0

Coś czuję że rekin dzisiaj ukąsi

0

@Toretto no wiadomo

1

Mieliśmy jakiegos skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia od czasów Messiego i Neymara?

1

@DonCarletto El clasico w finale i remisowy wynik, i emocje aż do karnych, ale znając formę Barcy ostatnio to raczej nierealne

1

@K4tsuuu Xaviball i wymęczone 2:1 w dogrywce dla nas

0

@Cobra303 bo mi nie pasują trensfery do Arabii

0

@Traba727 chyba lepiej tak jak nasze xG > 4 i jedna czy dwie brameczki

0

@DonCarletto kto u was najlepiej wykonuje 11?

0

@KamQiX z naszą forma to czarno to widze

0

@Borry mimo że jestem za Barca też bym postąpił tak jak on i powiedział to samo, uratował mecz, i mówi że zrobiłby to samo jeszcze raz, nie ma tam wyraźnej intencji zrobienia krzywdy

0

@matirix20 najlepsze jest to, że jak czytałem artykuł o Felixie to sobie pomyślałem co słychać u gaviego, a patrzę a tu artykuł ;)

1

@Transu96 koszulkę reprezentacji Polski z przyszywką EURO 2024, a nie wróć...

0

@LM10GOAT można gdzieś obstawić że real dostanie tego trzecioligowca?

1

@Romario87 marcosa Alonso

1

@Romario87 Przyleciało do Hiszpanii zobaczyć męczarnie Xavinety

1

@FcPortoFan1999 już myślałem że mi się rzutnik psuje

1

Mówiłem że oriol to impostor

0

Ej wam też się zacięła transmisja przed chwilą, takie dziwne to było

0

@Faro trochę suszy czasami tymi swoimi żartami

0

No i przedryblował

3

Ciekawe czy obiad Xaviemu podszedł :)

1

@FcPortoFan1999 a faktycznie właśnie sprawdziłem, na 433 na Instagramie pisali że laliga XD

0

@DonCarletto wy gracie w LL z atletico 10 stycznia?

4

@Benz jak świeży kebabik u alibaby

0

@jacobFCB według tureckich dzieci pod postami na ig zdecydowanie tak, to ich nowy bóg chyba

0

@Romario87 pewnie żartujesz, ale Araujo to akurat ma mental niczym lew i zawsze walczy do ostatniego tchu, prawdziwy kapitan Barcelony, potrafi też wyciągnąć nam trzy punkty z praktycznie zepsutego meczu. No tyle że czasami mu nie wychodzi a szczególnie w tym sezonie. No i ktoś musi świnicjusza trzymać w kieszeni

0

@Lukikiki codziennie po kilka ale te 100% z krótkim skladem, na zdrowych zakupach maja 80+/100

2

@Joopiter Jak tak to miał rację

2

@Sau_Ron Chłopaki z La Masii do boju

9

Nieźle odkleiło tego ziomka, żeby sędziowie nie byli większymi bohaterami niż piłkarze, rzut karny to jedno, jeszcze trzeba go wykorzystać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?