0

@HarveySpecter zaraz to będzie rocznikowo 9 lat ;)

1

@PiotrR wygrany życia

0

Uff tylko 5 minut @Bobo25

1

@Malkey95 nie lubię go

1

@Messibestplayerintheworld xG mają ponad 2,6

0

@Bobo25 zakład stoi

1

Wynik niekorzystny dla Realu to sędzia doliczy z 8 minutek

0

Komentarz usunięty

0

@La Pulgaa Nie zanosi się

0

Real albo zremisuje albo wymęczy 1:0 albo 2:1

0

Lapcio szykuj dźwignie na Felixa

0

@Vold94 200 milionów i leci do Petrol City

0

@MeAndSwan aż mi się przypomniało jak stłukłem piccolo w dzień jak Barca miała przypieczętować mistrzostwo w LL w tamtym sezonie. To była niedziela, i musiałem zapieprzać na rowerku do miasta, bo trzeba było coś wypić. ( Jestem niepełnoletni jak coś)

0

Jak nastawienie przed meczem?

2

@fenix1983 nie każdy bohater nosi pelerynę xd

0

@MesQueUnClub96 jak gavi wyląduje jako fałszywy skrzydłowy i 4 pomocników to tak będzie, to nie są żarty

0

@Popitek12 Messi, Hamilton, i Djoko

0

@aspr1me już mniej niż 23h

1

@kodi77 to było dobre stary

0

@Rust_Cohle szczerze każdy zespół z tamtej grupy nie radzi sobie najlepiej w lidze. To będzie ciekawa akcja

0

Komentarz usunięty

1

@Barca1922 jeśli ominą nas jakiekolwiek kryzysy, to mistrzostwo będzie nasze. Jeśli vitor przyjdzie na zimę, to nawet real z pełną kadrą na swoim terenie nie będzie trudny. Jak będziemy grali tak jak wczoraj to znowu będzie deklasacja realu jak w superpucharze Hiszpanii w tamtym sezonie

26

Dopiero wróciłem z wycieczki szkolnej do hiszpanii. Weszliśmy sobie na stadion olimpijski w Barcelonie, bo wstęp na część trybun i małego sklepu jest wolny. Zrobiłem sobie zdjęcie z wielkim herbem i poczułem się jak dumny kibic, a zwłaszcza po wczorajszej deklasacji betisu w LL. Aż szkoda że nie było mnie na tym meczu na żywo.

0

Co do tego sędzia. Jak zagramy tak jak wczoraj to nie widzę innego wyniku jak jakieś 3 lub więcej do 0 i 3 punktów na koncie.

0

@luka1995 Racja

3

Dawać mi tu rekina w pierwszej 11 bo chłop widać że się odpalił

2

@maroon Od żony Kamila grabary

0

@maroon macie pozdrowienia od Basi panowie

1

@HighestInTheRoom kiedyś był lepszy. Niestety sami widzimy po poprzedniej akcji sam na sam jak jest obecnie

0

Widzieliście robercika w formie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?