dominox1998
Dołączył/a: kwiecień 2023
Węgrów
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bulbulator kiedy on tą kontuzje złapał? Na rozgrzewce?
0
Wie ktoś czemu Ederson nie gra?
12
Real jak zawsze w swoim stylu. Dwie brameczki na maksymalnym limicie szczęścia a wszyscy się podniecają tym klubem. Nigdy tego nie zrozumiem
1
@martool2 nie wchodzę w jakies teorie spiskowe ale na pewno był mordercą setek ludzi
8
@Rastafarnianin real rozegrał 10 podań przez pierwsze trzynaście minut meczu xd
0
@FcPortoFan1999 Czemu ma nie dojść?
Myślisz że islamiści coś odwalą?
0
Oni to robią dalej w ramach zemsty za zabicie Bin Ladena czy tak im każe religia
0
@Herato a nie totti?
0
To może być słaby punkt ich drużyny
1
@Dawidfcb1998 zawsze kiedyś może wrócić jak już się ogra na poziomie laligi :)
1
Śmieszne to robienie z tego trzeciej wojny światowej
0
@derekszmid79 i do tego Lamine Yamal jest 16 latkiem a Vini troche juz jednak pograł w piłce na wysokim poziomie
13
Patologia co by nie mówić
0
@Dankho94isback niestety nie wszystko jest usłane różami
2
Niech ta piękna słoneczna niedziela nie zwiedzie was od faktu iż Real Madryt odpadł z Pucharu Króla głównie przez błąd męczennika juniora
0
@Trazola a ja nie lubię PSG i tego faszystowskiego klubu z Madrytu
0
@katalonczyk987 nie wiem bo nie oglądam ale wierzę że utrzymają wynik
1
@barcelonaLM oby zaszli daleko, zawsze to lepiej dla naszej Laligi
0
Jeszcze 45 minut i Mallorca zapisze się w historii Hiszpanii i to potwierdzi teorię że finał każdy gra jak równy z równym - Bilbao było tutaj faworytem a jednak przegrywają 1:0
2
@ElTomas you stolen my dreams
1
@MiloszFCB1899 Grand Prix Ławeczki Płaskiej
0
@denks1984 a ja właśnie myślę że Yamal zaskoczy
10
Gundo top transfer
0
Łebski chłopak z niego
2
@Bernard777 skąd ty na to kase weźmiesz jak za tą trójke grubo ponad 200 mln by wyszło
0
@jaras121 City się jeszcze odpali a Liverpool/Arsenal spuchnie? Coś mi się przypomina w tamtym sezonie chyba coś... I do tego dwumecz z Realem w tym samym czasie... Guardiola proszę
4
Jazda z madryciakami City we wtorek!!
1
Foden coś nieprawdopodobnego
7
Szczerze? Jeśli na serio mu na tym zależy to na pewno da z siebie 110% więc powinniśmy go ogarnąć
0
@nexxo 2:1 dla paryżan a w rewanżu 3:2 dla nas i wygrywamy po dogrywce i karnych