dominox1998
Dołączył/a: kwiecień 2023
Węgrów
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Kartek zapomniał dzisiaj
1
@Kgorecki2500 nie każdemu by się chciało to robić wtedy, więc jest to jakiś pomysł haha
0
@PizzerMan no tak, będę czekał.
0
@PizzerMan kupiłem w środę kartę graficzną na Amazon, dzisiaj dostałem a w paczce całkowicie inny model. Na razie rozmawiałem z panią z działu obsługi klienta to mówiła że to pomyłka i mogliby mi zwrócić kasę już dzisiaj ale było już późno więc nie zdążyliby dzisiaj, dlatego powinienem dostać w poniedziałek. Zobaczymy jak dalej potoczy się ta sprawa
15
Obrzydliwy klub, wywierają presję na sędziów przed el classico. Niezdrowa rywalizacja
0
@PizzerMan z rok już będzie
0
Łatwo z szwabami
2
Niesamowite jak Flick odmienił ten zespół. Ale trzeba zachować chłodna głowę do końca, żeby nie skończyć jak borussia
0
dajcie linka na pv pliss
0
@PizzerMan w porządku, zaraz będzie siłownia a potem meczyk.
0
@pt9 właśnie też się trochę obawiam, forma się nas trzyma ale na razie to graliśmy z drużynami poniżej naszego poziomu
0
@PizzerMan podbijamy
0
@Hindus kompleks Barcelony zawsze się u nich uruchamia
1
@Arden co fakt to fakt
3
Na notatniku już ryczą
1
@Donnie_Darko ah ta polska służba zdrowia
1
@Donnie_Darko kontuzja ciężka sprawa niestety, ja to raczej amatorsko tak o dla zabawy, mamy ekipke po prostu a nie w jakimś klubie
0
Penia pozamyka gęby jutro
0
@PizzerMan super, piłeczka na orliku wleciała na koniec dnia
0
@PizzerMan bump
0
Czemu olmo nie gra, musi być na Bayern od pierwszej minuty
1
@fart I bardzo dobrze. Visca el Barca!
1
@Culer9002 real i @fart są dla siebie stworzeni jak widać :)
2
Real i jego fart
0
@regatta52 kamień z serca
0
Żyje nasz lewy bo tysiąc reklam jak próbuję mecz włączyć?
0
Jeden lepszy od drugiego
0
@LjakRoberciik chodzi mi o to żeby usiadł na ławce od pierwszego gwizdka, a jak trener zobaczy że grają ostro to niech nie wchodzi wcale
0
Z sevillą też max 60 minut albo tylko jedna połowa, a jak będą grali jak rzeźnicy to niech wcale nie wychodzi
8
Wstyd przychodzić na mecz kadry w koszulce przeciwnika