denks1984
Dołączył/a: styczeń 2016
Gdańsk
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bobo25 tak też pomyślałem że pewnie zapłacimy nie mniej niż 70% jego pensji
2
On jest gotowy wysłuchać ofert co nie znaczy że będzie gotowy jakąś przyjąć
0
@Tridente2015 pewnie masz w głowie te wczorajsze nożyce :,-)
4
Serio nie mogę się już doliczyć ile było tych kluczowych spotkan w sprawie jego przyszłości
1
Arujo na 9tke do obrony za niego lenglet
9
Nie zrobią jakiś deal za DeLighta i krzyżyk na drogę już teraz jak nie chce zostać
1
Z Alvesem to będą 2 oldboje na prawej obronie ... Roberto można pożegnać ale Desta nie można skreślać za szybko jest młody a jego gra po części wynika z trwajacych od dłuższego czasu problemów fizycznych
1
Gaya si si si!!!
0
Powodzenia mistrzu, życzę wielu trofeów z Cadizem!!!
0
Po prostu następca Puyola, przyszły kapitan
3
To żeś mnie teraz zaimponował czarny bracie
0
W zasadzie ja też wierzę że mam pieniądze, idę do salonu Audi!!!! Huraaa
0
Ja pier**le żenada jeszcze ten pajac
2
Relacja z Dembele z Barceloną jest jak relacja dziecka z rodzicami, rodzice są źli jak dziecko coś przeskrobie ale i tak go kochają i w niego wierzą
0
Informacja z takiego źródła pozwala mi wierzyć że jest to prawda
5
Wierzył że wygramy z Bayernem a oddaliśmy mecz po 10 minutach walki
0
To spekulacje sortu... nie trzeba być jakimś wielkim specjalistą i znawcą tematu żeby wiedzieć że jest to transfer nierealny
1
Najwazniesze że Eric i Oskar na ławce
0
Jak w obronie wyjdzie Oskar lub Eric to nie włączę telewizora bez porządnego znieczulenia..
1
@slayer szczerze to możemy sobie powiedzieć że mamy nikłe szanse a nie "żadnych szans" bo na tym polega piękno piłki że zawsze istnieje jakiś mały procent na zrobienie niespodzianki
0
Grunt że w przerwach nie ma problemów
0
Sędziowski Celebryta Lahoz pewnie smutny bo ominie go show przed kamerami przez co nie będzie o nim we wszystkich dziennikach
0
Ale to już ostatnie ultimatum
0
Dembele prądkował i się chłop od niego zaraził szklarnicą pospolitą
2
Dać sobie spokój z dzieciakiem który wyżej sra niż dupę ma
3
Dlaczego na okładce mamy piłkarza PSG? Już mogli Pedriego wrzucić
1
Nareszcie w Barcelonie możemy mieć jakąś namiastkę starego dobrego Puyola (z gry, zaangażowania i charakteru) oby tak dalej brawo.
7
Dopóki FIFA nie zmieni przepisów wprowadzając większe wymiary bramek to ten transfer nie ma sensu..
1
Jak przegramy z Benficą to z Bayernem i tak mecz o pietruszkę więc powinien szaleć jak zawsze bez żadnych kalkulacji
1
Czyli Oskar "Chaos" na prawej obronie, znowu czeka mnie stan przedzawałowy..