1

@karci0 RAPHINHAAAA Goooool

0

@Pablozeusz hahahahaha

5

A na stronie białych kibice już srają pod siebie że po lidze XD pięknie się to czyta

0

Manita dzisiaj jak nic

2

Oby dzisiaj było czyste konto i co najmniej dwie strzelone, trzeba podbudować bilans bramkowy, oraz fajnie by było dać odpocząć Yamalowi oraz Cubarsiemu

7

@Aragorn33 Liga negreiry. Czego nie rozumiecie?

0

Biali znowu wpadka a maszyna Herr Flicka się rozpędza

0

Czego można się było spodziewać jak chłop dostał 3 razy w jednym sezonie tą samą kontuzję, ta jego kostka to już strasznie zniszczona jest i trzeba pewnie odbudować chirurgicznie

2

@Romario87 kontuzja Bernala jednak przekreśla nawet to jakby real miał i przegrać jutro

1

@Popitek12 CR7 suiiiiii

0

@PizzerMan mam nadzieję, też się dorzuciłem

0

@PizzerMan trzymaj się tam

1

Rok temu Gavi, teraz Bernal, zawsze jakiemuś utalentowanemu gościowi się musi trafić "krzyżówka" która mocno przeszkadza w rozwoju

0

@Almighty nie no niech gra tylko żeby zdrowy był

0

@adamek20151 skubany dobry jest

0

@tbas fakt, dopiero co wyleczył to co wykluczyło go z euro i znowu na repke kolejny uraz

0

Czemu znowu nie powołali Matiego Gotówki. Gość gra w solidnej lidze w mocnym klubie a powołania nie dostaje kosztem jakiś kopaczy z ekstraklasy
Edit, faktycznie ma kontuzje

2

@PaprykFCB nie będzie bo nie strzeli dzisiaj hehe

0

Rozmiarowo pewnie pasowało więc założył koszulkę fatiego

0

To jeszcze tylko odliczanie do nowej umowy z Nike

0

0

@FcBarce nie mówiąc już o Śpd

2

Brawo zarząd, świetna robota

0

Powoli pakujemy się w takie gówno z jakiego wyszliśmy z tymi transferami

0

@Azi pojawiały się takie spekulacje

2

Miał być Nico Williams a skończymy z Olmo na lewym skrzydle, gdzie chłop najlepsze mecze gra w środku, kiedy oni w tym zarządzie zrozumieją żeby drużyna stwarzała zagrożenie potrzebni są szybcy skrzydłowi którzy nie boją się pograć 1 na 1 oraz są w stanie wykorzystać swoją szybkość żeby odbierać piłki zagrane za plecy obrońców

0

@jakub1906 gen realu, grasz cały mecz gówno ale i tak wygrywasz

0

Białasy w podnietce

2

Rozchorowałem się, chyba od brata bo u niego na wyjeździe była mała epidemia norowirusa, obrzydlistwo takie że szok. No i następny tydzień wakacji poszedł się jeb*ć.

2

Premia zawsze na plus, ale jebas i tak znajdzie sposób żeby uniemożliwić nam zakontraktowanie chociaż Xaviego Simonsa na zasadzie wypożyczenia, tymczasem realik sobie za darmo mbappe ściąga

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?