0

Ja bym spróbował z Kounde na 6ce puki nie wróci FdJ

2

@MrKozamm nie, lepiej przegrać i płakać.

0

Kurde mamy październik a 2 sezon dalej niedostępny czemu?

0

Nic na siłę i nic nie przyspieszać. Nie sztuką jest zagrać żeby zagrać, nawet wygrać aby potem się znowu połamać i nie być dostępnym na kolejne mecze, kolejny jest chyba jeszcze trudniejszy na Anoeta z Sociedad.

0

Zasłona dymna, będzie w kadrze

0

Nie da się tak po prostu dotrzeć do kontraktu zawodnika chyba że klub otwiera ku temu furtkę abym wywrzeć presję przez media celem obniżenia wydatków co ja uznaje za żenujące, szczególnie jeśli mówimy o topowym pomocniku, jednym z najlepszych o ile nie najlepszym na świecie.

2

No Frankie and Pedi, no fun

1

Bezwzględnie najlepszy nasz piłkarz, środek zaczyna się kurczyć, nie dobrze......

0

Nie będziesz świętował ewentualnej czego? Oskar obudź się !

15

Ferran zamiast lewego na środku a z prawej yamal lub Raphinia i by śmigało jak ta lala

0

Nie jestem fanem Erica Garcii i uważam że powinniśmy go sprzedać natomiast obecnie kadra stoperów może być za uboga, z naszej 4ki tylko Kounde nie jest szklany a reszta to tykające bomby czyli Arujo, Christensen i Martinez. Jak się posypią to będzie duet Kounde Alonso.....

0

Jak zapłacimy chociaż 1 euro za wypożyczenie Felixa to jesteśmy frajerami

0

@tbas jao felix

0

Oni muszą go wypożyczyć a Barca może go przyjąć więc NIE WIDZE INNEJ OPCJI NIZ WYPOZYCZENIE ZA FREE!!!!!!!!!!!!!

0

Rekin ostrzy zęby na kolejne wejście smoka

0

@barteq wiem ale nie psuj klimatu :⁠-⁠)

6

Żegnaj legendo !

33

Jak można złapać kontuzje mięśniową na samym początku sezonu po okresie przygotowawczym, o co chodzi to nie jest normalne !!!!

6

Podoba mi się w tym roku mentalność ferrana, miał bardzo udany pre sezon w ostatnim meczu gdzie było po 0 i był potrzebny nie dostał ani minuty ale nie obraził się tylko dziś przyjechał na trening... Brawo widać że jest sfokusowany na pracy i chcę odnieść sukces szanuję to

34

Nie oszukujmy się gdyby to był mecz Realu to karny byłby odgwizdany na 100%

0

@Marcinss10 piszesz o erze najlepszej drużyny w historii która swoim środkiem demolowała wszystkich, porównania tamtej ekipy do kogokolwiek nie mają sensu

1

Foyth jest optymalny dla Xaviego z uwagi na jegO charakterystykę, to obrońca typowo defensywny jako przeciwwaga dla Balde który w grze pozycyjnej jest skrzydłowym, dlatego Foyth tak jak Kounde będzie wtedy tworzyć linie 3 stoperów, przed nim zawsze gra mocno wysunięty skrzydłowy czyli Raphinia. Na lewej z kolei kiedy jest Balde Xaviemu pasuje pomocnik typu Gavi Czy Pedri którzy schodzą do środka zostawiając przestrzeń dla Balde, to też powod dlaczego Fati gra tak mało

3

Jestem rozczarowany naszym postępowaniem . Sami zgodzili się na taką klauzulę a teraz mszczą się jak dziecko w piaskownicy. Klub może mieć żal tylko do siebie że znowu dał się ograć na rynku transferowym

2

- proponujemy 15 baniek
- chcemy trochę więcej
- no to dostaniecie max 12
- ok super!

8

Do wszystkich oburzonych którzy uważają ten ruch za bezsensowny z uwagi na koszta - TO JEST BARCA ! Kochamy przepłacać i oddajemy za darmo ( wiedzą to wszyscy w Europie i nie tylko)

1

@cwynu
Eeetam zaraz oddać naszego Erica.... dzięki niemu są zawsze jakieś emocje w obronie, nigdy nie wiesz jaki peruwiański numer odwali ;⁠)

1

Nie mogę tego przełknąć jakie kominy płacowe powstały w naszym klubie, to jest chore, że takie głąby kierowały tym klubem i teraz zero odpowiedzialności za ten syf z pensjami

6

Garcia jest totalna katastrofą, zawala coś w każdym meczu,l a nie jest już dzieciakiem, sory ale Barca jest dla niego ZDECYDOWANIE ZA WIELKA

35

Wkurza mnie ten Dembuś przez wszystkie kontuzje czy też głupie straty na boisku ale mam do niego wielką słabość i nigdy nie byłem za jego sprzedażą. Powód? Otóż jest on prosty, to jedyny ofensywny piłkarz który daje nam ta namiastkę magii podczas meczu, jak mu idzie to zrobi show dzięki szybkości i drynlingowi a właśnie za takie rzeczy kochamy piłkę nożną

0

Dla mnie ten Felix to takie zgniłe jajo, koń trojański, nie przekonuje mnie swoim zachowaniem. Ma umiejętności ale jest słaby mentalnie, łatwo to sprowokować, głowa nie nadąża za resztą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?