dominox1998
Dołączył/a: kwiecień 2023
Węgrów
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Stinger_ taka mini potrójna korona to by było coś, niech piszą historię
3
@PatrychoO A gdzie bluetooth goal?
1
@kryhaa no trochę tak, a nawet się wzruszyłem jak był ten moment jak wygrali lm i od razu podwójną koronę
1
@skubi99 oczywiście
2
Oglądaliście serial o Man City? Obejrzałem cały na raz i w sumie spoko jak ktoś lubi dokumenty. Fajna ekipa w sumie to City
0
@rragon no niby tak
0
@Recha_0684 Nic nigdy nie jest powiedziane póki piłka jest w grze
0
@Recha_0684 Ostatnie konfrontacje Bayernu z Arsenalem w LM nie napawają optymizmem dla Anglików.
0
Wchodzę patrzę na Flashscore ćwierćfinały LM, a tu kurs na Arsenal o wiele mniejszy jak na Bayern, a byłem przekonany że to niemcy są faworytami
0
@tbas kwiecień plecień
0
@FcPortoFan1999 popisówka bo obok ławki pełne młodych panien
0
@FcPortoFan1999 nie no żeby sobie pograć dla przyjemności
0
@FcPortoFan1999 idealna pogoda na orlik
0
@VladaladaMuru Prawda, trochę nam odjechali, jednak czuję że projekt Barcy z młodymi zawodnikami z La Masii odpali tylko trzeba trochę czasu i solidnego trenera który to rozwinie I złoży do kupy. Cierpliwości i nawet ten Mekambe nie będzie straszny. Będzie nowa wersja Galacticos to i musi być nowa wersja Barcelony opartej na własnej akademii
0
@Kuba_1 oszczędzani na LM
0
@szkutnik91 no to panowie zrzutka
0
@waletpl jak ja miałem wtedy z 10 lat xd
0
@barczyk no dobra fakt bezbłędny nie był ale i tak zagrał lepiej niż w czasie kiedy grał totalny piach
6
Change my mind ale Roberto ostatnio gra całkiem dobrze, a Oriol Romeu wczoraj odpalił swój prime
2
@Kubsoleon Nie ale na pewno najwięcej było tam kibiców z Madrytu czyli albo Atleti albo Real z uwagi na to że po prostu mieli najbliżej
0
@Monegros ale gra na takiej pozycji i jak na razie nikogo lepszego tam nie znajdziesz, a radzi sobie co najmniej dobrze
0
Bardzo dobrze, niech Bayer pisze historię, bardzo ich lubię
0
@Monegros przecież Duńczyk na razie musi zostać bo to jedyny pivot i dopóki nie znajdziemy "następcy" Busiego to Chris jest nietykalny. Od razu widać poprawę gry zespołu od momentu gdy trener wystawia go na CDMie
1
Tiaaa a ja chcę złotą kaczkę na łańcuchu
0
@PoGGi Splicik jest zarąbisty
11
Poniedziałek Klata Triceps, Wtorek Plecy biceps, Środa nogi i barki
2
Boję się że Robercik w dogrywce jakieś przeciążenie mięśniowe i out na psg
3
@Emhyr no i ney piłkarsko sto razy lepszy od tego meczennika
1
To nie graj płaczku
0
@Jonyx już było przed przerwą reprezentacyjna kilku