1

Taki poziom w tej nędznej Europie że cienka Celta ze słabej ligi Hiszpańskiej w***ała mu w sparingu 5-0

0

Pitu pitu sralala

3

Patrząc przez pryzmat historii optymistą co do jego sprowadzenia być nie można bo jak do tej pory każdy Turek który u nas lądował był niewypałem. Pozostaje tylko mieć nadzieję że ten gość napisze swoją nową lepszą historię od poprzedników

1

@luka1995 Perez nie tylko nie jest idiotą a wręcz jest jedym z najwybitniejszych strategów na świecie o czym świadczy przede wszystkim kondycja finansowa Realu jak i tranfery. Cały nasz zarząd powinien brać u niego korepetycje

45

"Barcelonie bardzo podobają się Bernardo Silva i João Felix, ale obaj są zbyt drodzy."
Mi podoba się Lamborghini Aventador ale jest zbyt drogie, pozdrawiam TV3

2

@Alberto1031 a co ma piernik do wiatraka? To są totalnie inni zawodnicy

0

@Maynard666 o co z lewą flanka jak nie daj Boże Balde się posypie?

3

To najsmutniejszy news ostatnich dni...

1

Dużo ludzi tutaj słucha serca aktywując emocje wyzwalające chęć zobaczenia Leo ponownie w bordowo granatowej koszulce. Jeśli jednak na chwilę zaczniecie ufać rozumowi i oddacie się zimniej chłodnej kalkulacji, to sami się przekonacie że dla Barcelony lepiej będzie budować nową epokę w oparciu o nowe pokolenie. Kocham Leo ale dla mnie jego etap w Barcelonie to przeszłość. Nie ma już odpowiedniej motoryki do pressingu w którym teraz gramy, jesteśmy w nim najlepsi w lidze, po tym pressingu pada najwięcej goli, to już inna Barca niż ta z ostatnich lat Leo i jego ówczesnych kompanów.

3

Dramatyczny obrońca co mecz to błędy , wolny, chaotyczny, nieporadny. Absolutnie nie jest to poziom Barcelony, po prostu jest za słaby i tyle.

7

Więzienie w villi w słonecznej Barcelonie z wielo milionową pensją i to praktycznie cały czas na L4.... Jak żyć !

0

To jest chore, skoro trener daje wyraźnie do zrozumienia że go nie chcę to po kiego grzyba na siłę chcą go brać , bo co bo agent to amigos prezydenta, jak Nie to NIE i basta koniec tematu, trener rządzi w szatni ustalając skład za który bierze odpowiedzialność

30

Tylko nie mówcie o tym głośno żeby Fati nie usłyszał przed wygraniem LaLigi

0

Arujo ma zadatki na przeszłego kapitana jak kiedy Puyol ale na razie nr 1 to nasz Niemiec

0

@xavi890 ty nie potrafisz sensownego komentarza sklecić

2

Dzięki Busi, obejrzałem prawie wszystkie mecze z Twoim udziałem począwszy od debiutu kiedy posadziłeś Yaya Toure na ławce az po dziś dzień do którego nie znalazłeś sobie równego na tej pozycji. Dzięki za wszystko co zrobiłeś dla tego klubu. Masz pewne miejsce w panteonie legend obok innych wielkich jak Xavi czy Iniesta. Wszytkiego dobrego, powodzenia !!!

12

Litości przestańcie się kierować sentymentem, ogarnięcie się. Raphina zapierd***a w obronie jest aktywny na całej długości boiska, może nie ma dryblingu ale za to mnóstwo innych zalet jak dobre ostatnie podnie i strzał, walczy a Messi będzie czlapał. To co było jest historia, przyszłość to juz nie Messi. Barca ma teraz równowagę na boisku, wszytko wygląda coraz lepiej i niech tak zostanie. Dla Messiego wystarczy zorganizować godne pożegnanie na camp nou jak na największa legendę w historii przystało

1

Chill, calma.... oddychamy głęboko, chłopczyk mam 15 lat i zagrał kilku minut z rozbitym betisem grającym w 9ke. Przed nim wielka kariera bądź wielka klapa, to jeszcze dzieciak i wszystko jest możliwe. Najważniejszy dla niego w tym wieku jest rytm meczowy a w Barcelonie go teraz nie znajdzie, nie w tym wieku .

0

Fajnie że mamy tego mistrza ale już dawno nie męczyłem się tak przy meczach Barcelony. Wieje nudą od dłuższego czasu. Kiedy po 1 połowie City Arsenal przełączyłem na Barce to jakbym oglądał slow-motion

0

@barejant masz swoją wizję napastnika sępa to masz ale nie narzucaj swojego toku postrzegania innym bo ja mam swoje zdanie na ten temat i z twoim kompletnie się nie zgadzam.

