać.

3

Z jego wypowiedzi wnioskuje że w zasadzie to nie jest najgorzej bo nie dostaliśmy batów jak w poprzednich latach w lidze mistrzów. Ponadto publicznie podkreślając braki pedriego czy gaviego podcina skrzydła zawodników na których przecież postawił w tym meczu. Każdy wie że Roberto to nie nie pedri a Kessie to nie gavi ale po cholerę o tym mówić głośno, to jest jego motywacja ? Widze progres drużyny , jest lepiej niż w poprzednich latach bo walczymy biegamy, efekty przyjdą ale niech ten gość nie szuka wymówek. Zarówno trener jak i zespół potrzebuje w Europie więcej doświadczenia, ogrania i szczęścia. Cierpimy jako kibice, boli jak cholera ale trzeba wierzyć że efekty przyjdą prędzej czy później, nie ma innej opcji. Nauka nauka i jeszcze raz nauka.

0

@QuentinTarantino wg Ciebie Roberto na lewej będzie lepszy od Ferrana ? Nie wydaje mi się. Ferran też z lewej może schodzić do środka zostawiając korytarz dla Balde

0

Jeśli zagramy zachowawczo na siłę 4 pomocnikami z Roberto i kessim to skończy się mega laniem. Dobry trener nie może na siłę utrzymywać systemu tylko musi dostosowywać system do aktualnie grających zawodników.

0

Jeśli redakcja promuje C+ online to niech przekaże technikom że apka C+ na tizen Samsung tnie na kanale C+4k mimo stałego łącza internetu światłowodowego. Dotyczy to oczywiście transmisji meczu kiedy jest większa oglądalność bo na co dzień działa płynnie.

0

Też wam tnie apka C+ online podczas transmisji ?

3

No i fajnie akurat tyle wisimy temu brazylijczykowi który rozegrał w Barcelonie 17 minut i rozwiązaliśmy z nim kontrakt, nie pamiętam nazwiska. Po raz kolejny dziękuję panie bartomeu. Mam nadzieję że pójdziesz siedzieć, ale w to nie wierzę.

1

Za jazdę z Grizmanem nie poszedłbym gnojom z atleticó z żadnym ustępstwem.

1

@Arczi87 ciężko o kontrolę ale nie będę chwalił drużyny która od 25 minuty gra od tyłu na wiwat bez pomysłu na utrzymanie i tworzenie kolejnych sytuacji. Tak można grać pod koniec meczu a nie ponad godzinę.

0

@HypeR jeśli rozdzielacz zasługi dla poszczególnych formacji to zgadzam się że obrona dobrze bo zagraliśmy na 0 z tyłu - to jest fakt. Natomiast ja postrzegam grę w obronie czy w ataku jako grę całego kolektywu złożonego z 11 zawodników. Jako druzy zagraliśmy w obronie fatalnie bo dopuszczaliśmy do zbyt wielu sytuacji i kulało totalne nasze wyprowadzenie piłki. OBrona to była laga do przodu i zaraz piłka wraca bo nie ma utrzymania i ataku pozycyjnego i dalej obrona Częstochowy. Najlepsza forma obrony jest atak i panowanie na boisku, chaotyczna obrona to może mieć miejsce w ostatnich 10 minutach a nie przez ponad godzinę

0

@wroclawskifan oczywiście że nie rozegraliśmy dobrego meczu, wynik to czysty fart, kulało wyprowadzenie piłki i jej utrzymanie i po pierwszych 20 min. Do końca ciągle byliśmy bombardowani. Taka Barca w meczach prawdy w Lidze Mistrzów dostaje właśnie po 3, 4 do zera w plecy na wyjazdach. Dlatego nie widzę progresu, ta drużyna stoi w miejscu. Atletico w tym sezonie gra totalny piach a potrafili nas cisnąć jak dzieciaków. Dobrze że nie gramy w lidze mistrzów bo byłby kolejny z rzędu pogrom od jakiegoś City czy PSG. Nie jesteśmy jeszcze gotowi na wieki futbol ale wierzę że kiedyś będziemy

0

@Azi Polska Meksyk.

3

Xavi twierdzi że rozegraliśmy bardzo dobry mecz szczególnie w obronie..... Grubo!!! No dobra, Nie będę się znęcał, napiszę krótko że wygraliśmy na mega farcie, absolutny brak kontroli nad meczem, brak progresu drużyny pod wodzą xaviego, koniec końców w świat idzie wynik +3pkt i tyle ale mecz to były katusze i udręka oraz ból serca

0

To nie dziś przypada hiszpański prima aprilis?

1

Jeśli Balde chce przedłużyć umowę to ją przedłuży i żaden Neves nie jest do tego potrzebny. Na końcu decyzja należy do piłkarza a nie agenta

1

@Arnold1234 ale ty pierdzielisz głupoty

1

Pique powiedział że Balde zostaje

10

Skoro tak kochasz ten klub to miej honor i zejdź z pensji dostosując się do reszty zespołu

7

No oczywiście, przecież musi grać Busi.... Kurde wiadomo że na wyjeździe jest większa intensywność i powinien grzać ławę. Ale lepiej Gaviego posadzić który biega i szarpie

6

No Leo kiedy pożegnasz przyjaciela ???

0

Bardzo głupia decyzja trenera, niestety Xaviemi brakuje jeszcze odpowiedniej dojrzałości

9

@Firestone żeby się nie kopał po czole to xavi musi wyciągnąć wnioski które widzi każdy kumaty kibic czy dziennikarz. Tylko prawe skrzydło i zmiany rotacyjne z Raphinia w stosunku 1:1

1

@Magicc89PL no i co z tego? Jeden wdroży się szybciej drugi potrzebuje więcej czasu. To nie football manager.

0

@Matix90 rodrygo czy vini też nie wymiatali na początku. Powinien być zmiennikiem i powoli się wdrażać

4

I to jest podstawowy obrońca Hiszpanii....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?