dominox1998
Dołączył/a: kwiecień 2023
Węgrów
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ma co liczyć na stratę punktów przez real, jak nie atletico i girona to już nie ma co się łudzić
0
@Azi czyli coś czego Robert by nigdy nie zrobił
3
Romeu ależ finezja
0
@LM10GOAT to lewus do Arabii i na lekcje arabskiego i przymiarki tej białej chusty a Anka zostaje z Alvaro w Barcelonie bo mówiła że nigdzie się nie wybiera
0
Xavi zmienił fermina bo kogoś trzeba mieć na zmianę jak zaraz Pedri sie wysypie a tu z Napoli mamy grać
0
@Sergio_Devils czyli dzień jak codzień
0
Jak wygląda sytuacja? Bo nie oglądam meczu
0
@Damian_Balde Fermina niech wpuści w samych końcówkach, nie zagra gorzej od pedriego
0
Po co im balde nawet zdrowy, mają grimaldo
1
@Popitek12 skoro twoje zainteresowania i hobby to samochody, a w ulubionych zawodnikach Insigne,to chodzi o tego opla czy piłkarza
1
@Kuba_1 ale ja im nie umniejszyłem, faktycznie można było to odebrać inaczej, chodziło mi o to że rozklepują ich jak przedszkolaków :)
0
@Kuba_1 wygląda jak mój mecz w fifie z botem na najłatwiejszym poziomie
0
@tbas młody sprawdza czy sztanga faktycznie waży 20kg :)
0
@FcPortoFan1999 To Mourinho poszedł do Porto?
0
Xavi do Interu Miami? Niech bierze ze sobą amigosa Roberto I drewnowskiego
0
@Pasiak i to jest prawda, ale ja tam jednak wolę jak jest cieplej
2
@DonCarletto wygrałeś
6
@macio_944 i sama hipokryzja i kibice z największym egotopem
0
@Pasiak zwłaszcza że dwa czy trzy tygodnie temu w Ełku na mazurach było -20
2
@skubi99 ale chociaż żart śmieszny xd
0
@tristan87 saharyjska temperatura od 5 do 8 stopni XDD
2
Jednak coś polskiego w tym Robercie zostało xd
0
@kuz smutno bo nie było już dzisiaj jeżdżenia na nartach i szkoła jutro czeka :(
2
@ikar34 bo facet nie płacze? Facet też człowiek i ma emocje. No i do tego jak koledzy wyżej pisali trener to najwidoczniej nie tylko trener, tylko przyjaciel dla zawodników, mentor, osoba która wspiera i motywuje, to normalne że ludzie się przywiązują jeden do drugiego
0
@vangoor jeszcze skrzynka browara :)
0
@vangoor na kolejkę linową?
0
@ikar34 normalnie lecisz strims.in
1
@Dankho94isback Nie mam chyba, wszystkie spoko oprócz realu wiadomo, no i PSG nie lubie
0
@Kgorecki2500 powinni dać strażaka sama
0
@Popitek12 Polecam po prostu zagadać in person, rozmowa w cztery oczy ma niesamowitą moc i tego nie doceniamy w erze telefonów niestety