1

@Natanael ja też ale gdybanie teraz nie ma już sensu, trzeba zaakceptować stan faktyczny

0

@Natanael gdyby ryby głos też miały a po ziemi stąpały ideały...

2

@barcanawieki ___---wiedźmin 3---___

1

@KrwawiaceoczyVEB bardziej granie na czas bo nie wie czy Koeman zostanie

0

Taaa dzieciaki chcą się wprowadzać do Paryża yhhmmm ... A świstak siedzi i zawija je w te sreberka...

0

@panczo nie Tuchel tylko Pochettino

2

Dziękujemy za wszystko szczególnie na twoją bramkę z PSG, szczęścia i powodzenia w przyszłości

1

Według mnie najlepszą opcją byłoby pozbycie się Roberto i zostawienie Emersona, mielibyśmy rywalizacje z Destem a holender mógłby czasem grać też z lewej strony

1

A prawda jest taka że mecz męskiej drużyny Barcy z Ogórkami ogląda więcej osób niż żeńskiej finał LM....

1

@jacek905 wykonał polecenie pracodawcy nie miał nic do powiedzenia football to czasem brutalna gra nie tylko na boisku ale i poza nim, cięcie kosztów i starszy pracownik idzie na odstrzał takie jest życie niestety. Też bym wolał żeby Suarez jeszcze grał dla nas. Teraz my wszyscy cules ponosimy konsekwencje całego spektrum chorych decyzji bartomeu

11

Niech opadną emocje które niewątpliwie towarzyszą szacownemu gronu kibiców obecnych na tej stronie, Koeman powinien zostać rozliczony po następnym sezonie kiedy to będzie miał skład który sam ustali, kiedy otrzyma część transferów o które prosił. W tym sezonie sprzątał i naprawiał burdel po poprzednikach. Puchar króla to i tak dużo to jest ważne trofeum, najmniej ważne z potrójnej korony ale jednak istotne. Widzę że kolejny sezon będzie lepszy a jeśli nie, jeśli będzie cienko to mu podziękujemy.

5

@jacek905 to nie on go odstrzelił tylko zarząd

0

Może jakiś walkower zrobią dla Bilbao osasuny i Barcelony wyniki będą w drugą stronę może coś ze zmianami nie tak czy coś i będzie szansa, Visca do Barca!!!!

0

Skoro nie było żadnego dziennikarza na tym spotkaniu i nie udzieli też wywiadu po spotkaniu to wszystko to są tylko czysto hipotetyczne spekulacje, ja mogę na przykład napisać że poruszyli temat ostatniego sezonu Wikingów ... albo pogody w lato

1

@koksik2700 ich nie można nawet porównywać w kwestii kapitanów bo Puyol był jednym z najlepszych w historii (za mojego życia lepszego nie widziałem) natomiast Messi jest nie tyle przeciętnym co wręcz słabym kapitanem a to tylko potwierdza że nie każdy wybitny pilkarz nadaje się na kapitana.

1

Jako duży chłopiec, dorosly kibic nie muszę czytać o tych wspomnieniach, gdyz na bazie własnych przeżyć związanych z oglądaniem "Tarzana" w akcji mam cały czas żywe wspomnienia z jego występów w swojej pamięci.A to sprawia, że brakuje mi takiego kapitana od czasu zawieszenia przez niego butow na kołku....

0

@Borneo Atletico ma trudnych rywali ? Widziałes terminarz ? Real owszem, ale Atleti już ma zaklepanego mistrza

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ych? Serio osobiście ostrzegał? Jestem przerażony...

0

@tbas łękotka przyśrodkowa ma tak zwane części białe czyli nieukrwione i ich zszycie nie jest skuteczne, według mnie trochę na siłę próbowali ratować coś czego nie dało się uratować, usunięcie części łękotki to nie tragedia, szybko będzie na chodzie ale fakt, mając 30+ jego kolano może się już skończyć w profesjonalnej karierze i na najwyższym poziomie grać już nie będzie

12

Neymar do swojego amigosa Messiego, Dembele do swojego amigosa Mbppae, tak to widzę

1

Wszyscy k**wa płaczą , Koeamn zły piłkarze źli, płaczki i sezonowcy!!!!! muszą się wyżalić . Sezon się nie skończył , JA WIERZĘ w mistrzostwo, w tą drużynę i w tego trenera. Piłka nożna to nie PLAY STATION, ogarnijcie się ludzie.

1

Byłem tam na meczu z tego zdjęcia, graliśmy z Getafe , na rozgrzewce hasał sobie min Xavi z Iniestą.. piękne czasy. Szkoda Tito, walczył do końca, odszedl za szybko, tworzył doskonały duet z Pepem na ławce.

0

@m81 ciężki zapier..l a wypłata do 1go ledwo starcza... :-P

0

Sprzedać Lengleta, kupić Pazdana.

7

Potrzebuję kasy jak tlenu dlatego motają się z wypowiedzią ,widać że i m zależy na tej superlidze. A wszystko przez to że klub który jeszcze nie tak dawno wymiatał wychowankami, został najbardziej zadłużonym klubem świata, brawo zarząd który do tego doprowadził, zalecam aby nowy zarząd udał się na wstępie na dogłębne korepetycje do Monachium z zakresu zarządzania klubem

0

Ma apetyt wypełnić tu swój kontrakt , zresztą nie dziwoę mu się ;)

3

Po tej połowie przypomnę tylko że Grizman kosztował 120 baniek, zarabia ok 18 i jest żartownisiem w szatni, mniej widoczny na boisku i nigdzie się nie wybiera, dziękuję.

1

@Tori_Black w punkt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?