0

@Bulbulator kiedy on tą kontuzje złapał? Na rozgrzewce?

0

Wie ktoś czemu Ederson nie gra?

12

Real jak zawsze w swoim stylu. Dwie brameczki na maksymalnym limicie szczęścia a wszyscy się podniecają tym klubem. Nigdy tego nie zrozumiem

1

@martool2 nie wchodzę w jakies teorie spiskowe ale na pewno był mordercą setek ludzi

8

@Rastafarnianin real rozegrał 10 podań przez pierwsze trzynaście minut meczu xd

0

@FcPortoFan1999 Czemu ma nie dojść?
Myślisz że islamiści coś odwalą?

0

Oni to robią dalej w ramach zemsty za zabicie Bin Ladena czy tak im każe religia

0

@Herato a nie totti?

0

To może być słaby punkt ich drużyny

1

@Dawidfcb1998 zawsze kiedyś może wrócić jak już się ogra na poziomie laligi :)

1

Śmieszne to robienie z tego trzeciej wojny światowej

0

@derekszmid79 i do tego Lamine Yamal jest 16 latkiem a Vini troche juz jednak pograł w piłce na wysokim poziomie

13

Patologia co by nie mówić

0

@Dankho94isback niestety nie wszystko jest usłane różami

2

Niech ta piękna słoneczna niedziela nie zwiedzie was od faktu iż Real Madryt odpadł z Pucharu Króla głównie przez błąd męczennika juniora

0

@Trazola a ja nie lubię PSG i tego faszystowskiego klubu z Madrytu

0

@katalonczyk987 nie wiem bo nie oglądam ale wierzę że utrzymają wynik

1

@barcelonaLM oby zaszli daleko, zawsze to lepiej dla naszej Laligi

0

Jeszcze 45 minut i Mallorca zapisze się w historii Hiszpanii i to potwierdzi teorię że finał każdy gra jak równy z równym - Bilbao było tutaj faworytem a jednak przegrywają 1:0

2

@ElTomas you stolen my dreams

1

@MiloszFCB1899 Grand Prix Ławeczki Płaskiej

0

@denks1984 a ja właśnie myślę że Yamal zaskoczy

10

Gundo top transfer

0

Łebski chłopak z niego

2

@Bernard777 skąd ty na to kase weźmiesz jak za tą trójke grubo ponad 200 mln by wyszło

0

@jaras121 City się jeszcze odpali a Liverpool/Arsenal spuchnie? Coś mi się przypomina w tamtym sezonie chyba coś... I do tego dwumecz z Realem w tym samym czasie... Guardiola proszę

4

Jazda z madryciakami City we wtorek!!

1

Foden coś nieprawdopodobnego

7

Szczerze? Jeśli na serio mu na tym zależy to na pewno da z siebie 110% więc powinniśmy go ogarnąć

0

@nexxo 2:1 dla paryżan a w rewanżu 3:2 dla nas i wygrywamy po dogrywce i karnych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?