0

@Stinger_ taka mini potrójna korona to by było coś, niech piszą historię

3

@PatrychoO A gdzie bluetooth goal?

1

@kryhaa no trochę tak, a nawet się wzruszyłem jak był ten moment jak wygrali lm i od razu podwójną koronę

1

@skubi99 oczywiście

2

Oglądaliście serial o Man City? Obejrzałem cały na raz i w sumie spoko jak ktoś lubi dokumenty. Fajna ekipa w sumie to City

0

@rragon no niby tak

0

@Recha_0684 Nic nigdy nie jest powiedziane póki piłka jest w grze

0

@Recha_0684 Ostatnie konfrontacje Bayernu z Arsenalem w LM nie napawają optymizmem dla Anglików.

0

Wchodzę patrzę na Flashscore ćwierćfinały LM, a tu kurs na Arsenal o wiele mniejszy jak na Bayern, a byłem przekonany że to niemcy są faworytami

0

@tbas kwiecień plecień

0

@FcPortoFan1999 popisówka bo obok ławki pełne młodych panien

0

@FcPortoFan1999 nie no żeby sobie pograć dla przyjemności

0

@FcPortoFan1999 idealna pogoda na orlik

0

@VladaladaMuru Prawda, trochę nam odjechali, jednak czuję że projekt Barcy z młodymi zawodnikami z La Masii odpali tylko trzeba trochę czasu i solidnego trenera który to rozwinie I złoży do kupy. Cierpliwości i nawet ten Mekambe nie będzie straszny. Będzie nowa wersja Galacticos to i musi być nowa wersja Barcelony opartej na własnej akademii

0

@Kuba_1 oszczędzani na LM

0

@szkutnik91 no to panowie zrzutka

0

@waletpl jak ja miałem wtedy z 10 lat xd

0

@barczyk no dobra fakt bezbłędny nie był ale i tak zagrał lepiej niż w czasie kiedy grał totalny piach

6

Change my mind ale Roberto ostatnio gra całkiem dobrze, a Oriol Romeu wczoraj odpalił swój prime

2

@Kubsoleon Nie ale na pewno najwięcej było tam kibiców z Madrytu czyli albo Atleti albo Real z uwagi na to że po prostu mieli najbliżej

0

@Monegros ale gra na takiej pozycji i jak na razie nikogo lepszego tam nie znajdziesz, a radzi sobie co najmniej dobrze

0

Bardzo dobrze, niech Bayer pisze historię, bardzo ich lubię

0

@Monegros przecież Duńczyk na razie musi zostać bo to jedyny pivot i dopóki nie znajdziemy "następcy" Busiego to Chris jest nietykalny. Od razu widać poprawę gry zespołu od momentu gdy trener wystawia go na CDMie

1

Tiaaa a ja chcę złotą kaczkę na łańcuchu

0

@PoGGi Splicik jest zarąbisty

11

Poniedziałek Klata Triceps, Wtorek Plecy biceps, Środa nogi i barki

2

Boję się że Robercik w dogrywce jakieś przeciążenie mięśniowe i out na psg

3

@Emhyr no i ney piłkarsko sto razy lepszy od tego meczennika

1

To nie graj płaczku

0

@Jonyx już było przed przerwą reprezentacyjna kilku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?