dominox1998
Dołączył/a: kwiecień 2023
Węgrów
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@blakkudium u nas to chociaż sędzia nie musiał pomagać a nie jak te łyse ligi mistrzów z 2016-18
0
@Barcasub szkoda tyle że miesiąc przed planowanym zakupem nowego kompa, dwie stówy to dwie stówy
0
@Barcasub bo nowe trzeba kupić
0
W tych czasach to już wszystko jest tak ustalone, że jak skończy się gwarancja to się psuje. Słuchawki się z*ebały kilka tygodni po gwarancji, a człowiek kilka stówek w plecy jest
1
Nie wiem jakim cudem ale w taką suszę i pogodę się przeziębiłem i dopadł mnie ostry ból gardła
0
Przecież kur. Dwa mecze źle zagrał i już do sprzedaży? Moim zdaniem wciąż jest młody jak na obrońcę i wciąż się może rozwinąć więc po pierwsze może stanowić w przyszłości wartość sportową dla klubu lub po drugie ktoś jeszcze więcej może za niego zapłacić za rok za dwa za trzy
0
@dAvi_2 fajnie by było ale lepiej się nie nastawiać żeby się nie rozczarować
0
Bayer WkońcuLoosen dołączył do czatu
0
Niech wylosują na kole fortuny i elo, znamy trenera na następny sezon
1
@AlexDark00 4 :) już
0
Rzadko się to zdarza ale chyba włączę mecz białych bo takie emocje że szok
0
@barto_8 wróć tu za trzy lata, jak Yamal będzie miał tyle lat co wasz kebab
0
@Dawidfcb1998 bo nasza obrona zagrała jak w A klasie, albo i okręgówce
0
I zaraz ktoś powie Guler>Yamal XD
5
@Czajka90 i najlepszego trenera
0
@add1337 Yamal vs Mallorca
0
Jak rodrygo dostanie nagrodę best u23 player of the season w lalidze to będzie to jawne obrabowanie Lamine Yamala
5
Ten sezon Yamala mi śmierdzi Pedrim trochę, też mamy igrzyska i też chłop gra od dechy do dechy
0
@ObiektywnyKibic121 kounde solidny w Barcy na prawej obronie
1
Gramy beznadziejne, ale przeciwnik jeszcze gorzej xd
0
Arsenal chyba pograne
1
@Barcaa12 słuszna uwaga
1
Nareszcie sędzia po naszej stronie
2
@macio_944 oby go tylko nie zajechali, jest dla nas najważniejszy
0
@FanBarcy22 jeszcze kilka lat poczekamy i młody będzie gotował
0
@Jackazz trzeba młodego oszczędzić
0
@Popitek12 penaldo
1
@Dosq Brazylia musi grać żeby tam na fawelach oglądalność była
10
@Michael24 ale prawdziwe
2
W życiu są pewne 3 rzeczy
- Podatki
- Śmierć
- Real Madryt ślizgający się w LM