dominox1998
Dołączył/a: kwiecień 2023
Węgrów
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Coś czuję że rekin dzisiaj ukąsi
0
@Toretto no wiadomo
1
Mieliśmy jakiegos skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia od czasów Messiego i Neymara?
1
@DonCarletto El clasico w finale i remisowy wynik, i emocje aż do karnych, ale znając formę Barcy ostatnio to raczej nierealne
1
@K4tsuuu Xaviball i wymęczone 2:1 w dogrywce dla nas
0
@Cobra303 bo mi nie pasują trensfery do Arabii
0
@Traba727 chyba lepiej tak jak nasze xG > 4 i jedna czy dwie brameczki
0
@DonCarletto kto u was najlepiej wykonuje 11?
0
@KamQiX z naszą forma to czarno to widze
0
@Borry mimo że jestem za Barca też bym postąpił tak jak on i powiedział to samo, uratował mecz, i mówi że zrobiłby to samo jeszcze raz, nie ma tam wyraźnej intencji zrobienia krzywdy
0
@matirix20 najlepsze jest to, że jak czytałem artykuł o Felixie to sobie pomyślałem co słychać u gaviego, a patrzę a tu artykuł ;)
1
@Transu96 koszulkę reprezentacji Polski z przyszywką EURO 2024, a nie wróć...
0
@LM10GOAT można gdzieś obstawić że real dostanie tego trzecioligowca?
1
@Romario87 marcosa Alonso
1
@Romario87 Przyleciało do Hiszpanii zobaczyć męczarnie Xavinety
1
@FcPortoFan1999 już myślałem że mi się rzutnik psuje
1
Mówiłem że oriol to impostor
0
Ej wam też się zacięła transmisja przed chwilą, takie dziwne to było
0
@Faro trochę suszy czasami tymi swoimi żartami
0
No i przedryblował
3
Ciekawe czy obiad Xaviemu podszedł :)
1
@FcPortoFan1999 a faktycznie właśnie sprawdziłem, na 433 na Instagramie pisali że laliga XD
0
@DonCarletto wy gracie w LL z atletico 10 stycznia?
4
@Benz jak świeży kebabik u alibaby
0
@jacobFCB według tureckich dzieci pod postami na ig zdecydowanie tak, to ich nowy bóg chyba
0
@Romario87 pewnie żartujesz, ale Araujo to akurat ma mental niczym lew i zawsze walczy do ostatniego tchu, prawdziwy kapitan Barcelony, potrafi też wyciągnąć nam trzy punkty z praktycznie zepsutego meczu. No tyle że czasami mu nie wychodzi a szczególnie w tym sezonie. No i ktoś musi świnicjusza trzymać w kieszeni
0
@Lukikiki codziennie po kilka ale te 100% z krótkim skladem, na zdrowych zakupach maja 80+/100
2
@Joopiter Jak tak to miał rację
2
@Sau_Ron Chłopaki z La Masii do boju
9
Nieźle odkleiło tego ziomka, żeby sędziowie nie byli większymi bohaterami niż piłkarze, rzut karny to jedno, jeszcze trzeba go wykorzystać