6

Ewentualne straty poniesione na rzecz tego bambusa i klauna powinny obciążyć ich własne kieszenie , pensję mają zacną, jest z czego urwać.

0

Kwestia godzin ...

0

Jak dostanie odszkodowanie plus to co zarobił dotychczas za 40 min oficjalnych występów w jednym meczu LM to będzie całkiem przyzwoita wręcz rekordowa stawka za godz pracy , oczywiście Nie licze treningów itd ale i tak wychodzi bardzo przyzwoicie i sowicie

1

Kalaczny trochę ten nasz Arujo, mam nadzieję że nie przejmie pałki po Vermalenie bo gość w formie jest naprawdę ścianą nie do przejścia

0

Spinazzola albo Gaya

0

Naprawdę nie rozumiem tej sytuacji biorą wszystkich piłkarzy którzy chcą przyjść przecież planuję zatrudnić ramosa przyszedł jeszcze donnaruma Mają mega dużo gwiazd zarabiających Grube Miliony i nie ma żadnego problemu z finansowym fair Play ?? o co chodzi

24

Wychowanek Neymara

12

Jose na starość jesteś coraz mniej uszczypliwy, w końcu dojrzałeś :-)

3

Zajadą Pedriego i w połowie sezonu zacznie grać piach

0

@denks1984 najgorsze że dostał jeszcze hit Belgii z Portugalią , brawo TVP

0

@Krzyszt8f_xd zazdroszczę

10

Szpakowski najgorszy komentator Polski w historii non-stop marudził i smęcił że jeszcze tyle brakuje że jeszcze tyle trzeba strzelić, ciągle powtarzał że straciliśmy gola, że jeden strzelany nic nam nie da bo to tylko remis większego marudy komentatora chyba nie widziałem, męczył mnie gość niemiłosiernie, PS Szczęsny i Krychowiak najgorsi z całej reprezentacji, tylko zaszkodzili nic nie pomogli w grupie

0

Uwielbiałem Eto'o kiedy "przemawiał" na boisku - top Class 9-tka, natomiast jego złote myśli traktuję z dużą dozą dystansu :-)

3

@igimigi18 podobno po bramce Lewandowskiego odizolował się od drużyny i często siedzi smutny w pokoju

0

Żeby się rozwinąć to tylko BORUSSIA o ile te zainteresowanie to nie tylko plotki

0

Pamiętam jak kwestia godzin z Coutinho trwała kilka miesięcy

0

Czy ja wiem... , Turkom u nas nie za bardzo wychodzi, Rustu, Arda Turan.... Nie odnalezli się tu kompletnie

1

@Kondziubarca uważaj z tym bambuskiem bo ostatnio jedno przedszkole miało przekichane za przestawienie na dzień dziecka o murzynku Bambo ;)

0

Redaktorzy sportu muszą mieć naprawdę dobry stuff że tak płyną...

3

My jako cule tego nie rozumiemy, ale patrząc z perspektywy osoby neutralnej gość idzie do klubu który wygląda lepiej na arenie między narodowej mając większe szanse na zdobycie ligi mistrzów i na 2 razy większą pensję. Gdyby kiedyś tam deklarował że Barcelona to jego klub, że zawsze im kibicował itd... to byłoby niezrozumiałe ale nigdy nie deklarował jakiejś miłości akurat do naszych barw wybrał po prostu lepszą ofertę pracy z lepszą perspektywą na sukces, tym bardziej że to jego ostatni lukratywny kontrakt w karierze, ma duże szanse na trofea i może zarobić sporo hajsu

7

Pitu pitu coś trzeba napisać , nie ważne czy z sensem czy nie

0

100 lat mistrzu, oby twoje bramki dalej dawały nam tyle radości !!!

0

Bardzo dobra wiadomość i rozsądna decyzja na ten czas najlepsza z możliwych

0

Dest nie lubi tego

6

Kun to jest ta sama klasa co Suarez, na pewno nam się przyda, bardzo jakościowy piłkarz oby jego problemy z kolanem były już tylko historią

2

@darek60 jeśli Kun jest dziadkiem to Lewandowski też jest dziadkiem

2

Chłopak potrzebuje wymagającego rywala na pozycję, oby Emerson wymusił na nim właściwą sportową presję

6

Jeśli Barca chce się liczyć w Europie to musi mieć dwóch równorzędnych piłkarzy na każdej pozycj, gdzie potem kupią porządnego bocznego obrońcę jak np dest się połamie ? Bo Roberto raczej odejdzie

18

Jeśli przyjdzie to nie widzę sensu trzymania Pjanica, powinien być 1 pomocnikiem do odstrzału

1

Nienawidzę hiszpańskiej prasy, drążą i szukają dziury w całym wróżąc z fusów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?