dominox1998
Dołączył/a: kwiecień 2023
Węgrów
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ma ktoś może jakiś konkretny pomysł jak naprawić to co się tutaj dzieje? Bez żadnych tekstów wywalić xaviego itp tylko konkretny i obiektywne informacje
0
czy my się męczymy z szachtarem?
0
@Explode masakra, 3 albo 4 miejsce w lidze to będzie wstyd
0
Przecież jak real jutro wygra to będzie 6 punktów straty
1
Koniec z wygraniem ligi już po 12 kolejce
0
@MichalZZZ 100x lepszy od Żyda z Anglii bo przynajmniej nie kosztował 100 mln
1
Real cieniutko dzisiaj wygląda
2
VINI się splakał xaviemu xd
1
@kaamil1910 obejrzałem 90% meczów w tym sezonie i według mojego oka stwierdzam że troche mu brakuje do formy z poprzedniego sezonu
1
czemu nie wpuścimy na lewą obronę cancelo a na prawą araujo skoro balde w tym sezonie formą nie imponuje
0
@Macio93 hahahahahah
0
@Striker co tak nie miło ziomek
0
Śniło mi się dzisiaj że Ferran kontuzja, oby to nie był sen proroczy
0
Będzie meczyk na nowym camp nou
1
@FcPortoFan1999 luzik, pozdro z Węgrowa brachu
0
@FcPortoFan1999 skąd jesteś
0
@Peniu taka natura hiszpańskich trenerów
0
Ten florentino to do Rydzyka serio podobny, nie dość że wygląd to i jako zbawiciela go przedstawiają
0
@Mkowalll +3 cm w łapie
1
@HighestInTheRoom kiedy bilety w sprzedaży? Mogę i kupić w ciemno żeby zobaczyć największe europejskie drużyny, do warszawki godzina drogi
2
@FcPortoFan1999 Cały Węgrów po stronie Siedlec teraz
5
@HighestInTheRoom Barce i Liverpool
0
Dzisiaj wyjątkowo kibicujemy atletico
1
@poskus oby motywowali siebie nawzajem, do stawania się lepszym niczym Messi i CR7
0
Skrzydłowy za pomocnika nareszcie coś myśli ten Szawi
0
@GeraltzKatalonii ferran powinien grać na 9
0
Araujo na prawą a cancelo na lewą, Alonso out. Lewy na ławkę ferran na środek, raphinha albo yamal na prawą. Tak powinno się grać po przerwie
0
Fajny autobus Celty, taki zablokował całą drogę
11
Fajny murek sobie zbudowali zasrańce
0
@BartqRKO serio?