dominox1998
Dołączył/a: kwiecień 2023
Węgrów
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Oby tylko Valverde jutro nie kucnął
0
Robert Lewandowski z kartą POTM w EA FC 24
2
@Faro jest następcą tronu
0
@Arczi87 z tego co wiem to rozgrywa dobry sezon wiec czemu nie
1
@skubi99 kontrowersyjne ale koszulka barcy domowa z tego sezonu jest ładna, a jakbym miał kupować to z yamalem na plecach
31
Ci wychowankowie to złoto, mega talent, ceny spore za nich, a i tak nie odejdą bo klub ich wychował i są przywiązani. La Masia to jednak cud
0
@GeneralXavi Mam alergię na tego piłkarza ale chyba jeszcze większą na te penaldokidy
0
@Dejvo wiem xdd
1
@Dejvo zawsze powtarzałem że kibice Realu to największe ego topy, ludzie bez honoru i mający 14 lig mistrzów w głowie zamiast oleju
1
@Dejvo widzę też włączyłem przed chwilą
4
@michal26 oby tylko nie strzelili jakiegoś farfocla w końcówce, potrzebujemy zmniejszenia różnicy oczek jak tlenu
0
Jak tam rządowi sobie radzą
0
@Onlikox Xavineta jest w gazie, czuję że ostro powalczą, czuję że forma wraca
0
Straszne to co się dzieje w Valencii, zawsze w takiej sytuacji człowiek zadaje sobie pytanie co by było gdyby to on był na miejscu tych ludzi w tych budynkach
0
@Barcanajlepszyteam a to nie widziałem niestety
0
Getafe obok realu to najmniej lubiane według mnie zespoły laligi
2
Najbardziej boli niestety niemoc strzelecka naszego Roberta
1
Nie no, jeden mecz sobie odpuściłem w tym sezonie i akurat jest co oglądać. Ahh ta Xavineta
0
@MeS5i_99 to ładnie
0
Ładna ta bramka Raphy czy jakiś tap-in bo nie oglądam?
3
@FCB_dimiC Jak miałbym by wybrać jednego piłkarza Barcy i ogólnie na świecie który szybko pozbiera się po ciężkiej kontuzji to byłby to właśnie Gavi, młody, silny, mental top I zawsze oddaje kawałek swojego serca dla klubu
2
@SelloutCrowd to ja ci pomogę
4
Nie ma kibica bez wiary i nadziei, a nadzieja umiera ostatnia więc ja wierzę. Vamos Barca!
5
@bartas97 ten ręcznik już dwie dzisiaj wpuścił
0
Wojskowi w dupke zbierają
0
https://www.instagram.com/reel/C3SzN25tV3A/?igsh=amdqMTJuZTk0N2I0
Trafione idealnie w punkt
0
https://zapodaj.net/plik-AG3pJ3sdvm
Nie no trochę prawdziwe xd
0
@Don Lucas to znakomity piłkarz, ale niestety wuefista a nie trener
0
Fermin za pedriego i rapha za yamala
0
Ale emocje buzują u naszych piłkarzy