1

Ma ktoś może jakiś konkretny pomysł jak naprawić to co się tutaj dzieje? Bez żadnych tekstów wywalić xaviego itp tylko konkretny i obiektywne informacje

0

czy my się męczymy z szachtarem?

0

@Explode masakra, 3 albo 4 miejsce w lidze to będzie wstyd

0

Przecież jak real jutro wygra to będzie 6 punktów straty

1

Koniec z wygraniem ligi już po 12 kolejce

0

@MichalZZZ 100x lepszy od Żyda z Anglii bo przynajmniej nie kosztował 100 mln

1

Real cieniutko dzisiaj wygląda

2

VINI się splakał xaviemu xd

1

@kaamil1910 obejrzałem 90% meczów w tym sezonie i według mojego oka stwierdzam że troche mu brakuje do formy z poprzedniego sezonu

1

czemu nie wpuścimy na lewą obronę cancelo a na prawą araujo skoro balde w tym sezonie formą nie imponuje

0

@Macio93 hahahahahah

0

@Striker co tak nie miło ziomek

0

Śniło mi się dzisiaj że Ferran kontuzja, oby to nie był sen proroczy

0

Będzie meczyk na nowym camp nou

1

@FcPortoFan1999 luzik, pozdro z Węgrowa brachu

0

@FcPortoFan1999 skąd jesteś

0

@Peniu taka natura hiszpańskich trenerów

0

Ten florentino to do Rydzyka serio podobny, nie dość że wygląd to i jako zbawiciela go przedstawiają

0

@Mkowalll +3 cm w łapie

1

@HighestInTheRoom kiedy bilety w sprzedaży? Mogę i kupić w ciemno żeby zobaczyć największe europejskie drużyny, do warszawki godzina drogi

2

@FcPortoFan1999 Cały Węgrów po stronie Siedlec teraz

5

@HighestInTheRoom Barce i Liverpool

0

Dzisiaj wyjątkowo kibicujemy atletico

1

@poskus oby motywowali siebie nawzajem, do stawania się lepszym niczym Messi i CR7

0

Skrzydłowy za pomocnika nareszcie coś myśli ten Szawi

0

@GeraltzKatalonii ferran powinien grać na 9

0

Araujo na prawą a cancelo na lewą, Alonso out. Lewy na ławkę ferran na środek, raphinha albo yamal na prawą. Tak powinno się grać po przerwie

0

Fajny autobus Celty, taki zablokował całą drogę

11

Fajny murek sobie zbudowali zasrańce

0

@BartqRKO serio?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?