0

@Bobo25 tak też pomyślałem że pewnie zapłacimy nie mniej niż 70% jego pensji

2

On jest gotowy wysłuchać ofert co nie znaczy że będzie gotowy jakąś przyjąć

0

@Tridente2015 pewnie masz w głowie te wczorajsze nożyce :,-)

4

Serio nie mogę się już doliczyć ile było tych kluczowych spotkan w sprawie jego przyszłości

1

Arujo na 9tke do obrony za niego lenglet

9

Nie zrobią jakiś deal za DeLighta i krzyżyk na drogę już teraz jak nie chce zostać

1

Z Alvesem to będą 2 oldboje na prawej obronie ... Roberto można pożegnać ale Desta nie można skreślać za szybko jest młody a jego gra po części wynika z trwajacych od dłuższego czasu problemów fizycznych

1

Gaya si si si!!!

0

Powodzenia mistrzu, życzę wielu trofeów z Cadizem!!!

0

Po prostu następca Puyola, przyszły kapitan

3

To żeś mnie teraz zaimponował czarny bracie

0

W zasadzie ja też wierzę że mam pieniądze, idę do salonu Audi!!!! Huraaa

0

Ja pier**le żenada jeszcze ten pajac

2

Relacja z Dembele z Barceloną jest jak relacja dziecka z rodzicami, rodzice są źli jak dziecko coś przeskrobie ale i tak go kochają i w niego wierzą

0

Informacja z takiego źródła pozwala mi wierzyć że jest to prawda

5

Wierzył że wygramy z Bayernem a oddaliśmy mecz po 10 minutach walki

0

To spekulacje sortu... nie trzeba być jakimś wielkim specjalistą i znawcą tematu żeby wiedzieć że jest to transfer nierealny

1

Najwazniesze że Eric i Oskar na ławce

0

Jak w obronie wyjdzie Oskar lub Eric to nie włączę telewizora bez porządnego znieczulenia..

1

@slayer szczerze to możemy sobie powiedzieć że mamy nikłe szanse a nie "żadnych szans" bo na tym polega piękno piłki że zawsze istnieje jakiś mały procent na zrobienie niespodzianki

0

Grunt że w przerwach nie ma problemów

0

Sędziowski Celebryta Lahoz pewnie smutny bo ominie go show przed kamerami przez co nie będzie o nim we wszystkich dziennikach

0

Ale to już ostatnie ultimatum

0

Dembele prądkował i się chłop od niego zaraził szklarnicą pospolitą

2

Dać sobie spokój z dzieciakiem który wyżej sra niż dupę ma

3

Dlaczego na okładce mamy piłkarza PSG? Już mogli Pedriego wrzucić

1

Nareszcie w Barcelonie możemy mieć jakąś namiastkę starego dobrego Puyola (z gry, zaangażowania i charakteru) oby tak dalej brawo.

7

Dopóki FIFA nie zmieni przepisów wprowadzając większe wymiary bramek to ten transfer nie ma sensu..

1

Jak przegramy z Benficą to z Bayernem i tak mecz o pietruszkę więc powinien szaleć jak zawsze bez żadnych kalkulacji

1

Czyli Oskar "Chaos" na prawej obronie, znowu czeka mnie stan przedzawałowy..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?