dominox1998
Dołączył/a: kwiecień 2023
Węgrów
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Arden w punkt trafione
1
Chyba będę płakał za XAVINETĄ bo tak to się posmiać chociaż można
0
@Popitek12 autobus, i walenie brexita gdy tylko ktoś biegnie tzw 7 - 2 - 1
0
@CZAJUN_119 on gra z 7
0
@thcmenel420 to by było marzenie
0
@Cobra303 nie wierzę, robię sobie jaja z tej całej otoczki wokół niego i tego jak dziennikarze się nakręcają.
1
Ej teraz znalazłem artykuł mówiący o tym, że Mbappe chce do Barcy. Telenoweli ciąg dalszy a skończy się na tym że wyląduje u Arabów
1
Klauzula 1MLD zapraszamy, arabusy wiemy że was stać, przecież to by zarzegnalo nasze długi jednym "kliknięciem"
0
A może na lewe skrzydło Polaka rodaka Nico Zalewskiego, ale by to chodziło z lewusem
1
@DonCarletto Dla mnie lifetime Spotify premium to bogactwo xd
1
Najlepsza polska liga to siedlecka okręgówka
0
@Czajka90 to tam gdzie ten nożownik chyba rok temu ukąsił kogoś?
2
@Culer9002 @FcPortoFan1999 do czarnych Węgrów
7
@MesQueUnClub96 no właśnie, my musimy rezygnować z spalinowych aut, amerykańskich V8 też już nie robią, a chińczyk czy jakiś Bangladesz wywala kupę śmieci do Gangesu czy innej mega rzeki i tak się kręci to kółko. Ekologia to biznes
2
@Culer9002 klątwa się załączyła
0
Niemiaszki w dupke zebrali
0
@eckov I przez to i przez to
0
Zdecydowanie idol
0
@eckov nie mogę dzisiaj
1
@Rewolucja123 Tom platz leg day?
1
@Popitek12 Obecnie to z ligą mistrzów
1
Thomas Tuchel - Tak czy nie?
0
@Mareeek2050 wątpię
0
@Bobo25 i dwa sprawdziany w szkole jutro xd
0
Nie ma to jak twoja dziewczyna zachoruje na walentynki i się nie spotkacie :/
0
"przeżyłem kilka niesamowitych chwil, byliśmy bardzo blisko och och"
0
@AmigoBlancos jak poważny ten uraz?
0
Sprawdził ktoś dobrze PESEL Yamala? Niesamowicie dojrzały psychicznie jak na swój wiek
0
@Dawidfcb1998 Dlatego napisałem oby
1
Oby liga mistrzów nie zawiodła...