denks1984
Dołączył/a: styczeń 2016
Gdańsk
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
David Bernabeu z katalońskiego sportu hehe
0
Nie się wreszcie ogarnie i zacznie dobrze grać i przede wszystkim biegać, jak sobie zasłuży to pogra ale na razie nic nie wnosi
0
To już bed znaczenia czy Alonso czy Eric, obaj to dramat. Dzisiaj walka o przetrwanie aby rewanż miał jakiś sens
0
@45 co ma nr na koszulce to faktu że gość nie biega, wchodzi w 60 minucie i nie wraca do obrony o skuteczności już nie wspominając, jego problemem jest totalny brak przygotowania motorycznego
0
Eric szybszy nie będziesz , nie nadajesz się do stylu Barcy bazującego na mega wysoko grającej linii obrony, to nie twoja wina
0
@QuentinTarantino może nie pisałeś ale powinieneś wiedzieć że Barca nigdy nie gra klasycznym 442, to jest tylko na papierze. W fazie ofensywniej gramy 343 gdzie jeden z pomocników jest łącznikiem lewej flanki ze środkiem. Ostatnio tak grał Gavi a teraz mecz pokazał że tam grał Roberto tylko o wiele gorzej co było do przewidzenia. W jego roli może Ferran wypadłby lepiej no ale teraz po meczu można gdybać.
3
Z jego wypowiedzi wnioskuje że w zasadzie to nie jest najgorzej bo nie dostaliśmy batów jak w poprzednich latach w lidze mistrzów. Ponadto publicznie podkreślając braki pedriego czy gaviego podcina skrzydła zawodników na których przecież postawił w tym meczu. Każdy wie że Roberto to nie nie pedri a Kessie to nie gavi ale po cholerę o tym mówić głośno, to jest jego motywacja ? Widze progres drużyny , jest lepiej niż w poprzednich latach bo walczymy biegamy, efekty przyjdą ale niech ten gość nie szuka wymówek. Zarówno trener jak i zespół potrzebuje w Europie więcej doświadczenia, ogrania i szczęścia. Cierpimy jako kibice, boli jak cholera ale trzeba wierzyć że efekty przyjdą prędzej czy później, nie ma innej opcji. Nauka nauka i jeszcze raz nauka.
0
@QuentinTarantino wg Ciebie Roberto na lewej będzie lepszy od Ferrana ? Nie wydaje mi się. Ferran też z lewej może schodzić do środka zostawiając korytarz dla Balde
0
Jeśli zagramy zachowawczo na siłę 4 pomocnikami z Roberto i kessim to skończy się mega laniem. Dobry trener nie może na siłę utrzymywać systemu tylko musi dostosowywać system do aktualnie grających zawodników.
0
Jeśli redakcja promuje C+ online to niech przekaże technikom że apka C+ na tizen Samsung tnie na kanale C+4k mimo stałego łącza internetu światłowodowego. Dotyczy to oczywiście transmisji meczu kiedy jest większa oglądalność bo na co dzień działa płynnie.
0
Też wam tnie apka C+ online podczas transmisji ?
3
No i fajnie akurat tyle wisimy temu brazylijczykowi który rozegrał w Barcelonie 17 minut i rozwiązaliśmy z nim kontrakt, nie pamiętam nazwiska. Po raz kolejny dziękuję panie bartomeu. Mam nadzieję że pójdziesz siedzieć, ale w to nie wierzę.
1
Za jazdę z Grizmanem nie poszedłbym gnojom z atleticó z żadnym ustępstwem.
1
@Arczi87 ciężko o kontrolę ale nie będę chwalił drużyny która od 25 minuty gra od tyłu na wiwat bez pomysłu na utrzymanie i tworzenie kolejnych sytuacji. Tak można grać pod koniec meczu a nie ponad godzinę.
0
@HypeR jeśli rozdzielacz zasługi dla poszczególnych formacji to zgadzam się że obrona dobrze bo zagraliśmy na 0 z tyłu - to jest fakt. Natomiast ja postrzegam grę w obronie czy w ataku jako grę całego kolektywu złożonego z 11 zawodników. Jako druzy zagraliśmy w obronie fatalnie bo dopuszczaliśmy do zbyt wielu sytuacji i kulało totalne nasze wyprowadzenie piłki. OBrona to była laga do przodu i zaraz piłka wraca bo nie ma utrzymania i ataku pozycyjnego i dalej obrona Częstochowy. Najlepsza forma obrony jest atak i panowanie na boisku, chaotyczna obrona to może mieć miejsce w ostatnich 10 minutach a nie przez ponad godzinę
0
@wroclawskifan oczywiście że nie rozegraliśmy dobrego meczu, wynik to czysty fart, kulało wyprowadzenie piłki i jej utrzymanie i po pierwszych 20 min. Do końca ciągle byliśmy bombardowani. Taka Barca w meczach prawdy w Lidze Mistrzów dostaje właśnie po 3, 4 do zera w plecy na wyjazdach. Dlatego nie widzę progresu, ta drużyna stoi w miejscu. Atletico w tym sezonie gra totalny piach a potrafili nas cisnąć jak dzieciaków. Dobrze że nie gramy w lidze mistrzów bo byłby kolejny z rzędu pogrom od jakiegoś City czy PSG. Nie jesteśmy jeszcze gotowi na wieki futbol ale wierzę że kiedyś będziemy
0
@Azi Polska Meksyk.
3
Xavi twierdzi że rozegraliśmy bardzo dobry mecz szczególnie w obronie..... Grubo!!! No dobra, Nie będę się znęcał, napiszę krótko że wygraliśmy na mega farcie, absolutny brak kontroli nad meczem, brak progresu drużyny pod wodzą xaviego, koniec końców w świat idzie wynik +3pkt i tyle ale mecz to były katusze i udręka oraz ból serca
0
To nie dziś przypada hiszpański prima aprilis?
1
Jeśli Balde chce przedłużyć umowę to ją przedłuży i żaden Neves nie jest do tego potrzebny. Na końcu decyzja należy do piłkarza a nie agenta
1
@Arnold1234 ale ty pierdzielisz głupoty
1
Pique powiedział że Balde zostaje
10
Skoro tak kochasz ten klub to miej honor i zejdź z pensji dostosując się do reszty zespołu
7
No oczywiście, przecież musi grać Busi.... Kurde wiadomo że na wyjeździe jest większa intensywność i powinien grzać ławę. Ale lepiej Gaviego posadzić który biega i szarpie
6
No Leo kiedy pożegnasz przyjaciela ???
0
Bardzo głupia decyzja trenera, niestety Xaviemi brakuje jeszcze odpowiedniej dojrzałości
9
@Firestone żeby się nie kopał po czole to xavi musi wyciągnąć wnioski które widzi każdy kumaty kibic czy dziennikarz. Tylko prawe skrzydło i zmiany rotacyjne z Raphinia w stosunku 1:1
1
@Magicc89PL no i co z tego? Jeden wdroży się szybciej drugi potrzebuje więcej czasu. To nie football manager.
0
@Matix90 rodrygo czy vini też nie wymiatali na początku. Powinien być zmiennikiem i powoli się wdrażać
4
I to jest podstawowy obrońca Hiszpanii....