2

@DonCarletto czyli wódka jeszcze rok poczeka

0

@AxelF grzeje w sensie że przygotowuje

6

Lapcio wóde grzeje na przyjęcie kloppa

0

Denzelus pierwsze mądre słowa

1

@barcanawieki mamy już puchar gampera xd

4

Fermina dawajcie

0

@barcanawieki poczuł krew

1

Druga strona medalu jest taka że większość z tych meczy powinniśmy mieć zamknięte 3:0 i do szatni a gramy paździerz

0

Przelew dochodzi dopiero w przerwie, wiec jak zejdziemy do szatni przy wyniku 4:0 dla nas to i madrycki sędzia nic nie zrobi :)

0

@Cvzx Tebas League

0

@barcanawieki mi też

6

@barcanawieki sami się kompromitują, ale wyprane mózgi "hala Madrid" i "14 UCL" tego nie łapią jak widać, nie wiem jak można kibicować tym hipokrytom

0

Xaviball dzisiaj odpalił

0

Czy my w końcu zagraliśmy dobrze?

1

@Roobo w punkt XD

0

@Nazio_87 No w sumie xddd

1

Jak będzie 3:2 dla białych to Perez wychodzi się zesrać na środku bernabeu

0

@RealnyRutek właśnie a ten Świni to już płakał o rasizm czy to dopiero w końcówce meczu zawsze ten cyrk

0

Ten sędzia to już wiadomo że madryciok, teraz już zaciera ślady jak anuluje bramke

Edit a jednak nie anulował XDDDDDDDD

2

Pamiętajcie, gdzie Real nie może tam VAR pomoże

0

@VegetaPolska przecież to Vardrid

0

@tadzik447 @rekin smacznego

0

Rekin dzisiaj kąsi?

5

Chciałbym przypomnieć iż dzisiaj znowu mamy okazję obejrzenia XAVIBALLu

0

@gumaz da się przecież stawiać przed 18

0

Od kiedy to Flashscore nie działa za granicą?

0

@TR3YWAY xdddddddddd

0

Wam też od dzisiaj sprawdza połączenie przy wchodzeniu na stronę?

1

@mekston Real mocny tylko na papierze

0

@Kubsoleon ale doszedł do półfinału lm

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?