dominox1998
Dołączył/a: kwiecień 2023
Węgrów
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Gaz co jak co, ale jeden z najlepszych skrzydłowych w historii tego klubu i na świecie. Szkoda że odszedł, zrujnował sobie kariere
0
@kuz bo Xavi to się zna
1
Ciekawe co z cancelo, to jest największy problem teraz
2
Mecz do zapomnienia, końcówka jak zawsze obfita w emocje, szkoda że roque spudłował, mam nadzieję że to nie klątwa jaka dotknęła każdego kto tu przyszedł
0
Oj przelew chyba nie doszedł xddd
0
Trytytka najlepszy wynalazek w historii
0
@BulaKG przecież była gadka że w szatni panuje pozytywna atmosfera po którymś tam meczu w 2023 (ten sezon)
0
@Roni988 tyle że do nich za rok pewnie przyjdzie davies, mbappe i ch*j wie jeszcze kto, a do nas kolejny średniak pokroju Romeu, bo przez naszą grę nie będzie żadnych mistrzostw w tym sezonie, więc nie będzie kasy. Jeśli mbappe pójdzie do Realu i odpali to ciemno to widzę naszą przyszłość
0
@Emhyr tacy to maja największą motywacje
0
@Drozdu7 ale wtedy był Messi Neymar i Suarez a teraz mamy Lewusa, Ferrana i Raphinie
0
@Compadre może to jest sposób
1
@Compadre nie bo ma znaaakomity wpływ na młodych graczy
0
Przecież jak tak dalej pójdzie to my w lidze mistrzów nie zagramy w następnym roku
0
Oby tylko nie krzyżowe przednie
0
Ah ten Robert...
6
@Emhyr chyba pomylili kolory
0
Girona i real wczoraj na granicy, kiedyś ją przekroczą, zobaczymy
1
@DonCarletto Robercik zachwyca formą ostatnio, nie ma co
1
@Comentateiro new hazard xd
2
Coś czuję że cudowny Anglik Jude znowu wpakuje jakiegoś wypierdka w ostatniej minucie
0
@pioz123 pomocnika lekarza
0
@FCB_dimiC jak taki waleczny to na front, zaraz go wyjaśni
0
@Rewolucja123 Morderczy. Tak sobie spojrzałem na mój plan, niestety też nogi dzisiaj, chyba skocze z mostu
0
@Rewolucja123 TOM PLATZ leg day?
0
@Lola120 polecam narty, jeżdżę od kiedy mam 4 lata, jedziesz sobie w alpy, czy ogólnie w góry, jak fajne ośrodki w Polsce polecam czarna górę na dolnym Śląsku, chodź z Lubelszczyzny bliżej w Bieszczady to na pewno coś znajdziesz, idzie zapomnieć o wszystkim jak się tak pojeździ cały dzień
1
@maroon No teoretycznie nic to nie zmienia, wyrazy współczucia dla rodziny
0
@maroon najlepsze jest to, że sami mogą mieć psa
0
Na siebie proszę.
0
@kanver_ oby, nasze szanse na mistrzostwo wzrosną
0
@Transu96 pomogłeś, wiedziałem że zawsze można na ciebie liczyć