dominox1998
Dołączył/a: kwiecień 2023
Węgrów
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niedługo dwa ważne mecze w lidze, atleti Girona i real atleti, jakie wyniki byłyby, droga Laramblo, dla nas najkorzystniejsze?
0
@tadzik447 no teraz to już nic
0
@tadzik447 u mnie ktoś odpalał o trzeciej to może to ty byłeś, a ja chciałem spać
0
@Rewolucja123 widziałem widziałem
0
@RosjaninBut ta, już widzę te kontrolę, alkohol i papierosy w tym wieku też nielegalne a kontrolują tak że w szkole u mnie w klasie połowa jara te e-pety a prawie wszyscy chleją co tydzień ciężki alkohol
0
@Rewolucja123 mamy że tak powiem uboga siłownie i używam tego co jest
0
@RosjaninBut jeszcze więcej łatwo dostępnych używek, mało wam młodzieży na ulicach palących pety i e-pety, o alkoholu już nie mówiąc a na narkotykach kończąc. Kasa kasą ale spójrzmy też na to
1
@Rewolucja123 ja dzisiaj tez plecki, wleciały podciąganie z obciazeniem 5 powtórzeń 3 serie na sznurze 5 kilo, dalej lat pulldown, przyciąganie linki wyciągu dolnego do klatki Vgripem, wiosłowanie sztanga, one hand kneeling lat pulldown, i na bicek trzy ćwiczenia
0
@LionelM95 Alone Pt2 ostatnio
0
Komentarz usunięty
0
@LS XDDDDDDDDDDD
0
@P33ck Oj Eintracht to potrafi zadziwić, Bayern zebrał od nich w dupke
0
@SkilledHydra16 modric do barceloniarzy? To by było ciekawe
1
Dobra, tutaj mnie przekonali
0
Sergi Roberto show dzisiaj
0
Dzisiaj czeka nas Oriol Romeu show
0
Z Almeria też stracimy punkty
0
Jak Girona jutro wygra 9 punktów straty a nie ma nawet pół sezonu, szanse na nasze mistrzostwo zmalały praktycznie do zera
0
@karolup to chyba moment w którym warto współpracować z Realem Madryt
1
@FCKubanczyk89 zaraz spuchną
0
@FCKubanczyk89 spokojnie, jeszcze jakże królewski real z żydem bellingamem na czele powpuszcza farfocle w ostatnich minutach i na farcie wygra ligę
0
@kuz pewnie wejdzie najgorszy farfocel albo bramkarz się wyleje i to w doliczonym czasie, coś jak w el clasico
1
@szymonekk znajdzie się wolne miejsce w aucie?
2
Rekin ukąsił ale rywala XDD
0
Coś czuję że rekin ukąsi dzisiaj
0
@JaCules1211 czyli jak chcą to potrafią, jakość mamy na LM
0
@AlwaysBlaugrana bo tak jest
1
Co tam się odwaliło w Anglii, Koreańczyk chyba dzisiaj ma dwa cele
0
@ranger3120 no widzisz, nie ma to jak sytuacja win-win
0
@Derean o boże oni dzisiaj grają, mój błąd