2

@kejdzi a lewy rok przed zakończeniem kontraktu i o 6 lat starszy warty 50?????

1

Uciszał paluszkiem camp nou to teraz Barca zgasi mu dobry kontrakt

1

Bardzo dobrze , za uciszanie palcem camp nou nie ma tu miejsca

5

Dziadek za 50 baniek do klubu który jest w kryzysie i za 2 lata nic na nim nie zarobi brawo Barca !!!!! Jeszcze sprzedajny de jonga, mistrzowie bizsneu od lat, poziom utrzymany

0

Dr Light z Arujo... Dla mnie wymarzony duet stoperów na lata

0

W przyszłym tygodniu decydujące spotkanie

0

Czyli jednak Manchester United też to chce

0

Za tyle to pjanica mogą kupić już bez tych zmiennych 60 ok

0

@kejdzi skoro sam siebie uważa za defensywnego i głośno o tym mówi to mamy odpowiedź

0

@kejdzi może gdyby dostał realną szansę pograć na defensywnym pomocniku za busquetsaa przez kilka spotkań to wtedy poznalibyśmy jego wartość

2

Było spudłować karnego w ostatniej kolejce to byś przyszedł za 25 baniek

1

Gdyby Panie oglądały z taką chęcią i w takiej ilości zawodniczki jak panowie oglądający męski futbol to kasa była by zupełnie inna, w że kobiety mają wywalone w żeński futbol .... życie.

0

Ja podobnie jak Valencia, tylko chciałem wziąć w leasing Ferrari ale też nie dysponowałem odpowiednimi środkami

0

W przyszłym tygodniu prawdopodobnie kolejne kluczowe spotkanie, ostatnie ! (W tym miesiącu)

4

Szczerość jest najważniejsza

1

No i po kiego hu*a tak gada skoro wie że nikt go tu już nie chce, won i tyle!!!

0

Ale to już na pewno ostatnie w przyszłym tygodniu ....

0

Absolutnie nie kwestionuje jakości Xaviego jako trenera ale żeby chociaż kuźwa dał temu Frankiemu szansę w kilku meczach gry na defensywnego pomocnika

0

Hmmm ciekawe gdzie go wkładał....

0

@Przemas8411 juve gra zupełnie inaczej niż Baca i Ajax, grają niską linia obrony a stoperzy nie mają takiego udziałem w grze ofensywnej, nie jest tam wykorzystywana ich szybkość, de Light w Barcelonie byłby zupełnie innym piłkarzem

0

Mega deal, Arujo De Light duet zaje***tych stoperów na minimum 10 lat!!!!

0

@KarlosikCuler nie umiesz czytać ze zrozumieniem albo po prostu mało wiesz dlatego nie będę tracił czasu na indywidualne tłumaczenia, pozdro.

0

Vini Mbppae Rodrygo, zabójcze trio przyszłości na lata w Madrycie...
Nasza odpowiedzią mógłby być Fati Darwin Dembele (bo po co kolejny old boy - Lewy na atak?????, Nunez to opcja na lata a zobaczycie jak odpali w topowym klubie.. - to jest dzik! Młody Luis Suarez

16

W obecnej dyspozycji miażdży Ferrana który potrzebuje posiedzieć na ławce żeby poczuć większy głod walki o skład

0

Ciekawe jak poprawili bo PSG oficjalnie zaproponowało 17 baniek na sezon plus zapewne premie i bonusy

0

Chyba już wiadomo komu Dembuś przekazał berło....

0

Przy sprzedaży za 75 mamy na wydanie niecałe 18 baniek a nie 40.

6

Brawo, trzymam kciuki żeby Robert wywalczył dobry kontrakt w Bayernie, dużo zdrowia życzę!

0

Oby Cadiz nie przerosło Lengleta, wiem że to jego max ale wierzę że jakoś da radę

0

No i fajnie cieszę się

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?