0

@GeneralXavi klasyka gatunku. Ketchup i czasami wleci BBQ

0

@_barti wzrostu człowiek nie kupi

3

@KamQiX fajnie by było jakby balde wygrał, tamten sezon miał bardzo dobry

0

@Kazragore wiele rzeczy im zarzucamy, ale stadion to mają przemyślany

0

@RoberDzik oczywiście że nie

0

hehe hipokryzja i obłuda to cechy naczelne madrycioków

1

@BulaKG XDDDDDDDD

0

Ja nie mogę co jest z nim nie tak... On ma 16 lat

1

Maksiu i tak wszystkich objeżdża

0

@ranger3120 to gites ściągnę se chyba

0

@BIGCULES nawet na stronie był tu gdzieś artykuł z wywiadem jak krytykował sędziów w LL

0

@MarioVeB! Z Realem miałeś rację, teraz czekamy na nasz mecz

0

@ef Robercik już się wypowiedział

0

@Dejvo Jak xavi to odwali to chyba nie wytrzymam

0

@kondzix2115 jest już ogólnodostępny?

0

@mekston monza to ich ojczyzna, jutro mogą nas zaskoczyć

0

@FcPortoFan1999 to jest F1, w każdej chwili się może coś spieprzyć

0

@FcPortoFan1999 ciekawe kiedy mu się noga powinie

1

@MesQueUnClub96 dlatego się zdziwiłem. Ferrari lekko mówiąc przeżywa kryzys

0

@Sulimo wiadomo że tak

0

Sainz szybszy od Mad Maxa w kwalifikacjach. A to ci dopiero

0

@Artysta9 a nie pomógł

0

Ja nie wierzę w to co widzę z tym Realem

0

O realik bułę wymęczył

0

Ja rozumiem że 9 minut to wystarczająco czasu, czy Rysiu ma jeszcze minutkę doliczyć

7

Pamiętajcie dzieci, kiedy mnie już nie będzie, powtarzajcie, gdzie real nie może tam sędzia pomoże

1

@LeonadisPL jego ego nie mieści się w Paryżu, a w realu musieliby go ściągnąć na ziemię, tego się najbardziej boi

0

@TheBigShow też bym polował, ale obawiam się że graniczyłoby to z cudem

0

@Krzysiek872 Racja, właśnie zobaczyłem

0

@Subix a nie ma?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?