10

Jakość piłkarska to jedna ale my nie mieliśmy zupełnie pomysłu na grę piłkarze nie tworzyli wolnych przestrzeni (znowu nie BIEGALI!!!!!!) nie wychodzili, bez ruchu do piłki. kiedy piłkarz Bayernu miał piłkę od razu pokazywało mu sie czterech partnerów do gry kiedy my przejmowaliśmy piłkę to staliśmy jak slupy i podania szly do tyłu. Jeśli naszą jedyną realną opcją ataku były skrzydła bo środek nie istniał, to po co system 352, wahadła nie mają sił bronić i atakować alba z Roberto byli zajechani, bali się wyjść do kontry bo nie miał ich kto asekurować z tyłu na skrzydłach, ŚRODEK DRAMAT CAŁA TRÓJKA, W OBRONIE MÓWIŁEM ŻE GARCIA NIE JEST DOJRZAŁY NA TAKIE MECZE, wahadła bez sil a l.de Jong jak griezmann człowiek duch z tą różnicą że obronie też nie pracował. Na ten mecz nie wyszła Barcelona tylko grupa chłopaków proszaca o najniższy wymiar kary

1

Najbardziej obawiam się o Erica jak go te niemieckie koksy zaczną przepychać, jeszcze nie ma poziomu na takiego przeciwnika, za mało masy mięśniowej

0

Ter Steg
Arujo pique umtiti
Alba dest/roberto
F de Jong busi pedri
Coutinho
Depay

0

@Deviler nie płacz

0

Nie będzie "zupy mieszał" - ultra drażniąca dla mnie cieszynka ale oczywiście chłopa szkoda, rywal powinien mieć zawsze najlepszy możliwy skład

0

Wyje**ne mam w jego zdanie

1

Najważniejsze że plan jest "specjalny" a nie "tajny" bo po tym artykule szlag by go trafił

3

@Danqoo może czytał ale nie rozumie :-P

1

Na Bayern Garcia zostanie zaorany a lenglet popełni jakieś kluczowe błędy dlatego najlepszą parą stoperów będą Pique i Araujo

4

@Krystian1588 Żeby zdobyć mistrzostwo ale akurat tak się złożyło że zdobył je zespół z starego odszedł, taki psikus losu :-P

3

Nie wychodzi bo ciągle gra w gry

0

@vangoor bo nie ma zmiennika na prawą obronę ?

0

Depay to doskonały przykład piłkarza którego nie należy skreślać jeśli nie odpali do wieku ok 22 lat, niektórzy potrzebują trochę więcej czasu aby dojrzał mental, głowa, samoświadomość, może kiedyś tak będzie np z Collado..

11

Umtiti nagle nie zapomniał jak się gra w piłkę nożną, Nie wydaje mi się aby był słabszy niż na przykład Eric Garcia czy Lenglet i Oskar. Skoro już został i ma nie małą pensję to przynajmniej powinien dostać szansę i pokazać się w jakimś meczu nie można z góry przekreślać tego czy się nadaje się czy nie

0

Po co olmo skoro klauzula Haalanda w przyszłym roku to 75 baniek

3

@Slawek1999 oglądałeś mecz z Bilbao? Widziałeś ile popełnił błędów ? Zagrał ultra słabo. Pewnie z czasem będzie coraz lepszy ale obecnie nadaje się tylko na mecze ze średniakami którzy nie stosują ostrego pressingu już w ofensywie

1

Pierwszy mecz prawdy pod dużym pressingiem z Bilbao oblał , wiem że się wyrobi z czasem ale według mnie obecnie jest jeszcze za słaby na grę z topowymi drużynami. Powinien powoli się wdrażać ze średniakami.

4

Jeśli do realu trafi tez Haaland to będzie lipa straszna dla nas, nie wierzę jednak że Mbppae i Haaland będą grali razem , oboje rosną na cracków, piastują podobną pozycję na boisku i będą sobie przeszkadzać (każdy z nich ma już swoje ego). Po cichu liczę że Laporta odkłada zaskórniaki na Norwega - klauzura za rok 75 baniek - aby kolejne lata derbów wyznaczany pojedynki tych panów tak jak kiedyś Ronaldo z Messim

0

Uważam że robienie takiej ankiety nie jest jednoznaczne i prostolinijne w ocenie, logicznym jest że pod kątem ruchów transferowych odnośnie jakości drużyny okienko było fatalne natomiast jeśli chodzi o pozbycie się obciążeń klubowych w postaci wysokich pensji zawodników było... Racjonalne, zawsze można było zrobić jeszcze więcej ale nie jest łatwo pozbyć się zawodników z taka wysokimi pensjami którzy nie grają dużo i trudno ich promować na arenie międzynarodowej

52

Jakim imbecylem trzeba żeby utworzyć takie kominy płacowe w klubie !!!!! Jak bartomeu nie pójdzie siedzieć to moja dusza nie zazna spokoju

12

Ogłaszam że wszystkie dzieci które płaczą niech idą już spać bo jutro 1 września i nie wstaną do szkoły

0

@Boniek10 Za rok

1

Typowy podręcznikowy transfer w stylu Barcy

7

Wypożyczyć griezmanna do atletico i wypożyczyć od City Sterlinga, na wypłacie pensji na pewno byśmy nie stracili profil Sterlinga bardziej pasuje do Barcelony

2

Kamień z serca ..

0

@geass no nie do końca się przyzwyczaiłem bo jak sam wspomniałeś mają zrywy (patrz mecz otwarcia) ta kadra nie jest zła , problem dotyczy chyba bardziej sfery mentalnej bo jak naprawdę chcą to potrafią grać koncert

0

@majaczek A mnie wcale nie dziwi, wiadomo że tam jest mega kasa a pieniądze zabijają wszelkie wątpliwości

0

@geass fajnie że 2 wpadły jednak oczekuje od tej drużyny o wiele więcej, to jest przecież więcej niż klub, dodatkowo mamy najlepiej opłacana drużynę świata więc nie jara mnie że wpadły 2 bramki BO TOTALNIE NIC SIE NIE DZIAŁO, marazm melancholia nieporadność i brak pomysłu, tak graliśmy. Chce i oczekuje od Barcelony spektaklu w każdym meczu

4

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?