dominox1998
Dołączył/a: kwiecień 2023
Węgrów
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Mamy szczęście przyjaciele
1
@Emhyr XDDD pierwszy raz widzę taką akcję
0
@Commando Na razie to LewanGoalski wygryza wszystkich z perspektywami
0
@FutbolFan tylko nie garcia
1
@luka1995 racja ziomek, 100%
0
@dejwor Ania mu soczek z buraczków zrobi i się odpali zobaczysz
0
@Culers dokładnie. Getafe połamie mu nogi i się skończy
2
Już karny dla Realu, na szczęście młodszy brat viniego nie trafił
0
@Dankho94isback ale przecież już grał
0
@MesQueUnClub96 zastępca kiwiora XD
0
Z tego co widze to celta sobie lepiej radzi od realu, a krzykacz odpada
0
@Midast Pedri kontuzja, a gavi i tak teraz już jest na zmianę
1
Wiecie co, to już jest po prostu masakra. Tak jak kolega pisał powinniśmy się upierać do ostatniego dnia okienka. W końcu to oni mają problem nie my. Nie mamy kasy żeby być dobrym ojcem dla wszystkich dzieci
3
Może w końcu sędziowie będą po naszej stronie
0
@Tomcio gwiazda na pozycji każdego pomocnika zamiast swojej :)
0
@Lokusekpl najwidoczniej tak mu przy*ebał że mu się w główce poprzewracało
0
@KamQiX i ubieranie się na cebulę?
0
@Serducho ale to przecież my płacimy sędziom ziomek czego nie kumasz
0
@Tomek54321 a to nie była w końcu klatka piersiowa? Ja już się pogubiłem xd
0
@Lokusekpl No ja czytałem jakoś od razu po tym meczu, i wtedy każdy mówił że faktycznie go pobił. A to że hiszpański wymiar "sprawiedliwości" w sprawach piłkarskich jest memem wiemy nie od dzisiaj
1
Ten pies Valverde za cios z pięści w twarz nawet nie dostał chociażby jakiejkolwiek kary, a raphinha za sprzeczkę na boisku czerwoną kartkę i zawieszenie na kilka meczy? A potem mowią że cała Hiszpania łącznie z sędziami i całą La ligą jest pod Barcelonę.
0
@6bakero gdyby został, byłoby dla niego lepiej, ale na nim to chociaż porządnie zarobiliśmy
0
@gumaz ale jaja
1
Neymar też tam poszedł..., No i się zmarnował
2
@misieq96 Dokładnie, po drugie wszyscy by tylko mówili żeśmy się sprzedali za kasę
1
Mam nadzieję tylko że Messi wróci, oby te odejścia nie krzyżowały się z jego możliwym powrotem