dominox1998
Dołączył/a: kwiecień 2023
Węgrów
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@GeneralXavi klasyka gatunku. Ketchup i czasami wleci BBQ
0
@_barti wzrostu człowiek nie kupi
3
@KamQiX fajnie by było jakby balde wygrał, tamten sezon miał bardzo dobry
0
@Kazragore wiele rzeczy im zarzucamy, ale stadion to mają przemyślany
0
@RoberDzik oczywiście że nie
0
hehe hipokryzja i obłuda to cechy naczelne madrycioków
1
@BulaKG XDDDDDDDD
0
Ja nie mogę co jest z nim nie tak... On ma 16 lat
1
Maksiu i tak wszystkich objeżdża
0
@ranger3120 to gites ściągnę se chyba
0
@BIGCULES nawet na stronie był tu gdzieś artykuł z wywiadem jak krytykował sędziów w LL
0
@MarioVeB! Z Realem miałeś rację, teraz czekamy na nasz mecz
0
@ef Robercik już się wypowiedział
0
@Dejvo Jak xavi to odwali to chyba nie wytrzymam
0
@kondzix2115 jest już ogólnodostępny?
0
@mekston monza to ich ojczyzna, jutro mogą nas zaskoczyć
0
@FcPortoFan1999 to jest F1, w każdej chwili się może coś spieprzyć
0
@FcPortoFan1999 ciekawe kiedy mu się noga powinie
1
@MesQueUnClub96 dlatego się zdziwiłem. Ferrari lekko mówiąc przeżywa kryzys
0
@Sulimo wiadomo że tak
0
Sainz szybszy od Mad Maxa w kwalifikacjach. A to ci dopiero
0
@Artysta9 a nie pomógł
0
Ja nie wierzę w to co widzę z tym Realem
0
O realik bułę wymęczył
0
Ja rozumiem że 9 minut to wystarczająco czasu, czy Rysiu ma jeszcze minutkę doliczyć
7
Pamiętajcie dzieci, kiedy mnie już nie będzie, powtarzajcie, gdzie real nie może tam sędzia pomoże
1
@LeonadisPL jego ego nie mieści się w Paryżu, a w realu musieliby go ściągnąć na ziemię, tego się najbardziej boi
0
@TheBigShow też bym polował, ale obawiam się że graniczyłoby to z cudem
0
@Krzysiek872 Racja, właśnie zobaczyłem
0
@Subix a nie ma?