0

Niedługo dwa ważne mecze w lidze, atleti Girona i real atleti, jakie wyniki byłyby, droga Laramblo, dla nas najkorzystniejsze?

0

@tadzik447 no teraz to już nic

0

@tadzik447 u mnie ktoś odpalał o trzeciej to może to ty byłeś, a ja chciałem spać

0

@Rewolucja123 widziałem widziałem

0

@RosjaninBut ta, już widzę te kontrolę, alkohol i papierosy w tym wieku też nielegalne a kontrolują tak że w szkole u mnie w klasie połowa jara te e-pety a prawie wszyscy chleją co tydzień ciężki alkohol

0

@Rewolucja123 mamy że tak powiem uboga siłownie i używam tego co jest

0

@RosjaninBut jeszcze więcej łatwo dostępnych używek, mało wam młodzieży na ulicach palących pety i e-pety, o alkoholu już nie mówiąc a na narkotykach kończąc. Kasa kasą ale spójrzmy też na to

1

@Rewolucja123 ja dzisiaj tez plecki, wleciały podciąganie z obciazeniem 5 powtórzeń 3 serie na sznurze 5 kilo, dalej lat pulldown, przyciąganie linki wyciągu dolnego do klatki Vgripem, wiosłowanie sztanga, one hand kneeling lat pulldown, i na bicek trzy ćwiczenia

0

@LionelM95 Alone Pt2 ostatnio

0

Komentarz usunięty

0

@LS XDDDDDDDDDDD

0

@P33ck Oj Eintracht to potrafi zadziwić, Bayern zebrał od nich w dupke

0

@SkilledHydra16 modric do barceloniarzy? To by było ciekawe

1

Dobra, tutaj mnie przekonali

0

Sergi Roberto show dzisiaj

0

Dzisiaj czeka nas Oriol Romeu show

0

Z Almeria też stracimy punkty

0

Jak Girona jutro wygra 9 punktów straty a nie ma nawet pół sezonu, szanse na nasze mistrzostwo zmalały praktycznie do zera

0

@karolup to chyba moment w którym warto współpracować z Realem Madryt

1

@FCKubanczyk89 zaraz spuchną

0

@FCKubanczyk89 spokojnie, jeszcze jakże królewski real z żydem bellingamem na czele powpuszcza farfocle w ostatnich minutach i na farcie wygra ligę

0

@kuz pewnie wejdzie najgorszy farfocel albo bramkarz się wyleje i to w doliczonym czasie, coś jak w el clasico

1

@szymonekk znajdzie się wolne miejsce w aucie?

2

Rekin ukąsił ale rywala XDD

0

Coś czuję że rekin ukąsi dzisiaj

0

@JaCules1211 czyli jak chcą to potrafią, jakość mamy na LM

0

@AlwaysBlaugrana bo tak jest

1

Co tam się odwaliło w Anglii, Koreańczyk chyba dzisiaj ma dwa cele

0

@ranger3120 no widzisz, nie ma to jak sytuacja win-win

0

@Derean o boże oni dzisiaj grają, mój błąd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?