0

Co za h*j, nawet się z tym nie kryje

17

Bardzo ubolewałem nad tym transferem mimo że lubię Ibrę. Etoo to moja Top 9ka w historii Barcelony, uwielbiałem gościa, w zasadzie nie miał złych momentów, nigdy nie zawodził zawsze trzymał poziom i miał serducho do walki , był szybki skuteczny miał drybling i nie odstawiał nogi, Pan piłkarz pełną gębą a po jego bramkach w finale LM ..nadal mam ciary jak oglądam powtórki ..

11

@stepkovski przywiązanie do barw klubowych zawsze wymaga szacunku, nie poleciał na kasę. Utożsamianie się ze swoimi barwami mimo innych intratnych ofert jest coraz mniej spotykane wśród młodych piłkarzy.

0

@urbie999 wiem że był operowany ale w związku z łękotką, po ostatniej kontuzji mięśniowej miał również zalecany zabieg ale wybrał leczenie zachowawcze

0

Ciekawe czy gdyby Ansu poddał się operacji a nie leczeniu zachowawczemu, to teraz byłby w 100% zdrowy

1

@gamache do wszystkich którzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem : nie deprecjonuje jakości lewego bo uważam go za Top 9tke na świecie natomiast nie podniecam się początkiem sezonu i jestem spokojny bo poważne mecze dopiero przed nim i tyle. Z Suarezem Neymarem czy Etoo to będę go dopiero stawiać na koniec sezonu kiedy jakiekolwiek porównywanie będzie zasadne na bazie większej ilości rozegranych meczów na różnym poziomie i z różnymi rywalami w różnych rozgrywkach. Reasumując cieszę się Lewym trzymam kciuki ale się nie jaram bo to początek drogi. Pozdrawiam wszystkich w gorącej wodzie kąpanych ;⁠)

1

Spokojnie, narazie postrzelał z ogórkami zamykającymi tabele ligową. Zobaczymy jak będzie w październiku z poważniejszymi rywalami

0

Nie należę do ludzi przesądnych ale z ta 6tka w Barcelonie to bywa różnie, nie ma godnego właściciela już długich parę lat ... (Piug, Denis Suarez...) Może wreszcie coś się zmieni, w końcu to tylko numer.

2

Jęczenie wszystkich znawców, trenerów, specjalistów od Fify czas Start! ...

0

Ja bym napisał że Milan WYGRAŁ z Interem :-)

0

Wszystkiego najlepszego dziadzia

0

@Moov brajtłaaaaaaaaajt!!!!!!!

6

Absolutnie jest bardzo mocno za takim pomysłem, trzeba dać mu szansę, wypuszczamy masę świetnych obrońców bocznych a potem kupujemy za miliony nowych którzy się nie sprawdzają

0

@Malibu Pedri Gavi Busi Pjanic De Jong Kesse...

3

Po co???? Mało mamy pomocników o formacji ofensywnej już nie wspominając ? Niech zarejestrują tych których kupili a nie już myślą o kolejnych transferach, może jeszcze zrobią ósmą i dziewiąta dźwignię, niech cały klub sprzedadzą na ćwierć wieku.

2

@guetta256 ty się sugerujesz tylko nazwiskami natomiast trener zna dyspozycję poszczególnych zawodników i wie najlepiej kto ogarnia a kto nie do końca na dany moment

0

Nie ma co się dziwić, która ślepa kura odda ziarno które jej się trafiło ...

0

@Maykello chłopie po pierwsze Messi to nie jest gość który zgodzi się być jakimś rezerwowym a po drugie od pożegnań są po prostu pożegnania

19

Leo kocham cię za wszystko co zrobiłeś dla Barcelony, zasługujesz na prawdziwe pożegnanie z pompą i rozmachem jak Iniesta natomiast powrót do klubu jako piłkarz - NIE NIE NIE. Barcelona uczy się od nowa swojej tożsamości, każdy tam ma biegać wręcz zapier***ać a dobrze wiemy że Ty już się do pressingu nie nadajesz, to już nie będzie stojąca Barcelona jak u schyłku Velverde.

0

Elegancko a z Interem Miami coś wiadomo czy można gdzieś zobaczyć

2

Dobre wieści będą wtedy gdy Barca się nie ośmieszy i nie przepłaci, to Bayern jest pod ścianą

2

@AlexDark00 szkoda że tylko 2 lata, za rok znowu będzie kopanie o przedłużenie umowy itd

0

Czy jak Barcelona stanie się już niewypłacalna i ogłosi bankructwo to żeby zacząć od nowa to staruje od najniższej klasy rozgrywkowej???? Jaka to będzie wtedy liga ? Bo w Polsce najniżej jest B-klasa

3

Jeśli to prawda to mamy kolejną porażkę zarządu tylne kasy za emeryta żenada !!!!!!!!!!!!!!;;

0

@CryMeARiver przez tych doradców i specjalistów Barcelona została prawie bankrutem

5

To jest chore !!!!! Barca powinna wyłożyc max 25-30 i czekać. Jak klub w mega kryzysie finansowym może w ogóle myśleć o wydaniu 50 baniek na 34latka k**wa mać! Każde euro więcej to będzie przepłacenie. Mamy kim grać z przodu a za rok lewy przyjdzie za darmo.

0

Trincao kupiony za 30 a ma być sprzedany za 10, Mes unes Club!!!

0

Kesi kesi kesi ... Więc ta piosenka którą puszczali przed meczami primera division była o nim ! (Dla nie kojarzących "Camilo - Kesi")

0

@KrwawiaceoczyVEB Barcelona - więcej niż klub.

0

Kwestia godzin...


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?