3

No to na rozgrzewkę o 21:00 mecz o mistrzostwo Anglii czyli City - Arsenal i po pierwszej połowie powyższy mecz przechodzi na tablet a w TV ukochana Barcelona w akcji, szykuję się zacny wieczór i ciężki poranek, żeby wstać do pracy!

0

@barejant wybacz ale jak dla mnie piszesz totalne bzdury, zaznaczam dla mnie bo to moja prywatna opinia. Po pierwsze nie wiem na jakiej podstawie stwierdzasz że jestem do niego uprzedzony. Podziwiam i szanuje lewego za to co robił w Bayernie i to jak grał na początku w Barcelonie ale teraz go krytykuje bo moim zdaniem mam do tego pełne prawo, i jako stary prawdziwy kibic Barcelony mam prawo oczekiwać od niego zdecydowanie więcej niż daje w ostatnich miesiącach. Przez wiele lat Lewandowski był postrzegany jako jeden z najlepszych napastników świata a najlepszy napastnik świata nie jest od tego aby dokładać nogę do idealnych piłek które otwierają mu drogę do pustej bramki bo nawet ja tak kiedyś strzelałem bramki pogrywając sobie w A klasie. Dobry, porządny napastnik to osoba która oprócz doskonałej skuteczności potrafi sama sobie wykreować dogodną sytuację, potrafi grać właśnie tyłem do bramki jako klasyczna 9 ka, który potrafi skleić piłkę utrzymać się przy niej aby otworzyć korytarze do ataku dla innych zawodników czy to w środku pomocy czy to na skrzydłach, który gra świetnie bez piłki absorbując stoperów i zostawiając miejsce dla innych piłkarzy. Lewy to wszystko ma bądź też miał. Mam nadzieję że jeszcze będzie mieć ale boję się że jego PESEL zabiera mu to co miał kiedyś, obym się mylił

4

Nareszcie, jeszcze Tebasa na ryby wysłać

0

@barejant serio uważasz że od mundialu lewy jest jednym z najlepszych? Jeśli tak to ta dyskusja nie ma dalej sensu.

3

@barejant bo Messi Ronaldo czy Suarez są starzy i ich transfery są darmowe, a za lewego trzeba było zabulić jak za młodego wilczka gdyż podobno czuję się jak młody wilczek dzięki diecie itd o czym często gada. Tylko w ostatnich miesiącach nie widać tego na boisku, rusza się jak drewniak i jeszcze zatracił skuteczność a kosztował prawie 60 baniek. Macha rękami dyryguje jak profesor a piki dobrze nie potrafi skleić, nawet gra tylem do bramki sprawia mu problemy bo obrońcy hiszpańscy rzucają nim jak kukłą. Dziennikarze z pl go ciągle bronią bo przecież ma za mało podañ, pilek podanych na tacy itd... No sory nie kupuje tego, spadek jego formy od mundialu jest porażający w każdym aspekcie piłkarskiego rzemiosła i brak Pedriego czy Dembele w składzie nie jest wymówka !!!!!!

33

To po co grał jak nie mógł? i tak jest bez formy a teraz będzie się kontuzjami zasłaniał

14

Poziom dziennikarstwa w Hiszpanii to stan umysłu.... podobnie jak sędziowania. Zawsze lubiłem konferencje Luisa Enrique, on jechał z dziennikarzami króciutko.

2

Nie mogę patrzeć na Lewandowskiego, totalne drewno, ultra nieskuteczny jest absolutnie pod formą nie zasługuje na pierwszy skład tylko nie ma zmiennika, aktualnie Auba by go posadził na ławce. Zerowe zagrożenie dla rywali

0

No niestety stało się jak się stało. Ja nie winie Xaviego, zrobił co mógł, niestety miał średnie składniki a na bazie składników przeciętnej jakości nie uformujesz doskonałego ciasta. Ten zespół wykrystalizował naprawdę bardzo mocną podstawową jedenastkę natomiast brakuje nam wartościowej ławki rezerwowych którą nie da się grać tak jak gra się naszym "once na gala". Bardzo boli ta porażka już dawno takiej nie pamiętam ale jestem optymistą i patrzę w przyszłość przez różowe okulary. Trochę współczuję trenerowi bo przez presję trybun nie mógł zagrać tak jak w pierwszym meczu, był zakładnikiem swojego stadionu. Z alonso zamiast Christensena, bez wspierającego stoperów Frankiego, nie da się grać wysoko i bezpiecznie przez cały mecz, do tego deficyty w środku, drewniany Lewandowski bez formy i jedyny ofensywny skrzydłowy brazylijczyk na świecie który nie potrafi się kiwać .... Za mało pragmatyzmu i gry pod wynik ale niestety tego wymagały trybuny

1

Fajny rezerwowy ale ze zbyt potężna pensją jak na możliwości klubu w odniesieniu do aktualnej roli w zespole

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?