dominox1998
Dołączył/a: kwiecień 2023
Węgrów
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@DonCarletto czyli wódka jeszcze rok poczeka
0
@AxelF grzeje w sensie że przygotowuje
6
Lapcio wóde grzeje na przyjęcie kloppa
0
Denzelus pierwsze mądre słowa
1
@barcanawieki mamy już puchar gampera xd
4
Fermina dawajcie
0
@barcanawieki poczuł krew
1
Druga strona medalu jest taka że większość z tych meczy powinniśmy mieć zamknięte 3:0 i do szatni a gramy paździerz
0
Przelew dochodzi dopiero w przerwie, wiec jak zejdziemy do szatni przy wyniku 4:0 dla nas to i madrycki sędzia nic nie zrobi :)
0
@Cvzx Tebas League
0
@barcanawieki mi też
6
@barcanawieki sami się kompromitują, ale wyprane mózgi "hala Madrid" i "14 UCL" tego nie łapią jak widać, nie wiem jak można kibicować tym hipokrytom
0
Xaviball dzisiaj odpalił
0
Czy my w końcu zagraliśmy dobrze?
1
@Roobo w punkt XD
0
@Nazio_87 No w sumie xddd
1
Jak będzie 3:2 dla białych to Perez wychodzi się zesrać na środku bernabeu
0
@RealnyRutek właśnie a ten Świni to już płakał o rasizm czy to dopiero w końcówce meczu zawsze ten cyrk
0
Ten sędzia to już wiadomo że madryciok, teraz już zaciera ślady jak anuluje bramke
Edit a jednak nie anulował XDDDDDDDD
2
Pamiętajcie, gdzie Real nie może tam VAR pomoże
0
@VegetaPolska przecież to Vardrid
0
@tadzik447 @rekin smacznego
0
Rekin dzisiaj kąsi?
5
Chciałbym przypomnieć iż dzisiaj znowu mamy okazję obejrzenia XAVIBALLu
0
@gumaz da się przecież stawiać przed 18
0
Od kiedy to Flashscore nie działa za granicą?
0
@TR3YWAY xdddddddddd
0
Wam też od dzisiaj sprawdza połączenie przy wchodzeniu na stronę?
1
@mekston Real mocny tylko na papierze
0
@Kubsoleon ale doszedł do półfinału lm