0

Real ma 10 kontuzjowanych zawodników ale i tak wygra jutro, a jak my przegramy z atletico i gironą to nasze szanse na wygranie LL stopnieją prawie do zera

1

Mówicie o miernocie Joselu a on właśnie gola strzelił xd

5

Polubiłem tego Inigo

4

@PatrychoO bluetooth goal by mr.bench w world cupie

2

20 kwietnia mam urodziny, 21 el clasico, najlepszy możliwy prezent to wygrana Barcy z czystym kontem i solidnymi bęckami spuszczonymi Realowi.

0

Co jak co, ale obrońca i 16 latek to obecnie najlepsi atakujący Barcelony

0

@DonCarletto wiem to nie od dzisiaj, a ty jesteś tego przykładem

1

@DonCarletto w takim razie miłego pobytu

0

@DonCarletto nie no tylko się pytałem, za kim chcesz tylko to strona kibiców Barcelony

0

@Firestone dzisiaj na meczu w szkole zrobiłem to samo, więc skoro profesjonalny piłkarz odwala takie placki to ja też mogę

0

@DonCarletto mordo ty trollujesz czy serio za Realem jesteś

0

@DonCarletto masz racje, zapomniałem

0

@FCB_dimiC z każdą kolejka w której trafimy punkty a nasi rywale zdobywają komplet szansę na mistrzostwo drastycznie maleją

2

Real już prowadzi z cadizem a my dalej nie możemy wygrać z Rayo Vallecano. Takim sposobem liga ucieknie nam za tydzień

1

Aż mnie kolano zabolało jak sobie pomyślałem o tym co ten ziomuś musi przechodzić

0

@Culers oczywiście, przecież im tam wszystko jedno kto na kogo gra, a w jak Hiszpan Hiszpana spotyka czy Argentyńczyk Argentyńczyka to jak dwaj bracia

0

@wojopancer nie ma szans, jest zbyt wspaniała, a były zbyt głupi xd

2

Znając życie to real pomimo tych wszystkich kontuzji i tak poprzepycha te mecze, a my znowu pogubimy punkty

0

Kurde, następny mecz o 14...

0

Joao Cancelo z golem dzisiaj

0

Dobrze że nie włączyłem meczu na wielkim ekranie bo bym chyba nie wytrzymał

0

Jak myślicie ruszy coś dzisiaj ta nasza gra czy dalej będzie kiszka kaszana

0

@tristan87 no wiem

0

@tristan87 Bruno Penaldesem?

0

@FcPortoFan1999 w takim razie powodzenia

1

@AFA90 ale realu też nie lubi

0

Luuk de Nuke z golem dzisiaj

0

@yoli Jednak zmiana trenera w takim miejscu w sezonie byłaby bardzo ryzykowna, więc pytanie czy faktycznie jest konieczność żeby podjąć tak wielkie ryzyko

0

@yoli W gruncie rzeczy to masz rację, gramy piach i nasz schemat gry z łatwością czytają rywale, brakuje dominacji w środku pola coś jak w finale superpucharu Hiszpanii, w ogóle brakuje ruchu bez piłki i podań przez obrońców, może faktycznie przydałby się ktoś inny zamiast xaviego

0

@Bart0sz no niby tak ale jakoś ogarnął ten bajzel po koemanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?