1

Życzę wszystkiego najlepszego na nowej nie katalońskiej drodze życia

3

@FvZ89 jeśli sprawdził się u Pepa to da rade u Xaviego ale bez sensu mieć 2 napastników pod 35 lat, jest Auba więc kolejny powinien być młodszy i bardziej perspektywiczny.

0

Pani Julio, Dembele nadal jest do niczego, zupełnie niepotrzebny tak jak to Pani wielokrotnie zaznaczała w podcastach ??????

36

@Firestone to tak samo jak my zrobiliśmy z Suarezem rok temu do Atletico

5

Nunez jak najbardziej na tak topowa młoda 9tka - szybki dobrze gra głową, dobry drybling. Natomiast Salach idzie do 30tki i 9tką nigdy nie był i nie będzie bo nie ma do tego warunków l, także dla mnie transfer niepotrzebny. Wg mnie o wiele lepszym transferem skrzydłowego będzie pozostanie Dembele

0

Ja myślę o niebieskich migdałach jak się zamyśle ...

0

Na 0 z tyłu z Ericem to będzie mega wyczyn no ale chłop musi się ogrywać żeby coś z niego było

0

Kondolencje dla kibiców BVB

0

@Donio wysyłał zdjęcia swojej kuśki koleżankom z pracy i się z nim pożegnali

1

Najpierw zabezpieczcie i przedłużcie kontrakty Arujo i Gaviego a potem myślcie co dalej z nowymi zawodnikami

0

UEFA to piz*y które boją się wyje*ać kluby rosyjskie łącznie z reprezentacją z areny międzynarodowej.

19

Auba dembuś i Traore z przodu środek gavi Pedri de jong (busi na wyjazdach nie zawsze dojeżdża intensywnością) z tyłu alba pique arujo Dest, o tak mi się to widzi bo taki skład daje szybkość na skrzydłach, wzrost i szybkość w ataku na 9 oraz intensywność w środku pola

0

Eric Garcia powinien grać w rezerwach i się uczyć bo jego wyczyny z espanyolem to piłkarski KRYMINAŁ, absencja przed meczem to żadne usprawiedliwienie na tym poziomie, gość ewidentnie do dojeżdża do poziomu drużyny, o Oskarze już nawet nie wspomnę ...

0

@eckov nie od teścia tylko za dużo białka

1

@HypeR a po co stoper na siłę na PO skoro jest Dest? No chyba że będą wahadła 3-5-2 z Traore i albą, bo jak 4-3-3 to Dest

5

@Tridente2015 W tamtej części Barcelony za swoje zachowanie może zostać nawet oklaskany

0

@FCBurnley a Mascherano i Suarez?

3

A świstak siedzi i zawija je w te sreberka.....

2

Wara i łapska precz od Gaviego ! Co najwyżej Klopp może sobie go wytransferować do swojego składu w Fifie

0

Z deszczu pod rynnę....

0

@Mroziu wiadomo że liczby nie grają ale są jakimś wyznacznikiem możliwości danego piłkarza, co może dać drużynie itd

0

W 154 meczach Wolverhampton zdobył 11 bramek oraz zaliczył 18 asyst... Hmmm, no zobaczymy ...

1

Ja bym rozważył przedłużyc z nim umowę na oczywiście niższych niż wymaga warunkach ale w zamian za jakąś niższa rozsądną klauzule odejścia np 100 baniek, która nie zamknie mu ewentualnie furtki do przenosin w przyszłości. Barcelona nie zostałaby wtedy na lodzie gdyby odszedl

0

Nie dziwię się gość szedł pod nóż już 3 razy w ciągu ostatniego roku, życzę mu wszystkiego najlepszego

21

Gadajcie i narzekajcie na niego ale fakt jest taki że bez Dembele nie mamy w kadrze ani jednego "wariata" który robi pozytywny chaos w szeregach defensywy rywali absorbując uwagę obrońców, może nie jest skuteczny, ułożony i regularny ale jest "inny" niż reszta i najzwyczajniej w świecie posiadanie takiego grajka w składnie zawsze daje coś na plus.

1

Trybuny do końca sezonu i brak szans na mundial, wszytko w temacie.

1

@SkilledHydra16 widziałeś depaya w meczu z Granadą? Obraz nędzy i rozpaczy, bez formy jest totalnie narazie

12

Bez podniecania się!!! Ludzie Torres Ansu Pedri depay oni wszyscy są bez rytmu meczowego po kontuzjach i jeszcze po covidzie więc za wiele od strzała nie pomogą

0

Dobrze mieć tego wariacika w składzie, zawsze cos namiesza, pozytywnie.

2

@Tom_Sta ponoć w przerwie Oskara w głowę sieknął otwartą dłonią aby ten się odmulił i zaczął ogarniać na boisku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?