denks1984
Dołączył/a: styczeń 2016
Gdańsk
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Nie nie nie ku*wa nie wierzę w to co się dzieje to nie może być prawda że odchodzi , i to na dodatek do Paryża. To jest straszne że teraz piłką rządzi kasa i to w tak wielki stopniu jak nigdy wcześniej, PSG i City za pieniądze kataru mogą mieć wszystko czego zapragną i Ci najlepsi ciągną do tych pieniędzy. Nawet ci młodzi co zagrali parę meczow i mają mleko pod nosem ( np Ilaix) chcą już mieć miliony za kontrakt i wyżej srają iż dupę mają
5
Puki bartomeu nie pójdzie za kraty, ma dusza nie zazna spokoju.
1
Jakos te informacje o "innych piłkarzach" są teraz takie blade, nie ciekawe .
19
W ofensywie o Blade się nie martwię , jest znakomity, przebojowy. Jak ustabilizuje grę w obronie (nie będzie gubił krycia, ogarnie właściwe ustawienie i ułoży współpracę z całym blokiem defensywnym) to będziemy mieli sztos lewego obrońcę na lata, jest moc.
0
@konikroni skoro twierdzisz że wyciągnąłem jakieś wnioski to twoje czytanie ze zrozumieniem też pozostawia wiele do życzenia
5
Ja nie wiem czy ja mam jakieś rozdwojenie jaźni czy nie kontaktuje czy znajduje się w innej czasoprzestrzeni oglądam mecz w którym Barca gra kupę a potem czytam komentarze trenera i piłkarzy że jest super idealnie wszystko fajnie pięknie. Przecież my w tym meczu nie istnieliśmy i powinno być przynajmniej 4-0. Ale okej to są przygotowania wynik nie jest ważny nawet to jak wyglądamy na tle przeciwnika nie jest teraz może jeszcze tak ważne ale po co tak gadać że jest super.
1
Będzie transmisja na Polsat premium jak ostatnio?
2
To się zgarbisz ja nie wstaniesz z ławki
0
@krzyrzak69 dokładnie, niech wymiata w Anglii albo gdziekolwiek indziej
5
Bardzo mnie smuci że nie ma żadnej informacji o odejściu Martina
0
Martin no proszę cię idź do tej Anglii
0
Podobno na Ibizie dołączy czekający już na nich Bartek
5
Eric trzymam za Ciebie kciuki chłopaku mam nadzieję że szybko wygryziesz Lengleta ze składu mimo iż jesteś prawonożny
13
To naprawdę bardzo sekretny plan, i do tego jeszcze niesamowicie sprytny. Nie mówcie o nim głośno bo jeszcze Antułan się dowie i wszystko szlag trafi bo nie będzie tego momentu zaskoczenia.
1
@bernardFCB wymienić na spinazzole i będzie git
0
No i dobrze zarobi sobie chłopak jeszcze, pamiętam że jak do nas trafił byłem załamany a okazało się że jego sezon był Bardzo poprawny, profil pomocnika którego nam brakowało więc jego przygoda w Katalonii byla na duży plus dla obu stron
2
Lepiej dla niego byłoby gdyby już tego nie komentował bo i tak wszyscy wiemy o co chodzi
0
@Brashearr serio sądzisz że to COVID jest problemem??? pensję ustalane przez bartomeu były poje***e i COVID tylko był iskra zapalną tej chmury gazu która ulatniała się od dłuższego czasu. Sprawdź sobie np ile dostał na dzień dobry taki młody szczur jak Dembele gdy przychodził z Borussi i porównaj sobie to do pensji na dzień dobry viniciusa jr-a albo asensjo w realu.
0
@Brashearr sprawa nie jest prosta bo jeśli piłkarz ma kontrakt i ma w du**e długi klubu to wie że trzeba mu i tak zapłacić. Jeśli w kontrakcie nie ma adnotacji że klub może sobie pozwolić na obniżkę ustalonej pensji dla zawodnika z tytułu ewentualnych kłopotów finansowych to może się pocałować w pompkę, dzięki Bartek za chore pensje dla piłkarzy.
4
PSG szykuje 50 milionów na pogbę to nic innego jak Szejk zeskrobuje zaskórniaki na drobne wydatki ze swojej szuflady.
1
Lenglet dalej u nas .... ech ..... :-(
0
Mam złe przeczucia co do Aguero , wydaje mi się że jest już cieniem zawodnika którym był kiedyś. Coraz go więcej w innych obszarach życia , nie żyje już tylko piłką a przyczyniły się do tego liczne w ostatnich czasach kontuzje. Reasumując to tylko moje przeczucia, oby błędne bo bardzo chciałbym się mylić.
1
Bierzta Roberto , pół darmo 15 baniek i wasz
3
Pokaż Filip tym niedowiarkom że dasz radę i jesteś godzien !!!!
0
Madryckie dzienniki milczą na temat Florka natomiast katalońskie ochoczo udostępniają kolejne niusy :-P
1
@Tibu no tak w zasadzie to nawet logiczne ;)
0
Kwestia godzin ...
0
Gdyby spersonalizować UEFA to byłby to piłkarz, sędzia, var i trybunał arbitrażowy w jednym
0
@KapiFCB i tu masz rację , Dodatkowo jeśli Messi z Kunem będą razem na boisku to nikt z nich nie będzie bronił
0
@LatajacyHolender a czemu Saul nie grał na euro?