denks1984
Dołączył/a: styczeń 2016
Gdańsk
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@kejdzi a lewy rok przed zakończeniem kontraktu i o 6 lat starszy warty 50?????
1
Uciszał paluszkiem camp nou to teraz Barca zgasi mu dobry kontrakt
1
Bardzo dobrze , za uciszanie palcem camp nou nie ma tu miejsca
5
Dziadek za 50 baniek do klubu który jest w kryzysie i za 2 lata nic na nim nie zarobi brawo Barca !!!!! Jeszcze sprzedajny de jonga, mistrzowie bizsneu od lat, poziom utrzymany
0
Dr Light z Arujo... Dla mnie wymarzony duet stoperów na lata
0
W przyszłym tygodniu decydujące spotkanie
0
Czyli jednak Manchester United też to chce
0
Za tyle to pjanica mogą kupić już bez tych zmiennych 60 ok
0
@kejdzi skoro sam siebie uważa za defensywnego i głośno o tym mówi to mamy odpowiedź
0
@kejdzi może gdyby dostał realną szansę pograć na defensywnym pomocniku za busquetsaa przez kilka spotkań to wtedy poznalibyśmy jego wartość
2
Było spudłować karnego w ostatniej kolejce to byś przyszedł za 25 baniek
1
Gdyby Panie oglądały z taką chęcią i w takiej ilości zawodniczki jak panowie oglądający męski futbol to kasa była by zupełnie inna, w że kobiety mają wywalone w żeński futbol .... życie.
0
Ja podobnie jak Valencia, tylko chciałem wziąć w leasing Ferrari ale też nie dysponowałem odpowiednimi środkami
0
W przyszłym tygodniu prawdopodobnie kolejne kluczowe spotkanie, ostatnie ! (W tym miesiącu)
4
Szczerość jest najważniejsza
1
No i po kiego hu*a tak gada skoro wie że nikt go tu już nie chce, won i tyle!!!
0
Ale to już na pewno ostatnie w przyszłym tygodniu ....
0
Absolutnie nie kwestionuje jakości Xaviego jako trenera ale żeby chociaż kuźwa dał temu Frankiemu szansę w kilku meczach gry na defensywnego pomocnika
0
Hmmm ciekawe gdzie go wkładał....
0
@Przemas8411 juve gra zupełnie inaczej niż Baca i Ajax, grają niską linia obrony a stoperzy nie mają takiego udziałem w grze ofensywnej, nie jest tam wykorzystywana ich szybkość, de Light w Barcelonie byłby zupełnie innym piłkarzem
0
Mega deal, Arujo De Light duet zaje***tych stoperów na minimum 10 lat!!!!
0
@KarlosikCuler nie umiesz czytać ze zrozumieniem albo po prostu mało wiesz dlatego nie będę tracił czasu na indywidualne tłumaczenia, pozdro.
0
Vini Mbppae Rodrygo, zabójcze trio przyszłości na lata w Madrycie...
Nasza odpowiedzią mógłby być Fati Darwin Dembele (bo po co kolejny old boy - Lewy na atak?????, Nunez to opcja na lata a zobaczycie jak odpali w topowym klubie.. - to jest dzik! Młody Luis Suarez
16
W obecnej dyspozycji miażdży Ferrana który potrzebuje posiedzieć na ławce żeby poczuć większy głod walki o skład
0
Ciekawe jak poprawili bo PSG oficjalnie zaproponowało 17 baniek na sezon plus zapewne premie i bonusy
0
Chyba już wiadomo komu Dembuś przekazał berło....
0
Przy sprzedaży za 75 mamy na wydanie niecałe 18 baniek a nie 40.
6
Brawo, trzymam kciuki żeby Robert wywalczył dobry kontrakt w Bayernie, dużo zdrowia życzę!
0
Oby Cadiz nie przerosło Lengleta, wiem że to jego max ale wierzę że jakoś da radę
0
No i fajnie cieszę się