0

Nie ma co liczyć na stratę punktów przez real, jak nie atletico i girona to już nie ma co się łudzić

0

@Azi czyli coś czego Robert by nigdy nie zrobił

3

Romeu ależ finezja

0

@LM10GOAT to lewus do Arabii i na lekcje arabskiego i przymiarki tej białej chusty a Anka zostaje z Alvaro w Barcelonie bo mówiła że nigdzie się nie wybiera

0

Xavi zmienił fermina bo kogoś trzeba mieć na zmianę jak zaraz Pedri sie wysypie a tu z Napoli mamy grać

0

@Sergio_Devils czyli dzień jak codzień

0

Jak wygląda sytuacja? Bo nie oglądam meczu

0

@Damian_Balde Fermina niech wpuści w samych końcówkach, nie zagra gorzej od pedriego

0

Po co im balde nawet zdrowy, mają grimaldo

1

@Popitek12 skoro twoje zainteresowania i hobby to samochody, a w ulubionych zawodnikach Insigne,to chodzi o tego opla czy piłkarza

1

@Kuba_1 ale ja im nie umniejszyłem, faktycznie można było to odebrać inaczej, chodziło mi o to że rozklepują ich jak przedszkolaków :)

0

@Kuba_1 wygląda jak mój mecz w fifie z botem na najłatwiejszym poziomie

0

@tbas młody sprawdza czy sztanga faktycznie waży 20kg :)

0

@FcPortoFan1999 To Mourinho poszedł do Porto?

0

Xavi do Interu Miami? Niech bierze ze sobą amigosa Roberto I drewnowskiego

0

@Pasiak i to jest prawda, ale ja tam jednak wolę jak jest cieplej

2

@DonCarletto wygrałeś

6

@macio_944 i sama hipokryzja i kibice z największym egotopem

0

@Pasiak zwłaszcza że dwa czy trzy tygodnie temu w Ełku na mazurach było -20

2

@skubi99 ale chociaż żart śmieszny xd

0

@tristan87 saharyjska temperatura od 5 do 8 stopni XDD

2

Jednak coś polskiego w tym Robercie zostało xd

0

@kuz smutno bo nie było już dzisiaj jeżdżenia na nartach i szkoła jutro czeka :(

2

@ikar34 bo facet nie płacze? Facet też człowiek i ma emocje. No i do tego jak koledzy wyżej pisali trener to najwidoczniej nie tylko trener, tylko przyjaciel dla zawodników, mentor, osoba która wspiera i motywuje, to normalne że ludzie się przywiązują jeden do drugiego

0

@vangoor jeszcze skrzynka browara :)

0

@vangoor na kolejkę linową?

0

@ikar34 normalnie lecisz strims.in

1

@Dankho94isback Nie mam chyba, wszystkie spoko oprócz realu wiadomo, no i PSG nie lubie

0

@Kgorecki2500 powinni dać strażaka sama

0

@Popitek12 Polecam po prostu zagadać in person, rozmowa w cztery oczy ma niesamowitą moc i tego nie doceniamy w erze telefonów niestety

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?