dominox1998
Dołączył/a: kwiecień 2023
Węgrów
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@karci0 RAPHINHAAAA Goooool
0
@Pablozeusz hahahahaha
5
A na stronie białych kibice już srają pod siebie że po lidze XD pięknie się to czyta
0
Manita dzisiaj jak nic
2
Oby dzisiaj było czyste konto i co najmniej dwie strzelone, trzeba podbudować bilans bramkowy, oraz fajnie by było dać odpocząć Yamalowi oraz Cubarsiemu
7
@Aragorn33 Liga negreiry. Czego nie rozumiecie?
0
Biali znowu wpadka a maszyna Herr Flicka się rozpędza
0
Czego można się było spodziewać jak chłop dostał 3 razy w jednym sezonie tą samą kontuzję, ta jego kostka to już strasznie zniszczona jest i trzeba pewnie odbudować chirurgicznie
2
@Romario87 kontuzja Bernala jednak przekreśla nawet to jakby real miał i przegrać jutro
1
@Popitek12 CR7 suiiiiii
0
@PizzerMan mam nadzieję, też się dorzuciłem
0
@PizzerMan trzymaj się tam
1
Rok temu Gavi, teraz Bernal, zawsze jakiemuś utalentowanemu gościowi się musi trafić "krzyżówka" która mocno przeszkadza w rozwoju
0
@Almighty nie no niech gra tylko żeby zdrowy był
0
@adamek20151 skubany dobry jest
0
@tbas fakt, dopiero co wyleczył to co wykluczyło go z euro i znowu na repke kolejny uraz
0
Czemu znowu nie powołali Matiego Gotówki. Gość gra w solidnej lidze w mocnym klubie a powołania nie dostaje kosztem jakiś kopaczy z ekstraklasy
Edit, faktycznie ma kontuzje
2
@PaprykFCB nie będzie bo nie strzeli dzisiaj hehe
0
Rozmiarowo pewnie pasowało więc założył koszulkę fatiego
0
To jeszcze tylko odliczanie do nowej umowy z Nike
0
@333tricampeones333 Eurosport
0
@FcBarce nie mówiąc już o Śpd
2
Brawo zarząd, świetna robota
0
Powoli pakujemy się w takie gówno z jakiego wyszliśmy z tymi transferami
0
@Azi pojawiały się takie spekulacje
2
Miał być Nico Williams a skończymy z Olmo na lewym skrzydle, gdzie chłop najlepsze mecze gra w środku, kiedy oni w tym zarządzie zrozumieją żeby drużyna stwarzała zagrożenie potrzebni są szybcy skrzydłowi którzy nie boją się pograć 1 na 1 oraz są w stanie wykorzystać swoją szybkość żeby odbierać piłki zagrane za plecy obrońców
0
@jakub1906 gen realu, grasz cały mecz gówno ale i tak wygrywasz
0
Białasy w podnietce
2
Rozchorowałem się, chyba od brata bo u niego na wyjeździe była mała epidemia norowirusa, obrzydlistwo takie że szok. No i następny tydzień wakacji poszedł się jeb*ć.
2
Premia zawsze na plus, ale jebas i tak znajdzie sposób żeby uniemożliwić nam zakontraktowanie chociaż Xaviego Simonsa na zasadzie wypożyczenia, tymczasem realik sobie za darmo mbappe ściąga