dominox1998
Dołączył/a: kwiecień 2023
Węgrów
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Real ma 10 kontuzjowanych zawodników ale i tak wygra jutro, a jak my przegramy z atletico i gironą to nasze szanse na wygranie LL stopnieją prawie do zera
1
Mówicie o miernocie Joselu a on właśnie gola strzelił xd
5
Polubiłem tego Inigo
4
@PatrychoO bluetooth goal by mr.bench w world cupie
2
20 kwietnia mam urodziny, 21 el clasico, najlepszy możliwy prezent to wygrana Barcy z czystym kontem i solidnymi bęckami spuszczonymi Realowi.
0
Co jak co, ale obrońca i 16 latek to obecnie najlepsi atakujący Barcelony
0
@DonCarletto wiem to nie od dzisiaj, a ty jesteś tego przykładem
1
@DonCarletto w takim razie miłego pobytu
0
@DonCarletto nie no tylko się pytałem, za kim chcesz tylko to strona kibiców Barcelony
0
@Firestone dzisiaj na meczu w szkole zrobiłem to samo, więc skoro profesjonalny piłkarz odwala takie placki to ja też mogę
0
@DonCarletto mordo ty trollujesz czy serio za Realem jesteś
0
@DonCarletto masz racje, zapomniałem
0
@FCB_dimiC z każdą kolejka w której trafimy punkty a nasi rywale zdobywają komplet szansę na mistrzostwo drastycznie maleją
2
Real już prowadzi z cadizem a my dalej nie możemy wygrać z Rayo Vallecano. Takim sposobem liga ucieknie nam za tydzień
1
Aż mnie kolano zabolało jak sobie pomyślałem o tym co ten ziomuś musi przechodzić
0
@Culers oczywiście, przecież im tam wszystko jedno kto na kogo gra, a w jak Hiszpan Hiszpana spotyka czy Argentyńczyk Argentyńczyka to jak dwaj bracia
0
@wojopancer nie ma szans, jest zbyt wspaniała, a były zbyt głupi xd
2
Znając życie to real pomimo tych wszystkich kontuzji i tak poprzepycha te mecze, a my znowu pogubimy punkty
0
Kurde, następny mecz o 14...
0
Joao Cancelo z golem dzisiaj
0
Dobrze że nie włączyłem meczu na wielkim ekranie bo bym chyba nie wytrzymał
0
Jak myślicie ruszy coś dzisiaj ta nasza gra czy dalej będzie kiszka kaszana
0
@tristan87 no wiem
0
@tristan87 Bruno Penaldesem?
0
@FcPortoFan1999 w takim razie powodzenia
1
@AFA90 ale realu też nie lubi
0
Luuk de Nuke z golem dzisiaj
0
@yoli Jednak zmiana trenera w takim miejscu w sezonie byłaby bardzo ryzykowna, więc pytanie czy faktycznie jest konieczność żeby podjąć tak wielkie ryzyko
0
@yoli W gruncie rzeczy to masz rację, gramy piach i nasz schemat gry z łatwością czytają rywale, brakuje dominacji w środku pola coś jak w finale superpucharu Hiszpanii, w ogóle brakuje ruchu bez piłki i podań przez obrońców, może faktycznie przydałby się ktoś inny zamiast xaviego
0
@Bart0sz no niby tak ale jakoś ogarnął ten bajzel po koemanie