dominox1998
Dołączył/a: kwiecień 2023
Węgrów
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie jestem w stanie w to uwierzyć jak ten listopad zrobił się dla nas tragiczny. Sędziowie też zrobili swoje ale Flick zawiódł w tym miesiącu. Wstyd po prostu wstyd żeby tak słaby real nas wyprzedził
0
@Gronek wstyd po prostu wstyd
16
Jezu stracić taką przewagę w trzy kolejki, skandal
0
@PizzerMan dobrze bo zaraz weekend
1
@PizzerMan dokładnie tak
0
Aj ten Gerard Martin, co ten Flick w nim widzi, nic z tego nie rozumiem
0
@PizzerMan wtoreczek jest lepszy niz poniedziałeczek
0
@PizzerMan słabo bo jutro poniedziałek haha
0
@PizzerMan kupuje nowego farminga, będziemy ogrywać z kolegą, a tak to forza 5,4 , Apex legends,
0
@PizzerMan gitarka nowy pc siedzi wiec można korzystać
0
@PizzerMan podbijamy podbijamy lecimy nie śpimy
5
Kounde to bestia, forma mutant
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
9
Oczywiście że nowy epizod o negreirze bo real dostał po dupie i malpiak bez zp
0
Ile oni ich ustawiają do tych zdjęć
0
Dokładnie, spłakali się po prostu. Nie umieją przegrywać. "WiElKi ReAl MaDrYt"
1
Żaden zawodnik Realu nie pojedzie na ZP, od razu dzień lepszy
0
@Filipem od razu widać że fejk
3
Spalony to spalony. Koniec kropka
1
@Kondziu_FCB dokładnie, złota piłka to powinien być przykład dla wszystkich piłkarzy, że ciężka praca i skromnością się ja wygrywa, ale teraz to straci sens bo najprawdopodobniej wygra ja ta małpa co więcej płacze i krzyczy na boisku niż pokazuje piłkarskie umiejętności
11
Niech La Liga wyciąga konsekwencje, a nie sorry, to przecież real, rycerski klub pełen honoru.
Ale sama decyzja słuszna tylko oby nie skończyło się na gadaniu
0
@tbas no dokładnie
2
No penalty no party
0
@cules100pro jak sędzia zobaczył na wynik i na minutę to dopiero białym zaczął kartki rozdawać
5
Jak zwykle hipokryzja, obłuda, oszustwa, sędziowie, przekręty, to jest najlepszy opis realu madryt
0
Jadą świry jadą
1
@Bobo25 na teningach mówią w języku z***********a więc forma się nas trzyma
1
@scotti od zawsze LA MASIA > pieniążki
1
Regularny rozkład jazdy, czyli jazda z....
0
Linie Lotnicze Robert Lewandowski