4

@Gaz co jak co, ale jeden z najlepszych skrzydłowych w historii tego klubu i na świecie. Szkoda że odszedł, zrujnował sobie kariere

0

@kuz bo Xavi to się zna

1

Ciekawe co z cancelo, to jest największy problem teraz

2

Mecz do zapomnienia, końcówka jak zawsze obfita w emocje, szkoda że roque spudłował, mam nadzieję że to nie klątwa jaka dotknęła każdego kto tu przyszedł

0

Oj przelew chyba nie doszedł xddd

0

Trytytka najlepszy wynalazek w historii

0

@BulaKG przecież była gadka że w szatni panuje pozytywna atmosfera po którymś tam meczu w 2023 (ten sezon)

0

@Roni988 tyle że do nich za rok pewnie przyjdzie davies, mbappe i ch*j wie jeszcze kto, a do nas kolejny średniak pokroju Romeu, bo przez naszą grę nie będzie żadnych mistrzostw w tym sezonie, więc nie będzie kasy. Jeśli mbappe pójdzie do Realu i odpali to ciemno to widzę naszą przyszłość

0

@Emhyr tacy to maja największą motywacje

0

@Drozdu7 ale wtedy był Messi Neymar i Suarez a teraz mamy Lewusa, Ferrana i Raphinie

0

@Compadre może to jest sposób

1

@Compadre nie bo ma znaaakomity wpływ na młodych graczy

0

Przecież jak tak dalej pójdzie to my w lidze mistrzów nie zagramy w następnym roku

0

Oby tylko nie krzyżowe przednie

0

Ah ten Robert...

6

@Emhyr chyba pomylili kolory

0

Girona i real wczoraj na granicy, kiedyś ją przekroczą, zobaczymy

1

@DonCarletto Robercik zachwyca formą ostatnio, nie ma co

1

@Comentateiro new hazard xd

2

Coś czuję że cudowny Anglik Jude znowu wpakuje jakiegoś wypierdka w ostatniej minucie

0

@pioz123 pomocnika lekarza

0

@FCB_dimiC jak taki waleczny to na front, zaraz go wyjaśni

0

@Rewolucja123 Morderczy. Tak sobie spojrzałem na mój plan, niestety też nogi dzisiaj, chyba skocze z mostu

0

@Rewolucja123 TOM PLATZ leg day?

0

@Lola120 polecam narty, jeżdżę od kiedy mam 4 lata, jedziesz sobie w alpy, czy ogólnie w góry, jak fajne ośrodki w Polsce polecam czarna górę na dolnym Śląsku, chodź z Lubelszczyzny bliżej w Bieszczady to na pewno coś znajdziesz, idzie zapomnieć o wszystkim jak się tak pojeździ cały dzień

1

@maroon No teoretycznie nic to nie zmienia, wyrazy współczucia dla rodziny

0

@maroon najlepsze jest to, że sami mogą mieć psa

0

Na siebie proszę.

0

@kanver_ oby, nasze szanse na mistrzostwo wzrosną

0

@Transu96 pomogłeś, wiedziałem że zawsze można na ciebie liczyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?