0

Jeszcze Dembele

1

Wypadł nasz najlepszy stoper, jedyny na poziomie, na którym można polegać bez obaw o głupie błędy

0

Sport musi o czym pisać żeby pisać, artykuł jest bez sensu

1

Jest winny Barcelonie ten podpis za dotychczasowe kontuzje które wykluczyły go z gry na wiele długich miesięcy oraz za kwotę za którą został kupiony. Jako romantyk futbolu wierzę że postąpi honorowo

0

@szymonekk jedyny plus takiego rozwiązania to że raczej nie będzie miał możliwości prokurować karnych

3

Panie laporta ku**a ośmieszyłeś się, przed wyborami wiedziałem że jesteś politykiem a co za tym idzie populistą i teraz utwierdziłem się w tym przekonaniu na dobre!!!, mówisz to co ludzie chcą usłyszeć gorzej z czynami, tutaj wijesz się jak wąż

4

Ostatnio co wyjazd na mecz reprezentacji to wraca z kontuzją

0

Czym tu się jarać jak to liga pseudo ogórków, niech chociaż z rok - 2 lata potrenuje Barce B aby w miarę obiektywnie ocenić skuteczność jego pracy

3

@chojecky tylko pozostałe mocne kluby przegrywając pokazały cokolwiek, jakiś styl, walke, strzały natomiast my nie pokazaliśmy nic oprócz pseudo tiki taki w środku pola i do obrońców

0

#KoemanForever.

1

Mógł po prostu napisać szczerze że nie znalazł innego trenera

1

Mój wymarzony trener

0

Jak to będzie dalej szło w takim kierunku to na bank nie przedłuży umowy

2

@Jakchcesz właśnie to chciałam napisać ale uprzedziłeś mnie

2

A ja dziś wstałem lewą nogą

5

Tak to się musiało skończyć kiedy beton znowu ustawił 352 po Bayernie. Tym ruchem ostatecznie udowodnił jak ubogi jest taktycznie. Natomiast bez względu na to kto przyjdzie za niego, nie łudźcie się że jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki będziemy w topie. Z tymi dzieciakami na tym etapie bez pieniędzy za wiele nie zwojujemy trzeba to zaakceptować. Już nie jesteśmy potęgą, a jak wszystko pójdzie dobrze to może za kilka lat znowu nią będziemy. To czego oczekuję od tej drużyny to absolutnego dzikiego agresywnego zaangażowania, oczywiście ładu i składu taktycznego i walki nawet z tymi najmocniejszymi żeby nawet po jakiejś porażce 0-3 powiedzieć sobie " to był dobry mecz mieliśmy jaja"

2

Jako zagorzały kibic Barcelony patrząc na system który wybrał rudy i na skład jakim zagramy będę oglądał bawarski walec w akcji..... wiem tylko tak gadam i tak włącze Barcelonę I będę się orał wkurzał I męczył ich graniem w tym systemie

2

Hu**wy skald hu**we ustawienie, tyle w temacie

2

@normasubiektywna setien poważną piłkę zaczął w Barcelonie a gargamel skupił się na fotografii i ma trenerkę w głębokim poważaniu

0

Nie kopcie już leżącego

4

Zawsze miałem bekę z ludzi którzy orają się oglądając polską ekstraklasę natomiast a teraz sam nie jestem lepszy oglądając kopaninę w meczach Barcelony, tortury dla moich oczu i duszy

0

Ja bym postawił na jakiegoś solidnego Niemca na ławce trenerskiej , Loew jest wolny, może Rangick?

1

Luk de Jong przy Martinie jest jak Rasiak przy Lewandowskim

0

@Michalak fuck ale pech szkoda!!!!!

0

@Michalak dlaczego balde zszedł????

1

Garcia na Granady może wchodzić, musi się ogrywać , ale na mocnych obowiązkowa ława w tym sezonie

0

Oficjalna premia to podatki itd natomiast jak dostał bonus "pod stołem" to obie strony zadowolone

1

Też bym chciał być na 100% L4 z powodu złego samopoczucia, ech....

25

Niech odpali aplikację bankową zweryfikuję stan konta a uśmiech z powrotem zawita na jego twarzy

2

@adiczak błyskotliwy komentarz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?