dominox1998
Dołączył/a: kwiecień 2023
Węgrów
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HarveySpecter zaraz to będzie rocznikowo 9 lat ;)
1
@PiotrR wygrany życia
0
Uff tylko 5 minut @Bobo25
1
@Malkey95 nie lubię go
1
@Messibestplayerintheworld xG mają ponad 2,6
0
@Bobo25 zakład stoi
1
Wynik niekorzystny dla Realu to sędzia doliczy z 8 minutek
0
Komentarz usunięty
0
@La Pulgaa Nie zanosi się
0
Real albo zremisuje albo wymęczy 1:0 albo 2:1
0
Lapcio szykuj dźwignie na Felixa
0
@Vold94 200 milionów i leci do Petrol City
0
@MeAndSwan aż mi się przypomniało jak stłukłem piccolo w dzień jak Barca miała przypieczętować mistrzostwo w LL w tamtym sezonie. To była niedziela, i musiałem zapieprzać na rowerku do miasta, bo trzeba było coś wypić. ( Jestem niepełnoletni jak coś)
0
Jak nastawienie przed meczem?
2
@fenix1983 nie każdy bohater nosi pelerynę xd
0
@MesQueUnClub96 jak gavi wyląduje jako fałszywy skrzydłowy i 4 pomocników to tak będzie, to nie są żarty
0
@Popitek12 Messi, Hamilton, i Djoko
0
@aspr1me już mniej niż 23h
1
@kodi77 to było dobre stary
0
@Rust_Cohle szczerze każdy zespół z tamtej grupy nie radzi sobie najlepiej w lidze. To będzie ciekawa akcja
0
Komentarz usunięty
1
@Barca1922 jeśli ominą nas jakiekolwiek kryzysy, to mistrzostwo będzie nasze. Jeśli vitor przyjdzie na zimę, to nawet real z pełną kadrą na swoim terenie nie będzie trudny. Jak będziemy grali tak jak wczoraj to znowu będzie deklasacja realu jak w superpucharze Hiszpanii w tamtym sezonie
26
Dopiero wróciłem z wycieczki szkolnej do hiszpanii. Weszliśmy sobie na stadion olimpijski w Barcelonie, bo wstęp na część trybun i małego sklepu jest wolny. Zrobiłem sobie zdjęcie z wielkim herbem i poczułem się jak dumny kibic, a zwłaszcza po wczorajszej deklasacji betisu w LL. Aż szkoda że nie było mnie na tym meczu na żywo.
0
Co do tego sędzia. Jak zagramy tak jak wczoraj to nie widzę innego wyniku jak jakieś 3 lub więcej do 0 i 3 punktów na koncie.
0
@luka1995 Racja
3
Dawać mi tu rekina w pierwszej 11 bo chłop widać że się odpalił
2
@maroon Od żony Kamila grabary
0
@maroon macie pozdrowienia od Basi panowie
1
@HighestInTheRoom kiedyś był lepszy. Niestety sami widzimy po poprzedniej akcji sam na sam jak jest obecnie
0
Widzieliście robercika w formie?